Nový majitel Chevroletu Nubira

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Mirdas
Příspěvky: 116
Registrován: ned čer 05, 2011 16:39
Bydliště: Odolena Voda
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový majitel Chevroletu Nubira

Příspěvek od Mirdas »

Ahoj no já mám Nubirku tak 3,5 roku a jsem s ní naprosto spokojen .) Za tu dobu sem čistil zarezlé válečky v zadních třmenech...,ted mi měnili štefty a matky protože v pneuservisech to perou hned utahovákem..:/ Jinak mi taky svítí lambda... ale měl sem to v servisu a prý at to neřešim že to hlásí jen náhodně chybu...:X No až na spotřebu je to velice dobré auto .)
Daewoo Nubira III 1,8CDX 90kw 122koní ----- http://mirdas.rajce.idnes.cz/Nubirka/
Ford Fiesta 1,25 Zetec 55kw
http://fotozigo.mypage.cz/
Reklama
 

Prometheus4
Příspěvky: 16
Registrován: stř úno 06, 2013 13:01
Bydliště: Třebíč

Re: Nový majitel Chevroletu Nubira

Příspěvek od Prometheus4 »

Paráda, takže mám někde botu. Právě podsvícení mi nefunguje už od koupi auta. Máte někdo k tomu prosím schéma?
Chevrolet Nubira 1.8 CDX, Třebíč
1luky
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 22, 2015 04:01

Re: Nový majitel Chevroletu Nubira

Příspěvek od 1luky »

Ahojte, aj ja som nový a dúfam že dlho šťastný majitel Lacetti.
zbežne som prezeral toto fórum a je tu toho strašne veľa. chcel by som sa spýtať čo by som si mal tu ako nový majitel Ch. L. prečítať, alebo čo je potrebné hneď po kúpe dať skontrolovať (olej a filtre vzduchový a olejvý ja samozrejmé samozrejme aj chadiacu kvap.) ale čo ešte odporúčate, načo si dať pozor čo spôsobuje problémy.
mám 1,4 16V ročník 2005 naj 43000 km (ešte preverujeme)
Hneď na úvod jedna otázka. Zo zadnného ostrekovača mi voda nestrieka len tak vyteká ako keď senior ciká :-) (sry seniori) tak som to skúšal prepchať ihou ale nepomohlo. mám to vymeniť alebo je to bežné?

Zatial ma to auto príjemne prekvapilo. nečakal som od "tejto zančky" taký konfort, dielenské spracovanie a nečakal som ani taký kultivovaný chod motora a výkon na 1,4 tiež super.

za akždú odpoveď či link na tému vopred ďakujem

luky :-)
Chevrolet Lacetti 1,4 16V
Prometheus4
Příspěvky: 16
Registrován: stř úno 06, 2013 13:01
Bydliště: Třebíč

Re: Nový majitel Chevroletu Nubira

Příspěvek od Prometheus4 »

Tož teda vítaj :)

Zadní odstřikovač mi dělá to samý, nevím jak ostatním. Ostatně poslední dobou (cca 2 měsíce a 5 000 km) mi začínají zlobit vstřikovače. Podle mechanika je to tím, že při předělání auta na plyn benzínové vstřikovače nejedou a tudíž se nechladí a pak můžou propouštět, blbnou atd. Přemýšlím, jestli neexistují robustnější vstřiky, nebo přídavné chlazení.
Chevrolet Nubira 1.8 CDX, Třebíč
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“