Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Ja by som s tým súhlasil a dokonca by som povedal že tento prístup je veľmi pozitívny. Pokiaľ by išlo o mňa súhlasil by som aj s priamym uverejnením na fóre ako reakciu na hodnotenie aby to bol názor oboch strán a každý užívateľ a zákazník si už vytvorí obraz sám. Myslím si že to nie je nič čo by bolo brané negatívne :)
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Scorpion.11 »

Je to soutěž, takže nevidím důvod proč i servis nemohl k tomuto dát své vyjádření. Proto se jasně psalo, že k hodnocení se má dodat i kopie účtu pro důvěryhodnost, že jsem doopravdy v tomto servisu byl :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od lomngi »

To píše avinko. Nakoľko ma poprosil o pomoc. Nevedel sem dať svoj spispevok. Citujem: velmi ma zaujalo a vazim si, ze aj
nejaky servis pozera na toto
forum a che aj prispievat, aby
sme si mohli precitat obe strany
ci zakaznika a aj servis, len by
som ten servis chcel poprosit,
aby napisal o aky ide , aby sa
vedelo dakujem
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Kjub »

Podla mna taketo forum moze len prinosom pre cely nas aj vas chevrolet a samozrejme tym padom prinos aj pre zakaznika. Vdaka tomuto foru mozu byt potreby zakaznika uspokojovane ovela rychlejsie, efektivnejsie a jednoduchsie. Ale musi byt dodrzana objektivita oboch stran...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
dizl
Příspěvky: 117
Registrován: čtv dub 08, 2010 19:16

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od dizl »

Přestal jsem být naivně bláhový a věřit že by se zde na foru mohlo něco zpravit. V tom mě vyškolily autorizované servisy GM to znamená OPEL a CHEVROLET.
Pamatujte že v první řadě jsou peníze a potom teprve peníze a až pak zase peníze.

Každý prodejce vozů jakéhokoliv výrobce má určité smlouvy s výrobcem a ty musí hájit a pokud je prodejce nebude hájit tak jde od byznysu. To znamená že tento dealer zajistí i opravy a tak je vše řízeno smluvně výrobcem.
Pokud vstoupíte do tohoto kruhu tím že si zakoupíte vůz , dostanete se i do servisu kde probíhají autorizované prohlídky. Nebuďte bláhoví , že vám servis oznámí chyby na motoru které zjistí .
Vy dostanete doruky jen papír na kterém je napsáno že je vše OK, a vyměněny náplně.
Ale to , že váš motor má například chybu na 3 válci , to vám žádný autoritzovaný servis dobrovolně neoznámí. Prosím aby se někdo takový ozval pokud by to tak bylo. Nevěřím , jelikož v zájmu výrobce je mít co nejméně opravovaných vozidel v záruční době , jelikož takovéto hodnoty jsou sledovány asociacemy a vydávány v ročenkách poruchovosti vozidel.

Ano můžeme psát o tom jak jsme spokojeni, spokojenost je o tom jak umíme navázat osobní vztahy.
Pro mně toto není problém. Ale jakmile dojde na lámání chleba, pak zjistíte že majiteli dealerovi nejde o nějaké vztahy a bláhové přátelení. Nastoupí tvrdá realita a majitel vás sprostě s úsměvem na rtech odešle do patřičných mezí hloupého zákazníka který na ně nemá , protože nemá za sebou kupu právníků.
To platí pro všechny automobilky bez výjimky.

A to že mám velice špatné zkušenosti právě s automobilkou CHEVROLET i OPEL je právě jen díky shora jmenovaným skušenostem. Není to jen u Chevroleta ale i u Opela.
Je zde na foru jeden člověk který ví o co jde a který servis my doporučil. Nechci jej jmenovat protože v tu ránu by měl on po vztazích které si vybudoval právě v doporučovaném servise.
Nebudu obviňovat nikoho ze servisních techniků, ani jmenovat hochy z dílen, tito my to vlastně objasnili , mám s nimi dobré vztahy a oni živí rodiny. Možná by to byl konec jejich zaměstnání v servise. Proto ani nevystavím dokumenty tady na foru , protože vím že věc je zakletá jinde.

K celé kauze mohu říct jen jedno. Doufám že toto , pokud to teda čtou odpovědní pracovníci , bude zjištěním proč vlastně odbyt vozidel GM v česku není takový jak by si jej představovali zástupci fy. Generals Motors.
Díky autorizovaným servisům GM a dealerům si v životě nekoupím jako další vůz Chevroleta nebo Opela.

Na toto by existovala jediná náprava.
Omluva a nabídka, přesně tak to chodí v civilizovaném světě.

Ještě malý dovětek. Podívejte se na to co udělal humbuk v USA s automobilkou TOYOTA. Stažená vozidla z trhu.
No coment.
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od ladinek »

no se servisama máš pravdu ,ale bylo by dobrý aspoň napsat název servisu kde jsi k těm názorům přišel,ať tam nejedem :D
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
dizl
Příspěvky: 117
Registrován: čtv dub 08, 2010 19:16

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od dizl »

ladinku ne , už ne , já bych byl radši kdyby se místo tebe ozval třeba osobně menežer GM z Prahy , a ten by snad mohl nápravu sjednat. Snad. I on má nad sebou zase jen GM.
Ale jednu radu bych měl. Nekupuj dalšího daewroleta .
Uživatelský avatar
Honzacz
Příspěvky: 41
Registrován: ned dub 17, 2011 12:58
Bydliště: Fýdecko-Bruntalsko

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Honzacz »

dizl píše:ladinku ne , už ne , já bych byl radši kdyby se místo tebe ozval třeba osobně menežer GM z Prahy , a ten by snad mohl nápravu sjednat. Snad. I on má nad sebou zase jen GM.
Ale jednu radu bych měl. Nekupuj dalšího daewroleta .
No jo není servis jako servis ale myslím si že člověk má taky nějakou tu hrdost a musí se k tomu postavit a ne že vidím že je to spatně opravené tak jim za to nezaplatím a basta ne. :x
1.2 DOHC 16V 62kw Komfort 5dv sport blue +Metalicky lak
Uživatelský avatar
dizl
Příspěvky: 117
Registrován: čtv dub 08, 2010 19:16

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od dizl »

:D honzine :D jak profrčim přez frydek uvidiš čoudivou čarku :D :PP:
a viš že sem nic neplatil ?? prostě my dali papiry a jel sem .
Jen jsem neměl za co poděkovat .
Tak jsem jel jinam :D
Jak říkám nebudu jmenovat.
Mysliš že v Chlebovicach su lepši?? :D toš příště to oskůšám tam snad to konečně vyjde -i
Uživatelský avatar
Honzacz
Příspěvky: 41
Registrován: ned dub 17, 2011 12:58
Bydliště: Fýdecko-Bruntalsko

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Honzacz »

[quote="dizl"]:D honzine :D jak profrčim přez frydek uvidiš čoudivou čarku :D :PP:
a viš že sem nic neplatil ?? prostě my dali papiry a jel sem .
Jen jsem neměl za co poděkovat .
Tak jsem jel jinam :D
Jak říkám nebudu jmenovat.
Mysliš že v Chlebovicach su lepši?? :D toš to oskůšám -i[/quot Tak se nezlob ne myslel jsem to zle :(
1.2 DOHC 16V 62kw Komfort 5dv sport blue +Metalicky lak
Uživatelský avatar
dizl
Příspěvky: 117
Registrován: čtv dub 08, 2010 19:16

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od dizl »

Honzo šak já se taky nezlobím :PP:
Já jen že nechci jmenovat, protože vím že někteří by to potom odnesli, přesně tak jak jsem popsal, bud by dostal kopanec nějaký technik, nebo mechanik a nebo by se pokazily vztahy mezi zákazníkem a šefem servisu.
A to bych nerad, prostě svět půjde dál a proto ukazování prstem a nebo dokaldů tady nic nevyřeší, dokud to neveme do ruk výrobce a to je GM.
Je honzo ostuda abych to musel řešit na foru a ptát se kde je nejlepší nechat vůz opravit. Je to systém Ukrajina a snad jsme civilizovaný lidi a mnělo by vše fungovat jako v civilizovaném světě.
Bohužel .
Ale jsou výjimky kde to funguje, bohužel GM to v česku neni.
Uživatelský avatar
Honzacz
Příspěvky: 41
Registrován: ned dub 17, 2011 12:58
Bydliště: Fýdecko-Bruntalsko

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Honzacz »

dizl píše:Honzo šak já se taky nezlobím :PP:
Já jen že nechci jmenovat, protože vím že někteří by to potom odnesli, přesně tak jak jsem popsal, bud by dostal kopanec nějaký technik, nebo mechanik a nebo by se pokazily vztahy mezi zákazníkem a šefem servisu.
A to bych nerad, prostě svět půjde dál a proto ukazování prstem a nebo dokaldů tady nic nevyřeší, dokud to neveme do ruk výrobce a to je GM.
Je honzo ostuda abych to musel řešit na foru a ptát se kde je nejlepší nechat vůz opravit. Je to systém Ukrajina a snad jsme civilizovaný lidi a mnělo by vše fungovat jako v civilizovaném světě.
Bohužel .
Ale jsou výjimky kde to funguje, bohužel GM to v česku neni.
Ok dobře jinak jsem rad že jsem tě poznal :D -i
1.2 DOHC 16V 62kw Komfort 5dv sport blue +Metalicky lak
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Takže vystrihnuté a presunuté môžeme zmazať ;) a ospravedlňujem sa nechal som sa uniesť :D
Naposledy upravil(a) Dimco Nubira 97 dne stř dub 20, 2011 13:50, celkem upraveno 1 x.
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Scorpion.11 »

-i Slova na správném místě, pod toto se klidně podepíši i já -i Co na srci to na jazyku :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od lomngi »

Vaše príspevky su zaujímavé a poučné a maju spoločné niečo so servisom to je fakt. Ale toto táma je na hodnotenie servisov a nie na Vaše výmeny názorov tak preto Vás prosím v mene všetkých aby ste Važe názori a pripomienky o servisoch písali prosím sem.
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=24&t=17479
nech v tom máme jasno pri vyhodnocovaní
Všetkým Vám vopred dakujem.
sem píšte len Váše hodnotenie určitého servisu!!!!!!!! :PP:
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“