Doplnky Orlando

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
jmatyas
Příspěvky: 72
Registrován: úte čer 21, 2011 18:18
Bydliště: blízko Náchoda

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od jmatyas »

inza píše:
milosh píše:Uz jen to ze pises PROBEHNE PES tak to znaci ze ty potahy jsou nutnost, osobne bych si je ale do auta nedal, nehlede na funkci bocnich airbagu ;)
Taky máme psa (teda 5kg takže těžko říct jestli je to ještě pes), a potahy jsem vůbec nezvažoval. Ale je fakt že při nějakém 50kg psovi se to asi pozná. Fce airbagů by neměla být žádným potahem ovlivněna - bývají v tom místě na tohle připraveny.

Zase je pravda, že co jsem viděl ty fotky na těch stránkách, které tady někdo hodil - vypadá to naprosto super - skoro nerozpoznatelně od standardních sedaček

Zajímá mě jak moc bych se v tom potil a jestli by do takového "potahu" šlo implantovat vyhřívání - pak by to celé dávalo ještě daleko větší smysl.
Tak vyhřívání ty autopotahy.cz neumí :( - stačilo zavolat a zeptat se :)
Ten pes byl jen ilustrační příklad možného znečištění auta, našeho minigaučáka se to netýká :) Boční airbagy jsou v pohodě, všichni výrobci potahů "na míru" s nimi počítají a přizpůsobí se jim. Co se týče vyhřívání, tak je velmi jednoduché dát ho pod potahy které potom na sedadle jsou dost na pevno, takže to nikam neujede (myslím ty za pár stovek do zapalovače s jinýma zkušenosti nemám).
Dědek přímo potahy nenabízí, ale stará se o to jeho žena, takže stačí zavolat nebo napsat e-mail a domluvit se. Vzorkovník látek mají přímo v autosalonu k nahlédnutí, což ale asi je problém pro někoho z větší dálky. Až je budu mít hotové tak je zkusím nafotit.
Š120L, VW Polo, Chevrolet Kalos hb, Chevrolet Aveo sdn, Chevrolet Orlando 1.8 LTZ přestavěn na LPG (systém OSCAR-N OBD/CAN s reduktorem MAGIC 3 a vstřikovači VALTEK T34)
Obrázek spotřeba na LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od Obelix »

Jožan píše:Nosník už jsem zadal kámošovi,vozí totiž kamionem tyhle doplňky z Německa,prý tam je něco levného,jde jen o rozměr.Co se týče doplňků u prodejce,tak jsem si vzal jen gumové koberečky za 900,-.
V pondělí zatmavení skel,u nás s homologací-3000,-,tažné zařízení SVC Náchod 4100,- bajonet. :lol:
Nechal sis udělat to zatmavení skel? Kdo ti ho dělal? Mně ho nabízejí za 7000Kč přímo u delaera, ale ta cena...
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od johnlord »

jmatyas píše:
inza píše:Můžu mít takový dotaz - jaký má smysl dávat potahy do nového auta? Hřeje to míň pod zadek? Sedačky se zachovají jako nové pro budoucí prodej? Budu stáčet tachometr a tvrdit že to nemá 150tis km ale 33 a že s tím jezdil jen dědeček na hřbitov?

Nechci do toho rýpat, ale zrovna smysl tohoto doplňku mi nějak uniká. Interiér nechám jednou za čas vyčistit a kvalita originál čalounění mi přišla víc než slušná.

.... a v autě nekouřím abych to mohl propálit.
Právě proto, že mám auto na každodenní ježdění a ne jen na koukání, tak se holt sem tam stane nějaká nečekaná událost. Zadrhne se šev na sedadle o zip u bundy, proběhne se pes po sedačce proti mé vůli, něco upadne nebo ukápne atd. Pokud plánuji, že to auto za pár let půjde k dalšímu majiteli, chci taky trochu ovlivnit cenu a líp se prodává zachovalý vůz, který po umytí, zamalování pár škrábanců a sundání potahů vypadá skoro jako nový, než auťák s odrbanýma sedačkama. Ty potahy nejsou tak velká investice, takže proč to do toho nedat, když při prodeji může lepší stav auta ovlivnit cenu.
Přesně tak, já má 3 děti a maléry na sedačkách jsou hned, tam se kopne, tam nadrobí - klasika. Tak potahy sundám, vyperu a je uklizeno :-)
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od johnlord »

Hana píše:
johnlord píše:Včera mi dorazily potahy na Orla, vypadají moc pěkně, ale u montáže jsem skoro rodil :-). Musel jsem rozdělat půl auta.
Začínal jsem v šest večer a končil o půl desáté v noci a to mi chybí ještě třetí řada, tam budou muset sedačky ven. :shock:
Objednával jsem u http://www.autopotahy.cz (http://www.autopotahy.sk)
Provedení velice precizní a přesné. -i
Na stánku jsem koukala, ale ceník nikde. Po telefonickém kontaktu chtěli auto nafotit a ani po tom bych se cenu hned nedozvěděla. Obchodní zástupce v Čechách má asi dovolenou-telefon nikdo nebere.
Taky bych ráda viděla nějakou Vaši fotečku autopotahů,jak to vypadá v reálu a co jste za to dal.
Já mám v merku potahy od soukromníka ,který mi je ušije na míru asi za 4500kč včetně třetí řady sedaček.
Měla jsem je už dělaný i na Sorento a úplná spokojenost, materiál držel, barva stálá a zadek se nepotil :D
Konečně se mi podařilo nafotit potahy, tak dávám do éteru.
Zatím mám navlečeny přední a zadní, třetí řadu jsem ještě nestihl (tam budou muset ven celé sedačky), ale po čase si uvědomuji, že jsem je možná
ani brát nemusel. Ušetřil bych 2000. Jinak cena všech byla 7100,-. Kvalita vynikající.
Přílohy
Potahy6.JPG
Potahy6.JPG (199.78 KiB) Zobrazeno 4815 x
Potahy5.JPG
Potahy5.JPG (191.91 KiB) Zobrazeno 4815 x
Potahy3.JPG
Potahy3.JPG (195.51 KiB) Zobrazeno 4815 x
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od Jožan »

Ještě zatmavení nemám ale snad už každým dnem,pak dám fotečku...
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od johnlord »

Přílohy
Orlando1.JPG
Orlando1.JPG (254.83 KiB) Zobrazeno 4808 x
Vana2.JPG
Vana2.JPG (202.29 KiB) Zobrazeno 4808 x
Orlando3.JPG
Orlando3.JPG (184.42 KiB) Zobrazeno 4808 x
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od Jožan »

To by mě zajímalo jak by to vypadalo na ty mý černý metalíze,asi by to uplně zaniklo.Ale jinak musím uznat že to máš fakt pěkný!!!
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od johnlord »

Jožan píše:To by mě zajímalo jak by to vypadalo na ty mý černý metalíze,asi by to uplně zaniklo.Ale jinak musím uznat že to máš fakt pěkný!!!

ÓÓÓ díky, měl jsem radost s těch cen lišt a vany do kufru. Oproti originálu jsem ušetřil přes 2000,- :mrgreen:
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od ladinek »

ty potahy jsou určitě od MAD že?já je mám dva roky a jsou pořád jak nový -i Auto je super líbí se mě moc -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od johnlord »

ladinek píše:ty potahy jsou určitě od MAD že?já je mám dva roky a jsou pořád jak nový -i Auto je super líbí se mě moc -i
Ano MAD - slovensko :-)
Jsem spokojen
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od naky »

mate nekdo uz zatmaveny skla? dejte prosim fotky do eteru 8)
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od Obelix »

Jak je na tom Orlando z výroby s ochranou spodku proti korozi? Někde jsem četl, že to není ošetřené v podstatě žádným nástřikem (ve srovnání např. s koncernem VW) a že tedy dost akutně hrozí koroze, protože jenom samotný pozink toho moc nevydrží. Může někdo z majitelů potvrdit/vyvrátit tuto informaci? Máte někdo tip na to jak to ošetřit? Nerad bych po první zimě koukal na rezavý spodek...

založím na toto téma samostatné vlákno - tohle s doplňky vůbec nesouvisí
Naposledy upravil(a) Obelix dne čtv črc 14, 2011 14:36, celkem upraveno 1 x.
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od inza »

Tak ty lišty na tom bílém vypadají super. To se mi opravdu líbí. Vana do kufru je taky hezká.
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
jmatyas
Příspěvky: 72
Registrován: úte čer 21, 2011 18:18
Bydliště: blízko Náchoda

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od jmatyas »

Nenarazil někdo na plánek elektroinstalace Orlanda? Chci si do něj dát GPS sledovací systém a tak by se mi hodilo vědět, kde jsou jaké dráty natažené.
Š120L, VW Polo, Chevrolet Kalos hb, Chevrolet Aveo sdn, Chevrolet Orlando 1.8 LTZ přestavěn na LPG (systém OSCAR-N OBD/CAN s reduktorem MAGIC 3 a vstřikovači VALTEK T34)
Obrázek spotřeba na LPG
Uživatelský avatar
Hana
Příspěvky: 79
Registrován: pon dub 18, 2011 09:13
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Doplnky Orlando

Příspěvek od Hana »

Nechal si už někdo namontovat tažné zařízení?
Favorit LPG
Renault Mégane 1,6
Kia Sorento-to byl opravdu MAZLIK
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Interiér a exteriér“