Daewoo Leganza 2.0 98kw CDX

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Daewoo Leganza 2.0 98kw CDX

Příspěvek od conpet »

u nás 999kč :-)
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Reklama
 

Legansky
Příspěvky: 73
Registrován: stř kvě 11, 2011 20:26

Re: Daewoo Leganza 2.0 98kw CDX

Příspěvek od Legansky »

Auto je zase v poriadku digi klima funguje klima doplnenia vymeneny chladic na klimu za nový a dnes som kupil elektrony už ich mam aj nahodené tak pridám fotky teraz je krásna :lol:
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Daewoo Leganza 2.0 98kw CDX

Příspěvek od kesko »

Človeče, ty ideš. Len tak ďalej.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Legansky
Příspěvky: 73
Registrován: stř kvě 11, 2011 20:26

Re: Daewoo Leganza 2.0 98kw CDX

Příspěvek od Legansky »

Díky kesko a ešte som zabudol novy valček na spojku :)
časom by som chcel dať ešte fólie dneska Vám sem pridám fotku mojho Auti ;)
Legansky
Příspěvky: 73
Registrován: stř kvě 11, 2011 20:26

Re: Daewoo Leganza 2.0 98kw CDX

Příspěvek od Legansky »

Aktuálne fotky mojho Auti -i
Přílohy
leg2.jpg
leg2.jpg (245.44 KiB) Zobrazeno 3691 x
leg1.jpg
leg1.jpg (255.1 KiB) Zobrazeno 3691 x
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Daewoo Leganza 2.0 98kw CDX

Příspěvek od HusarJan »

porobil si hu pekne -i ešte tú lištu na dvere neakú chrom koncovku na výfuk a bude kráska ;) :PP:
Legansky
Příspěvky: 73
Registrován: stř kvě 11, 2011 20:26

Re: Daewoo Leganza 2.0 98kw CDX

Příspěvek od Legansky »

Tu lištu zháňam už 8) nad tou chromovou koncovkou na vyfuk som už mal dilemu či to kupit alebo nie ked tak nejaku decentnú pouvažujem nad tým ešte :PP:
Uživatelský avatar
Ujel
Příspěvky: 62
Registrován: ned srp 01, 2010 19:18
Bydliště: Přerov

Re: Daewoo Leganza 2.0 98kw CDX

Příspěvek od Ujel »

Legansky píše:Tu lištu zháňam už 8) nad tou chromovou koncovkou na vyfuk som už mal dilemu či to kupit alebo nie ked tak nejaku decentnú pouvažujem nad tým ešte :PP:


Nerezová koncovka je prakticky designová povinnost Legy. Lze je snadno koupit a újišťuju tě že decentně vylepší vzhled zadku. Pokud jsem dobře viděl, chybí ti levá přední lišta. Sehnat ji nem problém, jde o to hodit ji do té správné barvy. Jo...a taky neví co by za ni chtěli vydřiduši :(

http://www.czdrafel.cz/leganza-c6?order ... li%C5%A1ta
nebo
http://autodilykrc.cz/eshop/daewoo/lega ... ej=li%9Ata#
Daewoo Leganza 1998, 98kW, LPG, stř. metla, klima, kůže, "dříví". Rožnov pod Radhoštěm.
Legansky
Příspěvky: 73
Registrován: stř kvě 11, 2011 20:26

Re: Daewoo Leganza 2.0 98kw CDX

Příspěvek od Legansky »

Včera som bol s kamarátom v Holíči a len tak ideme a kukam že taka ista leganza tam stoji ako mam ja tak som ich vyfotil :lol:
Přílohy
11062011236.jpg
11062011236.jpg (244.37 KiB) Zobrazeno 3666 x
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Daewoo Leganza 2.0 98kw CDX

Příspěvek od HusarJan »

Su pekné -i no to ako keby ste sa dohodli :D mali ste si dat spolu :PP: lebo to nebýva tak často a ešte dokonca aj farba :D
Legansky
Příspěvky: 73
Registrován: stř kvě 11, 2011 20:26

Re: Daewoo Leganza 2.0 98kw CDX

Příspěvek od Legansky »

Len neviem komu patrila aj by som si dal snim pivčo :) ale tu v BA ich vidím pomerne dosť leganz. Dneska som si kupil šampón vosk a som si ju tak krásne naleštil a mam naplanovane v piatok ešte raz ju umyť na víkend pojdem sa vozit s kamarátmi :lol: tak nech je krásna
Uživatelský avatar
Ujel
Příspěvky: 62
Registrován: ned srp 01, 2010 19:18
Bydliště: Přerov

Re: Daewoo Leganza 2.0 98kw CDX

Příspěvek od Ujel »

Legansky píše:Len neviem komu patrila aj by som si dal snim pivčo :) ale tu v BA ich vidím pomerne dosť leganz. Dneska som si kupil šampón vosk a som si ju tak krásne naleštil a mam naplanovane v piatok ešte raz ju umyť na víkend pojdem sa vozit s kamarátmi :lol: tak nech je krásna
Jo, jsou to pěkný auta. Leganza je podle mě asi nejpěknější mezi všemi jinými typy Daewoo. Jen, když jsem se tak díval na to párové foto... tobě se odlepuje palubka u mřížek ofuku čelního skla? To foto není ve velkém rozlišení, takže se to nedá moc smysluplně přiblížit. Už jsem to u jedné bílé Leganzy tady nedaleko v Pavlovicích viděl. A konkrétně mě se začalo odlepovat taky u levé nad volantem. Mřížka už tam nedrží, dokonce se mi doslova rozpadla v ruce, když jsem oddělával.Mám objednanou druhou 350,- :oops: , ale nejsem si jistý, jak to tam přilepím z5.Je to pod sklem a není tam místo na manévry moc.
Pokud někdo víte o čem to je, budu rád za radu -i
Daewoo Leganza 1998, 98kW, LPG, stř. metla, klima, kůže, "dříví". Rožnov pod Radhoštěm.
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Daewoo Leganza 2.0 98kw CDX

Příspěvek od rudla »

Ujel píše:
Legansky píše:Len neviem komu patrila aj by som si dal snim pivčo :) ale tu v BA ich vidím pomerne dosť leganz. Dneska som si kupil šampón vosk a som si ju tak krásne naleštil a mam naplanovane v piatok ešte raz ju umyť na víkend pojdem sa vozit s kamarátmi :lol: tak nech je krásna
Jo, jsou to pěkný auta. Leganza je podle mě asi nejpěknější mezi všemi jinými typy Daewoo. Jen, když jsem se tak díval na to párové foto... tobě se odlepuje palubka u mřížek ofuku čelního skla? To foto není ve velkém rozlišení, takže se to nedá moc smysluplně přiblížit. Už jsem to u jedné bílé Leganzy tady nedaleko v Pavlovicích viděl. A konkrétně mě se začalo odlepovat taky u levé nad volantem. Mřížka už tam nedrží, dokonce se mi doslova rozpadla v ruce, když jsem oddělával.Mám objednanou druhou 350,- :oops: , ale nejsem si jistý, jak to tam přilepím z5.Je to pod sklem a není tam místo na manévry moc.
Pokud někdo víte o čem to je, budu rád za radu -i
Myslím si, že i Tacuma má super design!
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
feejay
Příspěvky: 227
Registrován: stř úno 04, 2009 13:40
Bydliště: NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Daewoo Leganza 2.0 98kw CDX

Příspěvek od feejay »

Palubku som riesil tiez, leganzu som kupil s poriadne zdvihnutou palubkou a uplne rozpadnutou mriezkou pod prednym oknom. Nechcelo sa mi to extra riesit, vyriesil som to obycajnymi piatimi kusmi samoreziek, ktore som tam nasroboval srobovackou s klbovym nastavcom. Nie velmi esteticke, ale ucelne :mrgreen: A robota na cca 3 minuty.
ex Leganza ´98

predtym Škoda 105L, Škoda 120 GLS, Škoda 120L, Škoda reči...
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Daewoo Leganza 2.0 98kw CDX

Příspěvek od kesko »

Ujel píše:
Legansky píše:Len neviem komu patrila aj by som si dal snim pivčo :) ale tu v BA ich vidím pomerne dosť leganz. Dneska som si kupil šampón vosk a som si ju tak krásne naleštil a mam naplanovane v piatok ešte raz ju umyť na víkend pojdem sa vozit s kamarátmi :lol: tak nech je krásna
Jo, jsou to pěkný auta. Leganza je podle mě asi nejpěknější mezi všemi jinými typy Daewoo. Jen, když jsem se tak díval na to párové foto... tobě se odlepuje palubka u mřížek ofuku čelního skla? To foto není ve velkém rozlišení, takže se to nedá moc smysluplně přiblížit. Už jsem to u jedné bílé Leganzy tady nedaleko v Pavlovicích viděl. A konkrétně mě se začalo odlepovat taky u levé nad volantem. Mřížka už tam nedrží, dokonce se mi doslova rozpadla v ruce, když jsem oddělával.Mám objednanou druhou 350,- :oops: , ale nejsem si jistý, jak to tam přilepím z5.Je to pod sklem a není tam místo na manévry moc.
Pokud někdo víte o čem to je, budu rád za radu -i
Kolega skus si prečítať toto https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... +palubovka a tiež som to lepil tým chemopréném, a zatiaľ drží. Je to babračka, dolepil som skoro celé okno, ale šlo to potom dole acetonovou handričkou. Veľa zdaru.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“