odmontování 6 a 7 sedačky

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: odmontování 6 a 7 sedačky

Příspěvek od inza »

jedle píše:Omlouvám se za zpoždění s fotkami roletky, ale Orlando mi "uvázlo" v servisu na záruční opravě u Dojáčků -P (klepání v motoru - řemenice rozvodového řemenu). Hned jak se mi vrátí rest napravím.
Stále čekáme ... :)
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
jedle
Příspěvky: 21
Registrován: sob kvě 14, 2011 07:51
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: odmontování 6 a 7 sedačky

Příspěvek od jedle »

Tak bohužel stále auto nemám... :( . Viz. téma "Klapání v motoru" https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... 25#p295725
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ - kůže, tažné zař., béžová Daydream
www.architektonicke-modely.cz
Marek44
Příspěvky: 10
Registrován: čtv pro 08, 2011 12:41

Re: odmontování 6 a 7 sedačky

Příspěvek od Marek44 »

ssbelsky píše:Zdravim chci se zeptat jestli někdo odmontoval tu 6 a 7 sedačku,ten kufr jinak je hrozna bída..

Tady sedačky odmontovali a vyfotlili: http://www.carforyou.cz/recenze-aut/chevrolet_orlando/
Marek44
(Chevrolet Orlando LT+ 1.8 LPG)
Uživatelský avatar
jedle
Příspěvky: 21
Registrován: sob kvě 14, 2011 07:51
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: odmontování 6 a 7 sedačky

Příspěvek od jedle »

Tak hlásím, po měsíci a sedmi dnech !!! jsem si včera vyzvedl vozidlo ze servisu. Po všem hledání a zkoušení se ukázalo, že Korejci nechali nějakou vůli mezi pístem a ojnicí. Pro jistotu mi vyměnili všechny písty, ojnice a šály. Klepání konečně přestalo, teď uvidíme jestli se něco bude dít taky se spotřebou. Ještě jsem jim to tam dnes vrátil na kontrolu, protože ráno pod autem byla loužička oleje a chladicí kapaliny. Tak doufám, že porodní bolesti máme už za sebou.......
Co se týče záruky mobility a přístupu centrály Chevrolet.... nemalujte si to moc na růžovo -P . Po způsobeném kraválu na Chevrolet Česká republika se napřed tvářili strašně vstřícně a neschopnost svalovali na Autocentrum Dojáček (že jim poskytují veškeré technické rady a podporu a ...... bla, bla), ale když vše selhalo, nechali je v tom koupat. Když jsem přitvrdil a chtěl po nich výměnu celého motoru, ať si na mém původním klidně experimentují jak chtějí, rychle otočili, že už pro mě udělali maximum a že to nemůžou a že holt mám smůlu (jmenovitě šéf servisu p. Uhlíř)!!! -P :oops:

To už jen pro zasmání (i když mi tedy smích už dávno došel). Po 3 týdnech se uvolili k zapůjčení náhradního auta. Potřeboval jsem odvézt 4 člennou rodinu na hory ... tak mi nabídli Fiata Pandu :lol:.

Teď už se mi snad konečně podaří nafotit tu mojí "roletku"....
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ - kůže, tažné zař., béžová Daydream
www.architektonicke-modely.cz
Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 229
Registrován: stř bře 30, 2011 19:57
Bydliště: Humpolec

Re: odmontování 6 a 7 sedačky

Příspěvek od vasek »

Budu Ti držet palce, aby byl Orel ok!
Jen jsem trochu nesvůj, když píšeš, že pod autem je po opravě olej a chladící kapalina. To bohužel nesvědčí o dobře odvedené práci.
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: odmontování 6 a 7 sedačky

Příspěvek od Poky Ul »

Tak držím -i -i at máš už konečně klid a Orlík slouží jak má.Doufám že ten Panda na tebe neudělal nějaký velký dojem :D
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: odmontování 6 a 7 sedačky

Příspěvek od smire666 »

Dámy a páni, tak už aj ja so viezol šiestich ( okrem seba ) :lol:
...samozrejme, svokrovci vzadu... ;) Klobúk dolu, motor bol dostatočne pružný,
v kopci do Dúbravky som išiel bez problémov na štvorke 60 bez nejakého trápenia -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: odmontování 6 a 7 sedačky

Příspěvek od inza »

jedle píše: Teď už se mi snad konečně podaří nafotit tu mojí "roletku"....
Ahoj, tak už se povedlo?
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
jedle
Příspěvky: 21
Registrován: sob kvě 14, 2011 07:51
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: odmontování 6 a 7 sedačky

Příspěvek od jedle »

Omlouvám se, ale řeším nějaké rodinné starosti a zatím se nepodařilo. Vynasnažím se co nejdříve.
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ - kůže, tažné zař., béžová Daydream
www.architektonicke-modely.cz
Frici
Příspěvky: 36
Registrován: pát srp 19, 2011 20:38
Bydliště: Komárno (SK)

Re: odmontování 6 a 7 sedačky

Příspěvek od Frici »

Ten Orlík s vymontovanými 6-7 sedadlami sa mi celkom pozdáva. Asi pôjdu preč a hor sa k stolárovy a spraví sa tam uzamknuteľné miesto pre haraburdy :lol:
FIAT 850 1970
TRABANT 601 1982
SKODA 120 LS 1984
SKODA FELICIA 1.3 1997
SKODA FABIA 1,2 2007
RENAULT SCENIC 1,6 AIR 2002
CHEVROLET ORLANDO 2,0 VCDI 132 k, 2011
Uživatelský avatar
comte
Příspěvky: 42
Registrován: stř bře 07, 2012 10:47
Bydliště: Praha

Re: odmontování 6 a 7 sedačky

Příspěvek od comte »

Prosba všem: Uvažuji o koupi Chevroletu Orlanda LTZ, dnes/zítra bych zaplatil zálohu. Jde mi o to, že prodejci mi tvrdí, jak je snadné odmontovat zadní dvě sedačky (třetí řada) 10.minut. Auto se mi moc líbí, ale přeci jenom na delší dovolenou je ten kufr menší. Chápu, že odmontovat jde všechno, jen mne zajímá časová náročnost a snadnost. Fotky na Carforyou.cz jsem viděl. Jde mi spíše o vaše zkušenosti.
Děkuji.
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ+NAV Silver Ice, My12, 5MT
Uživatelský avatar
luke1
Příspěvky: 173
Registrován: sob črc 09, 2011 23:28
Bydliště: okres FM

Re: odmontování 6 a 7 sedačky

Příspěvek od luke1 »

comte píše:Prosba všem: Uvažuji o koupi Chevroletu Orlanda LTZ, dnes/zítra bych zaplatil zálohu. Jde mi o to, že prodejci mi tvrdí, jak je snadné odmontovat zadní dvě sedačky (třetí řada) 10.minut. Auto se mi moc líbí, ale přeci jenom na delší dovolenou je ten kufr menší. Chápu, že odmontovat jde všechno, jen mne zajímá časová náročnost a snadnost. Fotky na Carforyou.cz jsem viděl. Jde mi spíše o vaše zkušenosti.
Děkuji.
Na te recenzi na carforyou ale nejsou jen fotky, taky tam pisou, ze jde celkem o 4 srouby a cca deset minut prace. To si myslim, ze pred dovolenou asi nebude problem ne? ;) I kdyby Ti to melo trvat nakonec pul hodky...
Orlando 1.8 LTZ Smoke Grey s navi, LPG
Uživatelský avatar
comte
Příspěvky: 42
Registrován: stř bře 07, 2012 10:47
Bydliště: Praha

Re: odmontování 6 a 7 sedačky

Příspěvek od comte »

luke1 píše:
comte píše:Prosba všem: Uvažuji o koupi Chevroletu Orlanda LTZ, dnes/zítra bych zaplatil zálohu. Jde mi o to, že prodejci mi tvrdí, jak je snadné odmontovat zadní dvě sedačky (třetí řada) 10.minut. Auto se mi moc líbí, ale přeci jenom na delší dovolenou je ten kufr menší. Chápu, že odmontovat jde všechno, jen mne zajímá časová náročnost a snadnost. Fotky na Carforyou.cz jsem viděl. Jde mi spíše o vaše zkušenosti.
Děkuji.
Na te recenzi na carforyou ale nejsou jen fotky, taky tam pisou, ze jde celkem o 4 srouby a cca deset minut prace. To si myslim, ze pred dovolenou asi nebude problem ne? ;) I kdyby Ti to melo trvat nakonec pul hodky...

Dík. To jsem potřeboval slyšet, jedu zaplatit zálohu:-) Nerovné dno se případně něčím vycpe. Mám dva malý kluky a hraček je moc:-)
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ+NAV Silver Ice, My12, 5MT
Uživatelský avatar
jedle
Příspěvky: 21
Registrován: sob kvě 14, 2011 07:51
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: odmontování 6 a 7 sedačky

Příspěvek od jedle »

Zkoušel jsem sedačky odmontovat, ale ty "potvory" ve výrobě ty šrouby zajišťují "lepidlem", takže to není taková sranda utrhnout. Máte někdo nějakou zkušenost jak nad tím zajištěním šroubů vyzrát? Jinak by to šlo odmontovat určitě rychle....
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ - kůže, tažné zař., béžová Daydream
www.architektonicke-modely.cz
Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 229
Registrován: stř bře 30, 2011 19:57
Bydliště: Humpolec

Re: odmontování 6 a 7 sedačky

Příspěvek od vasek »

Já mám Orlíka 2011 a sedačky šly odmontovat úplně nádherně, otázka 10 minut -i
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Interiér a exteriér“