Cruze a konkurencia

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od milosh »

Cruze srovnavat s uplne jinou ligou jako je audi nebo mercedes, on ted byl april? :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od radgosk »

milosh píše:Cruze srovnavat s uplne jinou ligou jako je audi nebo mercedes, on ted byl april? :)
Staci sa pozriet na dizajn, a vidis ze porovnavat sa to da :-) samozrejme cruze zaostava technikou. Na druhej strane su premrstene ceny tych nemeckych znaciek ...
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od chrudoš »

No, ani ne tak premrstene, jakoze auto je daleko dotazenejsi, co si budem nalhavat. Priklad (ne)zakrytovani vnitrnich casti, ktere nejsou videt, nemekcene plasty (ktere sice v jinych autech jsou, ale zase ne na mistech, kde se clovek opira, coz nepochopim (treba Skoda a VW)), jednoduche uchyceni vika kufru, ktere omezuje prostor, nepevne uchycene budiky, ktere nejsou soucasti pristrojovky, to moc nechapu. A co me vubec nepotesilo, natahoval jsem se o vikendu pro parkovaci listek, oprel se o stredovou operku a cely stredovy tunel jsem malem vylomil, coz se mi teda vubec nelibi! Tech nedotazenych veci je hodne, proste auto odpovida cene, je sice neskutecne krasne, ale to nektere nedostatky neprebije. Auto mam rad, jsem spokojeny, ale je to hlavne s ohledem na cenu, porovnavat jej s 3er je opravdu slusne receno usmevne :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od radgosk »

suhlasim, vsak nakoniec, tie detaily ked chce automobilka vyladit, stoja asi najviac prachov. Clovek si to moze vylepsit sam, alebo to proste akceptovat. Mna celkom zarazilo, ze kapota kufra zvnutra nie je lakovana :D
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
legolas
Příspěvky: 164
Registrován: čtv dub 28, 2011 12:45
Bydliště: Nitra

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od legolas »

Ja som s cruzom maximalne spokojny, samozrejme nema vsetko spravene dokonale, ale ja si vsimam hlavne tie krasne veci na tom aute.
A som s nim maximalne spokojny...
V bielej farbe je krasne aj z vonku aj z vnutra.
Kamarati len oci vyvaluju...
Biely Chevrolet Cruze 2,0 VCDi LS PLUS
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od Iacobus »

chrudoš

......a mohol by som pokračovať. Posuvné operadlo, ktorého doraz vydržal mesiac. Držiak na okuliare, z ktorého mi pred týždňom odpadlo péro a je kaput, úplne absentujúci spodný kryt motoru, absentujúce madlo na zatváranie kufra bez toho aby si sa zašpinil, alebo taký detail ako totálne hrdzavé šrouby ktorými je prichytená zadná lišta osvetlenia ŠPZ. Toto sú detaily, ktoré nie sú hrozné, ale u prémiových značiek ich obvykle nenájdeš. Tá dobrá cena musí byť zákonite niekde odzrkadlená na kvalite. Ale ak budú dôležité časti auta OK, tam to našim kórejským súdruhom odpustím. Dizajnérsky sa už na ostatné značky dotiahli, ale ak doje...ú zatiaľ dobrú cenovú politiku a budú sa snažiť vyrovnať aj cenovo, nikto ich nekúpi. Toť môj názor.
mamar
Příspěvky: 14
Registrován: pon čer 06, 2011 18:26

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od mamar »

Co hovorite na ponuku fordu na focus:

http://www.ford.sk/page.php?url_id=664

Vybava porovnatelna s CRUZE, akurat tam davaju len 1.6 motor...
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od radgosk »

Iacobus:

Kryt motora myslis co presne? Co sa tyka madla na kufor, podla mna to az taky vyznam nema, pri zatvarani v dazdi sa zaresies tak ci tak! A ja osobne som aj na kufroch s madlami vzdy zatvaral tak ako na cruzeovi. Co sa tyka ceny, kludne by do LTcka vybavy mohli dat prvky ktore su popisane v manualy. A odpustil by som im aj zvysenie ceny o par desiatok eur.
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od Kjub »

Cruze je proste Cruze, kvalita je samozrejme nizsia ale zase nie moc, ale preto sme si ho mohli kupit za taku dobru cenu. A ja osobne som spokojny a uplne mi staci. Jasne ze napr. Audi bude kvalitnejsie spracovane a ma aj celu hlinkovu karoseriu a detaily su viac dotiahnute-proste nemci. :lol:
A o tych tvrdych plastoch-kamos ma firemne Merc C-cko a tie tvrde plasty, sede su tam najebane vsade, a celkovo som bol prekvapeny, ked som sa v nom viezol, ze kvalitou vobec nespieval! A to ho mal v kozi. Po presadnuti do svojho som sa hned citil lepsie... A v audine si zase musis davat pozor na hlinkove doplnky, lebo sa ich troska dotnes a hned su brutalne poskrabane, ale hrozne su citlive...a tie klepajuce TDI motory ani nehovorim. S hlucnostou Cruza sa nemozu porovnavat.
A tie fotky som sem dal hlavne na porovnanie dizajnu exter. a inter. :PP:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od radgosk »

Co si clovek nespravi sam, to je napr... v dnesnej dobe to plati 2x, vsetko sa robi na cas nie na kvalitu. mozno pri takom rolce roys by som sa nebal nejakych chyb, ale zasa tam kontroluju vsetko ako by to bolo ich a aj si za to nechaju zaplatit.
Cruze je podarene auto a ak by ho este trocha dotiahli, asi by to mohol opel rovno zabalit.
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od Iacobus »

radgosk

myslel som spodný kryt.http://www.scutauto.ro/kepek/2/25/scut- ... 2008-.html
Pozrel si sa niekedy ako je zaješpinavá riadiaca jednotka? a vlastne celý motor?
Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od odrifuk »

Ja tam ten kryt mám :lol: :lol: :lol:
CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od Iacobus »

Tak to máš super. Ja mám r.v.2009 a nemám ho. Škoda že to v Chevy pochopili tak neskoro.
Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od odrifuk »

Je to dobré -i ale ku-va kuna mi aj tak raz vliezla do motora -P -.
Už je to teraz dobre učinil som opatrenia :D :D

http://www.deramax.cz/vysokonapetovy-a- ... 085-c-908/
CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Cruze a konkurencia

Příspěvek od radgosk »

ta kuna tam prisla podla mna prave kvoli tomu krytu, mala sa kde vystriet:lol:
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Pokec“