Montáž Bluetooth

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od ladinek »

saint21 píše:Pracuji taky v servisu a vím jak lidi dokažou být pekně protivní a pravě z toho důvodu se snažím být přijemný když potřebuji něco já,ale někdy mně ten přístup zaráží-
Děláš v Chevroletu někde v Brně?? :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Reklama
 

saint21
Příspěvky: 27
Registrován: úte úno 08, 2011 13:09
Bydliště: Brno

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od saint21 »

Nedělám kdyby jo tak si to namontuji sám proč? Dělám v servisu s bílou technikou.
Alfa Romeo 156 2.5 V6
Chevrolet Cruze LT 1.8
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od ladinek »

ajo já myslel jestli neděláš někde s autama :lol: jen tak ;)
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od 666 »

Kouknul jsem na to a dobrý. Jen kdyby byl lepší přístup pracovníků servisu. Takhle to jednoho naštve a zkouší se jinde, že?
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
saint21
Příspěvky: 27
Registrován: úte úno 08, 2011 13:09
Bydliště: Brno

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od saint21 »

ladinek píše:ajo já myslel jestli neděláš někde s autama :lol: jen tak ;)
Nedělám ještě dohle by mně tak chybělo :D
Alfa Romeo 156 2.5 V6
Chevrolet Cruze LT 1.8
saint21
Příspěvky: 27
Registrován: úte úno 08, 2011 13:09
Bydliště: Brno

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od saint21 »

666 píše:Kouknul jsem na to a dobrý. Jen kdyby byl lepší přístup pracovníků servisu. Takhle to jednoho naštve a zkouší se jinde, že?
Přesně jak říkáš!
Alfa Romeo 156 2.5 V6
Chevrolet Cruze LT 1.8
Uživatelský avatar
klm121
Příspěvky: 395
Registrován: pon pro 28, 2009 20:04
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od klm121 »

Máte niekto namontované aj handsfree od Nokie? Alebo neviete niekto, či bude pasovať aj toto? http://www.alza.sk/nokia-ck-200-d172517.htm :)
Opel Insignia 2.0 CDTi Sport, 2010 (EX)
Chevrolet Cruze 1.8 16V LT(Z), 2011, Pewter (EX)
Chevrolet Aveo 1.2 8V, 2008, Poly (EX)
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od pekrtek »

Protože jsem chtěl mít zapojeny dva telefony do hands free, koupil jsem hands free bluetooth Audio 2010. Na sadu jsem slyšel dobré reference, její dřevný předchůdce Audio blue pracoval v Lanosu spolehlivě, až do koupě telefonu Nokia. Takže, sada přišla a já začal zjišťovat, kdo ji namontuje. Neuspěl jsem v Náchodě ani u Srby v Modřanech. V obou servisech mi sdělili, že je možné namontovat pouze Parrot ck3100 a nic jiného není centrálou odsouhlaseno. Prý se musí přehrát soft v rádiu a ještě někde jinde. U Auto Staiger mi v Praze řekli, že o tom nic neví, do současné doby žádnou hands free do Cruze nemontovali. Do Opela ano a není to vázané na konkrétní typ hands free. Volal jsem sice do internetového obchodu, sadu mi vymění za Parrot, ale ten je proti Audio 2010 o třídu níž. :(
To jen pro informaci, že by se někdo rozhodoval, jakou sadu dát do auta. Psal jsem ještě do centrály, jsem zvědav, co mi napíší (jestli vůbec).
Uživatelský avatar
klm121
Příspěvky: 395
Registrován: pon pro 28, 2009 20:04
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od klm121 »

Ja som dal namontovať HF sadu Nokia, konk. túto. V servise s tým nemali problém, akurát že museli objednať nejaký káblik, ale ináč v pohode. Tiež mi vraveli, že sa dá namontovať len Parrot a nakoniec zvládli aj Nokiu. BTW tiež podporuje dva telefóny pripojené súčasne.
Opel Insignia 2.0 CDTi Sport, 2010 (EX)
Chevrolet Cruze 1.8 16V LT(Z), 2011, Pewter (EX)
Chevrolet Aveo 1.2 8V, 2008, Poly (EX)
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od pekrtek »

Dostal jsem od dovozce odbornou odpověď na instalaci hands free: mám se obrátit s dotazem na autorizovaného prodejce. :D
Nevím, jestli jsem to neměl dát do příspěvku: Vtipy dávejte sem.
juso
Příspěvky: 62
Registrován: pát lis 11, 2011 16:10

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od juso »

Kupil som si Parrot CK 3000 Evolution. U predajcu chevrolet mi povedali, ze to je jediny podporovany. Potom som sa v servise spytal, za kolko by mi to namontovali. Povedali ze cena montaze je 50 Euro. Ale ze na to treba kabel (redukcia z ISO na Cruze konektor) a ten ze u nich stoji 60 Euro.
Tak som odtial odisiel, ze za nejaky sprosty kabel 60 Euro nedam.
Mate osobnu skusenost? Neviete poradit, kde to zohnat?
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od pekrtek »

Trochu jsem to 7.12. zjednodušil,
Protože u dvou autorizovaných prodejců jsem se dozvěděl, že lze do Cruze montovat pouze Parrot, napsal jsem přímo dovozci, aby mi sdělil jak to je a co lze za Bluethooth namontovat. Odpověď byla, abych ze obrátil na autorizovaného prodejce. Takže: autorizovaný prodejce má od dovozce nařízeno montovat Parrot a dovozce (podle toho, co mi odepsal) nemá jasno, co lze montovat. Z předcházejících příspěvků je jasné, že lze namontovat i něco jiného (Nokia) a je to funkční. Ono asi bude spíš záležet na schopnostech servisů a na kreativitě osazenstva. To tady už bylo: děláme jen co jsme se naučili a proč přemýšlet o něčem jiném, když toto mám již nacvičené. Nechci se nikoho dotknout, ale připadá mi to tak.
Na závěr:Pokud s JUSO mluvíme o tom samém, tak v Čechách stojí "redukce" na Cruze cca 510 Kč.
http://www.stualarm.cz/produkt/sot-529- ... let-cruze/
Toto je velkoobchod, ale u běžných prodejců stojí kabel přibližně stejně.
Doplnění: Mně zase řekli, že lze montovat pouze Parrot 3100 CK :D
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od chrudoš »

Muzu se zeptat, proc potrebujete do auta neco montovat? Ja osobne v aute nepracuju, takze volam jen obcas a poridili jsme si toto: http://www.alza.cz/parrot-minikit-slim-d135444.htm , a maximalni spokojenost. Handsfree jsem odkladal, nechtelo se mi vrtat do auta, ale toto je proste jen na slunecni clone, vse hlasove (krome zeleneho a cerveneho tlacitka, samozrejme), vse cesky a kontakty se vytaceji hlasove proste tak, jak jsou pojmenovane, neni s tim zadny problem. Jedine co musim, je ztlumit radio :)
Nebo resite ovladani na volantu?

Kdyz jsem nasel toto, nejak pro me montovane hf ztratilo vyznam, nebo jsem neco zanedbal?
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od pekrtek »

Asi proto, že ne každému tyto hands free vyhovují. Já osobně s nimi nemám dobré zkušenosti. Negativní zkušenost mám i s hands free, která je v navigaci (Mio). Je to slabota, V Lacetti jsem měl Parrot 3100 a kvalita při telefonování proti těmto "přenosným" je zcela někde jinde.
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Montáž Bluetooth

Příspěvek od 18lukin18 »

já mám GPS Garmin už i s bluetooth a jsem nadmíru spokojenej s handsfree,má dobrý hlas,žádné ozvěny a hlavně jsem zabil ,,2 mouchy jednou ranou´´ :lol:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“