Pokec Olšovec 2013

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od palikx »

kluci s tou znackou aut v koreji si nejsem jistej.slam psal neco o tom ze uz i v koreji se to jmenuje chevrolet.ja to nevim a nemuzu potvrdit.
ale o tom gm daewoo zavode to je samo pravda.vsecky auta v evrope jsou z toho zavodu a maji to taky na dverich napsano.takze daewoo je to porad.duvod byl jasny diky spatne povesti daewoo se chevrolet rozhodl znacku prikryt svym nazvem.
ale jinak je to debata o nicem.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Rudolf Š. »

Petr S. prosím tě buď tak hodnej a pořádně si přečti proč jsem chtěl aby dorazila TV Nova ;) ;) z důvodu aby se rozšířily naše řady milovníků Chevrolet/Daewoo, jinka já si myslím že řešit tady jak se jmenuje fabrika a jak auto se k Olšovci moc nehodí ;) ;) ;) ještě můj názor na nové konání Olšovce 2013-Olšovec 2012 byl skvělej a bez chybičky (tedy aspoň podle mě), tak nevidím důvod proč to měniť, udělat asi 5 lidí jako pořadatele kteří se to budou snažit nějak řídit, už to asi nebude takovej ten (jak všichni říkáte) rodinej sraz. :( Jinak doufám že když už ti pořadatelé musí být, tak když tam přijede nějaký nový klub tak že mu nepředají vedení Např. spanilé jízdy (kdo byl na Gazárce ví co myslím -P -P -P -P ) no tak to je asi tak vše :roll: :roll: :roll: :roll:
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od 18lukin18 »

Takže vážení nedá mě to a už také budu reagovat.
Každý tu něco z vás napsal aniž bychom počkali třeba na Scorpiona nebo Lomngiho,myslím si že by bylo rozumné počkat na vyjádření aby nedocházelo ke spekulacím.
Nicméně je to škoda že se nepokračuje v tradičně zajetém ale ,,organizátoři" mají asik kvůli tomu důvos a kolegové třeba se ještě vše může obrátit v dobrém jelikož je ještě nějakých 5 měsíců čas,takže já osobně bych vyčkal do ledna nebo až se třeba Jirka vyjádří -i
Nedá mě reagovat ještě na poslední příspěvek od Rudy
Rudolf Š. píše: Jinak doufám že když už ti pořadatelé musí být, tak když tam přijede nějaký nový klub tak že mu nepředají vedení Např. spanilé jízdy (kdo byl na Gazárce ví co myslím -P -P -P -P ) no tak to je asi tak vše :roll: :roll: :roll: :roll:
S tímhle tak nějak docela souhlasím,bylo to super na Gazárce (kdo tam byl ví) ale ta spanilka -P

Takže doufám že mě ukamenujete :lol:

Přeji Vám krásný zbytek Vánočních svátků a mnoho šťastných kilometříků :PP: :PP:

Lukáš
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
lukino.nj
Příspěvky: 24
Registrován: stř úno 16, 2011 20:37

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od lukino.nj »

pánové já jsem pouze kolemjdoucí,ale na světě je tolik krásných míst a vy furt chcete dělat sraz na takovém posratém místě jako je Olšovec :-/
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od 18lukin18 »

Lukino ale tak to jsi nemusel :? :? jde to napsat i jinak,jak spousta tu psala je to každoroční tradice a jeden z hlavních srazů -i
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Rudolf Š. »

Je to tradiční hlavní sraz, a prostředí je pěkné -i -i -i -i -i
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
Skodovak
Příspěvky: 143
Registrován: pon pro 10, 2012 08:01
Bydliště: Plzeň

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Skodovak »

Když je to jednou tradiční sraz, tak by bylo hezké, aby tradičním zůstal. Když je to jednou "sraz Olšovec", tak by bylo hezké, aby to tak zůstalo. Jak jsem psal, zajímám se i o motorky staršího data výroby. Jawaři dělají pravidelně sraz na Krucemburku, a je to tradice. Nemyslím tím, že souhlasím se vším, co se tam děje, ale jednou je to tradice. Já osobně neuznávám tzv seriálový styl, jako určitě kolegové ze SK znají například z pořadů Uragán, Hurikán, Susedia... pár dobrých dílů, a zas do toho začali rejpat, a po....li to.
Nejsem příznivcem dnešního "aktualizačního" stylu, kdy nedokáže v Tescu zůstat mléko déle, než 3 týdny na jednom místě, a sušenky hledám pokaždé jinde. Nemám rád aktualizace na webech, kde si zvyknu, že kliknu nahoře vpravo, a vím, že jsem tam a tam, a voni to celé překopou. Ano, vím, někdy to nejde jinak, z technických důvodů, ale prosím, netahejte "facebokářský" styl života do reálu, a nerejpejte do zažitého, dokud to není nutné. Jak se říká: "Staré ho*no nesmrdí, dokud se do něj nerejpe".
Co se "reklamy" srazů týče, víc sympatický mi přijde systém, jak někdo tady někde psal, lístečky za stěrače, oslovení řidiče daewa nebo chevroletu na pumpě, parkovišti, atd. Jakoby té reklamy nebylo všude dost. Kdo chce, najde si to. Kdo ne, nenuťte ho. Znám případ, kdy na jeden web ohledně motorek chodilo 20 lidí, uspořádali 3 srazy, všechny byly supr, a na 4. udělali reklamu, přijelo 100 lidí, a najednou tomu chyběly rukavice, tomu někdo poškrábal lak, polovinu lidí nikdo neznal, a několik z nich se večer porvalo a udělalo "klubu" pořádnou ostudu. Já jsem radši za komornější sraz s dobrou náladou a pokecem s lidma, než za přeplněnou akci s programem, organizací, kde se budu cítit jak při předvánočních nákupech v Tescu (všude hromada lidí do sebe vrážejících).
Píšu jen svůj názor, byl jsem na mnoha srazech (především motorkářských, pač autům se věnuji teprve měsíc), a viděl jsem hodně různých stylů srazů. Výsledek samozřejmě závisí na lidech, co to organizují. Tak jen držím palce, ať vše dobře dopadne, ať se vše podaří, a hlavně, ať to všem jezdí, a nezlobí. ;)
Dokud nás STK nerozdělí!!
EX Daewoo Matiz S0,8 rv. 1998, najeto 200 000km (už na něj nebyl čas)
Daewoo Leganza 2.0 LPG rv. 1999, najeto 306 000km
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Scorpion.11 »

Klidně pojďte do mě, já toho vydržím dost. Pokud chcete jen blbě rýpat a kecat tak prosím , ale nalijme si čistého vína -i

Ze začátku podotknu, že jsem si nevšiml posledních tři roky zpět, že by se někdo hrnul do zorganizování srazu na Olšovci a nebýt toho, že předminule Vojtovi a mě se podařilo zachránili sraz na poslední chvílu a podařilo se vše zajistit a v loni jsem čekal pěkně dlouho jest-li se někdo ujme loňského srazu a opět nikdo ani ň, takže jsem opět spojil s Vojtem a zas se udělal sraz.
I když nebyl rodinný jak pořád dokola opakují někteří převážně daewáci, ale též nebyl tuningový, že Petře? Pokud vím až na tu spanilku co se bohužel moc nepovedla a mělo na to vliv více věcí tak jinak v celku sraz žádné negativa neměl. Nebo se pletu??? Nepočínaje teda horkých hlav :?

Sraz Olšovec je tradice, ale po pravdě na druhém foru se už několikrát psalo, že se sraz zruší a byli návrhy na Baldovec, Rožňov i Manín se psalo místo hlavního srazu. Je to tak? Nelžu a nemám důvod si vymýšlet a přestávají se mi tyto hádky líbit.

Nikde ani na jednom fore nebyla zmínka kdo bude dělat sraz a nebo jak by měl sraz vypadat atd.....

Proto jsem opět udělal a zorganizoval Olšovec a požádal jsem nové organizátory s různých klubů-neboli značek, aby do toho šli, aby pak nedocházelo k klamným názorům, že si někdo dělá co chce a, že si někdo udělal svůj sraz na úkor hlavního, že opět někteří...... Proto jsem zachoval Olšovec, který místem, plochou i pro parkování je velmi vhodný a někdo jak píše, že je to tradice!
Sraz je a bude pořád o lidech na prvním místě a pak dle značek aut!!Petře a nikdy to nebude sraz tuningový jak tu pořád narážíš a nevím teda z jakého podujetí to tu pořád píšeš.V loni to byl též tuningový sraz??

Jinak palikx 17.5 – 19.5.2013 termín srazu na Olšovci byl jediný vhodný, který byl ještě volný, jinak Květen byl už obsazený a nebo jedině dříve. (Dobrý den, v květnu si můžete vybrat z víkendových termínů: 4.-5.5.2013, 11.-12.5.2013 a 18.-19.5.2013.)

Už se i píše, že "teď Nám ukradli i sraz a to je svinstvo velkého zrna". Nikdo nikomu nic neukradl, protože je to pořád sraz Chevrolet - Daewoo a stále pro všechny co mají rádi srandu, pokecat s kamarády atd.....
Pokud někomu vadí, že sraz se jmenuje jinak, protože to nebude jen sraz česko-slovensko, ale můžou se i zúčastnit majitelé aut i z jiných států Evropské unie a hlavně obměnit sraz o něco jiného a nového, budou se podílet více lidí na srazu, aby lidi byli spokojeni a rádi na srazy chodili.

Má název srazu na to takový vliv, že by kvůli tomu lidi přestanou jezdit na sraz???
Stále je to sraz pro kamarády, nováčky, cizince ......a auta značek Daewoo a Chevrolet


Klidně se teď do mě pusťte a můžete i na mě házet špínu pokud někdo má čistý svědomí a nebude jen tu blbě pindat, jak se říká "kdo chce psa bíti, vždy si hůl najde".
Nebo jest-li chcete sraz zrušit stačí říct a já vše stornuji a budu jezdit "jarní i podzimní Manín" s daewákamana na rodinné srazy nebo s kamarády na jiný sraz a budu mít klid -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od 18lukin18 »

Jirko konečně to tu někdo z vás napsal,jsem za to rád -i -i -i
Jen by mě zajímala jediná věc,na jakém druhém foru :?: :?: jsem asi mimo.
Děkuji ti předem za odpověď -i
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Rudolf Š. »

Jméno srazu je mi úplně jedno, jen se bojím toho že když tam letos bude takovejch 5 "důležitejch" organizátorů že už to nebude takový volný. protože to budou chtít moc řídit :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: jinak nevím co se lidem na Olšovci nelíbí :roll: :roll: je to tam pěkné -i -i -i už bych to dál ani nerozváděl, termín je danej, a kdo bude chtít tak dorazí, a kdo nedorazí jen kvůli tomu jak se sraz jmenuje tak to není fanoušek, ale blbec -i -i ahoj končím
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
Skodovak
Příspěvky: 143
Registrován: pon pro 10, 2012 08:01
Bydliště: Plzeň

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Skodovak »

Scorpion: Já osobně nemůžu hodnotit, v životě jsem tam nebyl, a doteď jsem nenašel ucelené informace (ale stále hledám, a snad najdu) o něm.
Co se tuning srazů týče, kdo je vyhledává, nechť si tam zajede. MYslím, že zde na fóru bude i dost lidí, co tuning moc nemusí (včetně mě), a taky by chtěli na sraz. Takže v tomhle naprosto souhlasím. Sraz je o lidech, auta jsou jen ta jedna věc (nebo jedna z věcí) co ty lidi spojuje. Ať má tamten Cruze a tenhle Matize, furt jsme všichni lidi, a auta nás spojují, a žádný inteligentní člověk nebude na druhého házet špínu jen pro to, že jezdí na levnějším/dražším, zelenějším/červenějším, potuněným/nepotuněným autě. Když jsem si dokázal krásně pokecat na pumpě s člověkem s Mercedesem, a já vedle něj parkoval Škodu 105, tak to přeci jít musí. Sraz by měl být, jak bylo řečeno, o pokecu, předání zkušeností a informací (každý je někdy potřebujeme, a vždy jsou vhodné, přecijen, lepší se učit na chybách/úspěchu jiných, než sám něco po....).
Mě osobně zaráží jediná věc, a to ten název EU. Jako neberte mě vážně, klidně do mě, ale jak už jsem psal, EU je politický celek, a osobně bych byl, když už tak za "Evropský", nebo "Celoevropský" sraz. Jako odpusťte mi to, pokud se tím někoho dotknu, ale EU mi docela kazí život, a přidělává vrásky, přitom nic dobrého nepřináší, tak mě jen zajímá důvod, proč EU. Pokud má iniciátor k EU nějaký kladný vztah, tak klidně, já mu to neberu, jen ať to napíše. Mě jde jen o to, znát důvod. Přecijen jsou státy Evropy, co do únie nepatří, a taky tam Daewoo a Chevrolety jezdí.
Jinak aby se neřeklo, ať to dopadne jakkoli, na sraz mám v úmyslu dorazit, a pak posoudit, přecijen, nesuďme knihu jen dle recenze. Jen jsem prostě člověk přirozeně zvědavý (ano, díky tomu jsem i velice brzo starý, a byť na to nevypadám, uvnitř mě žije penzista). Za odpověď předem děkuji ;)
Dokud nás STK nerozdělí!!
EX Daewoo Matiz S0,8 rv. 1998, najeto 200 000km (už na něj nebyl čas)
Daewoo Leganza 2.0 LPG rv. 1999, najeto 306 000km
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od palikx »

no je mi to vlastne jedno.dulezite je ze se to cele zmenilo a nekolik tech skalnich priznivcu jsou tim odrazeni nebo znechuceni.ono vlastne o ne nejde jelikoz daewoo je uz mrtva znacka a ted je potreba zviditelnit korejske chevrolety.
ten lokalni sraz v brezinach byl taky jediny volny a tam dokonce neni vubec na vyber.
delal se sraz i 1 kvetna a krasne nam rano napadlo par centimetru snehu.
a driv nebylo misto to hlavni.byly srazy na ruznych mistech.olsovec se mi totiz taky nijak moc nelibi.

jo a jelikoz slusna cast naroda uz je na eu dost nasrana tak bych nejake eu netahal jeste na nas cesky-slovensky sraz.je na nem totiz vyjimecne to ze je cesky-slovensky.vzdy se posilaly odkazy na vsecky fora okolo tak nevidim duvod.
uz mlcim jsm tu jen prd mezi vami.
Naposledy upravil(a) palikx dne úte pro 25, 2012 18:19, celkem upraveno 1 x.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od tomask »

Nevím , nevím kluci ale s tím přejmenovaním je to blbý nápad.
Co když se po 3 letech zase s někým-někdo nepohodne a zase se začne od znova.
Přejmenujete to zase na I. sraz, je taky možné že se ani 10 výročí srazu nedožiju.
Jedině možná 10. srazu v Litoměřicích, zatím to vypadá na celkem pohodové lidičky bez ambicí se do organizace míchat.
Podle mě je rozumné pokračovat ve VIII. srazu bez ohledu na to, kdo to bude pořádat a bez ohledu na to kdo se zůčasní.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Skodovak
Příspěvky: 143
Registrován: pon pro 10, 2012 08:01
Bydliště: Plzeň

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Skodovak »

TomasK: Pod to se podepisuji! -i

S tímto naprosto souhlasím. Vono, já se snažím jen získat informace. Zajímá mě důvod toho přejmenování (kdybych našel kupříkladu polský sraz Škodovek nebo Daewoo, a nemají tam napsáno EU nebo USA nebo nevím co, dle mě to neznamená, že mě pošlou pryč, a nebál bych se tam jet), a především ve mě rýpe ta jedna otázka. Jako neberte mě nějak vážně, já nemám nejmenší právo do toho kecat, jsem jen kolemjdoucí nováček, který by se ale rád srazu zůčastnil. ;)
Dokud nás STK nerozdělí!!
EX Daewoo Matiz S0,8 rv. 1998, najeto 200 000km (už na něj nebyl čas)
Daewoo Leganza 2.0 LPG rv. 1999, najeto 306 000km
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od lomngi »

Dovoľte mi aby som sa vyjadril aj ja k zrazu Olšovec 2013.
Začnem trošku netradične.
Sú Vianoce. Neviem čo Vianoce znamenajú Vám. Celosvetovo je to sviatok narodenia Ježiša Krista.
Štedrý večer pre mňa je stráviť s rodinou a upevniť naše vzťahy , a obdarovať ich a urobiť im radosť.
Info o pripravovanom zraze bol myslený ako darček pre Vás pre všetkých. Ale ako vidím iba málokomu sa darček páči.
No čo už...
A pri tom sa tu oháňate s rodinným zrazom a podobnými rečami,
K otázke prečo je to zas Olšovec????
Chceli sme zachovať miesto ktoré vedšine vyhovuje a je dostupné tak pre Čechov ako pre Slovákov
Predsa nebudeme robiť zraz pri Karlových Varoch alebo pri Košiciach – mne osobne by to bolo jedno. Ale zas by boli reči že prečo to nie je na Olšovci.
K otázke prečo zmena názvu zrazu..
Na tuto otázku ťažko odpovedať. Ale pokúsim sa.
Na začiatku chcem povedať že celé s názvom bol môj nápad a ostatný organizátori s tým súhlasili.
Prečo EU.??? Cele vzniklo s toho že je to zraz pre všetkých okolitých štátov, a k tomu aby sme vedeli zabezpečiť aj zahraničnú podporu.
Prečo Chevrolet Daewoo a nie opačne. K tomu len toľko.- stránka fóra síce bola https://www.chevroletclub.cz teraz je to https://www.chevroletclub.cz.
Moja otázka prečo sa to zmenilo. Vie mi niekto na to odpovedať keď áno určite nájde odpoveď aj na to prečo je názov zrazu zmenený.
Ďalšia vec skúšal niekto z Vás zohnať nijaké vecné ceny a sponzorov na zraz????
Ja áno. Je to veľký problém a ťažko sa niečo zháňa. A keď niečo vybavíš musíš sa aj prispôsobiť aby si niečo získal. A tie veci sú len a len pre Vás. Ešte ani raz som si nič s toho čo som vybavil nenechal pre seba , alebo sa nestalo a aby som to nerozdal medzi Vami bez nároku na odmenu alebo že som za to niečo chcel. A nerobil som žiadny rozdiel v Tom že kto má akú značku či daewoo alebo chevrolet.
Jedine minulí rok som mal námietku keď niekto navrhol aby sa vyhlásila súťaž o najkrajšieho psa zrazu. To som bol proti lebo ako vy píšete zraz je pre ľudí. Keď chce niekto súťažiť so psom nech ide na kynologickú súťaž .
A zmena názvu súvisí s hlavným sponzorom zrazu.
Nemenovaná firma ktorá chcela poskytnúť hodnotné vecné ceny na zraz ale nebola ochotná podporovať zraz kde na prvom meste je písaná Kórejská značka ktorá je už zrušená. Podmienka bola že to bude Chevrolet &Daewoo Pri tom sa jednalo o významnú Kórejskú spoločnosť.
Ale vidím že nebudem nič riskovať a celé sponzorstvo zruším.
Nemá význam robiť pre Vás niečo stále sú ľudia nespokojný, a keď ich požiadaš o pomoc nikto nikdy nemá čas a .zaujímavé je že na kritiku a na ohováranie si čas stále nájdu.
Osobne na zraz Olšovec pôjdem a je mi absolútne jedno či sa zmení názov alebo nie a či tam bude 5aut alebo 500. Alebo či tam bude taký alebo onaký klub. Ja tam idem aby som stretol starých známych , priateľov , a spoznal nových ľudí.
A čo som doteraz vybavil nijaké drobnosti na obdarovanie účastníkov zrazu určite zoberiem so sebou. Ale podľa toho čo tu čítam , tak to asi rozdám len medzi mojimi priateľmi ktorých rád poteším s malým darčekom.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Odpovědět

Zpět na „Srazy“