VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od PETO »

palikx píše:hm vzdycky se nekdo najde kdo bude neco zavidet.takovi lidi proste jsou.skoda ze ale nikdo nezavidi nemoci ,chudobu a vsecky problemy co kazdy ma.


:( Je mi ľúto a to :( veľmi :( , že s tým nemôžem súhlasiť poznám ludí ktorý najme tu na Slovensku závidia nielen choroby a chudobu ale aj problémi co každý má . :( Sú to proste ľudský odpad . -P
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Reklama
 

Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od 18lukin18 »

mno to jste mě teda zarazili,ty příspěvky byli dobrovolné a i když jsem byl prvně na takovémto srazu (Alvina defakto ani neznám ale doufám že na dalším srazu zase uvidím ;-) ) ale vím co je to si sáhnout na dno:-( tak jsem neváhal a troškou jsem přispěl.Lomngiho jsem prvně viděl tetka na srazu a je to super a férovej chlap,takže říkám také že se neobohatil a jestli se někdo vzteká kvůli i kšiltovce,tak to je darda :((
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Korda
Příspěvky: 70
Registrován: ned srp 23, 2009 10:10
Bydliště: Praha 9

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od Korda »

Všechny vás opožděně zdravím. Srazik byl úžasný a plný dojmů z návštěvy Moravského krasu, kde Pražák valil bulvy :-) a jinak domů jste dojeli v pohodě. Koukám, že se tu vede nějaká těžká debata a jen co jsem stihl přečíst protože nevím pořádně o co šlo, jen bych chtěl potvrdit něčí slova: zorganizovat sraz pro tolik lidí není opravdu žádná sranda, natož dostat se pak do nějakých řečí. Já za sebe a za úžasnou atmosféru děkuji a těším se na další setkání s Vámi všemi. Korda
Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 3 dv.,typ KLAS, 53,6 kW, 8 ventil,
rok výroby 2006 v červené barvě

...člen AVEO klubu...
http://www.korda.estranky.cz/
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od simone »

Páni čo sa tu seriete s takými prkotinami..jednotlivcov tých pár eur nezabije ale ked je to spolu je to nejaký vačší obnos a ten pomôže. Pomoc je pekná vec. A išli kamaratovi takže OK.. Ak neikto šajnuje tých pár drobných , pritom precestuje omnoho viac tak ja neviem.. všeličo sa dá liečit..
Alvin je fasa chlap a basta.. -i
Ja len dufam že nebudem potrebovat pomoc... -P
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od kesko »

Simone k tomu nemám čo dodať. AMEN -i
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od hladolef »

Taky jsem mnel slibenou cepici pro vnuka.Domluvili jsme se na 10.hod rano.Jenomze prisel zamestnanec,kempu ze musime opustit chatku do 9.hod.Takove jednani jsem v zivote nezazil.Jinak,to bylo dobry,ale..minule a predminule,bylo lepsi.Za to se muzeme podekovat-Odpadlikovi,alias Rebel.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od sandruš »

hladolef píše:Taky jsem mnel slibenou cepici pro vnuka.Domluvili jsme se na 10.hod rano.Jenomze prisel zamestnanec,kempu ze musime opustit chatku do 9.hod.Takove jednani jsem v zivote nezazil.Jinak,to bylo dobry,ale..minule a predminule,bylo lepsi.Za to se muzeme podekovat-Odpadlikovi,alias Rebel.

Musím souhlasit.I když jsem dorazila na sraz po 18h...Tak musím říct že vloni byl mnohem lepší.. :D :D Buď te na Rebela hodní a třeba se doteho zase pustí :D :D

Jinak se omlouvám já nepřispěla na žádného. :roll: :roll:

A hnusní lidé se najdou všude nejen mezi náma..Já prozměnu nedostala svou skleničku a taky se kvůli temu nerozčiluju a nepomlouvám.
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od Hanzy »

Ze to bylo letos takove jake bylo tak jen diky Rebelovi Odpadlikovi Ive a buch vi jeste pod cim se zaregistroval a psal misto nej,diky jeho extenpore muzeme byt radi ze bylo aspon tohle a nekdo mel naladu a cas se tomu aspon trochu venovat.
Ze mel jeste odvahu prijet jsme se taky divili -P
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od sandruš »

Hanzy píše:Ze to bylo letos takove jake bylo tak jen diky Rebelovi Odpadlikovi Ive a buch vi jeste pod cim se zaregistroval a psal misto nej,diky jeho extenpore muzeme byt radi ze bylo aspon tohle a nekdo mel naladu a cas se tomu aspon trochu venovat.
Ze mel jeste odvahu prijet jsme se taky divili -P

Njn s tím ale nic nenaděláš :D :D Jsou i jiní lidé kteří bysi neměli mezi náma raději ukazovat a ukozujou :)
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od Hanzy »

Mas pravdu hlavne taci co dokazou jen blbe kecat a nebo za zady pomlouvat a nebo psat anonymni meily a nic nedelat -P
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od FoXo »

Ja teraz na nikoho neutocim ale chcem sa opytat v com spocival rozdiel taky aby sa dalo povedat ze bol tento raz horsi ako minuly?

Jedine rozdiely boli ze sa nedavali pohare, ze sa teda musela hudba skor utisit a ze sa muselo skor vstavat. V tomto ale ja nevidim ziadny rozdiel v com by teda zraz mal byt lepsi ci horsi. Ti ktori si zobrali zraz na seba ako organizaciu zabezpecili aby sa zraz konal a zvysok ? Zvysok pozostava na nas ludoch ako si ho spravime. Ci mi chces povedat ze Rebel napriklad chodil ku kazdemu a vravel mu pi, jedz, spievaj fajci a Vojta nechal kazdeho nech sa zabava ako vie ?

Pisal som to aj na FB zraz je taky aky si ho ako kolektiv a ludia spravime nie ako ho niekto zorganizuje pretoze organizator nam nemoze kecat co mame a co nemame robit co sa tyka zabavy atd atd. Cize ako som pisal hore jediny rozdiely boli v tomto a v tom neviim princip porovnavania ci bol alebo nebol lepsi.

Ale kludne buducemu organizatorovi mozeme pomoct s lepsim zrazom co sa tyka samotnych veci:

1.Zabepecit hudbu to jest dake repraky zosik mixazny pult pripadne ako to niekto vie zabezpecit s nas
2. Daka grilovacka spolocna
3. Zas nejake gaetegorie vitazne pohare alebo medaile
4. Hry alebo daka sutazna discpilna

Toto by kludne mohlo byt nie som proti tomu ale treba na to aj vstupne a tu ostava otazka da kazdy vstupe par CZ a ojrov aj ked nic nevyhra? Vsetko je o ludoch a financiach


Cize zraz bol dobry kazdy sa bavil s kym chcel a do akej skupiny zapadol
Co sa tyka ozvucenia, vyhernych kategorii ano chybali ale bol kôli tomu zraz horsi?
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od FoXo »

sandruš píše:
Hanzy píše:Ze to bylo letos takove jake bylo tak jen diky Rebelovi Odpadlikovi Ive a buch vi jeste pod cim se zaregistroval a psal misto nej,diky jeho extenpore muzeme byt radi ze bylo aspon tohle a nekdo mel naladu a cas se tomu aspon trochu venovat.
Ze mel jeste odvahu prijet jsme se taky divili -P

Njn s tím ale nic nenaděláš :D :D Jsou i jiní lidé kteří bysi neměli mezi náma raději ukazovat a ukozujou :)
Vymenuj mi tych ludi a dovod preco?

Lebo ti nesadli a si sa s nimi v dacom pohadala a nezhodla? Ale ti ludia zase padli do oci inemu.
Ja na zraze nepoznam nikoho na koho by som mal zle reci. Akurat ma nastavalo to co sa deje teraz ohladom toho osocovania skrz zbierku pre alvina a siltovky to bolo hnusne to poviem narovinu.

Rebel spravil par chujovin no a co tak spravil kazdy vie daco dosrat nie kazdy sme dokonali. Napisal ze ho to mrzi ? Napisal par ludi bolo kvoli tomu na zaciatku na neho nahnevanych ale ty si s nim dobra kamaratka takze ty ho beres ale niekto moze byt na neho nasraty a kvoli tomu nema teraz rebel chodit na zrazy alebo sa na nich ani jeho meno povedat? To je blbost ked tak povie sa mu Pocuj rebel nabuduce sa snaz do nedosrat vypijeme si spolu atd a zas je vsetko OK. A nie kvoli tomu radsej aby dotycny nechodil. Sme proste ludia ktori si vedia navzajom odpustit.

A tu je aj vlastne dovod zrazu Vrestov preco je udajne podla niektorych lepsi ako Olsovec. Stretnete sa tam ludia co su si velmi blizky a si rozumeju a to je jasny dovod ze to bude lepsi zraz ale pre jednotlicov. Takisto keby som siel len s kamaratmi tak mi je lepsie ako keby tam mali byt ludia ktori ma nezaujimaju a podobne.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od FoXo »

Proste sa uz na to vyserte ci bol alebo nebol zraz lepsi pre kazdeho znamenal daco ine.
Takisto nechajte rebala uz napokoji spravil chyby spravil povedal ze mu je to luto ospravedlnil sa nedrzal hubu a ajnapriek tomu sa ukazal na zraze mal gule to priznat.

No a jedine co ma na tomto zraze zarazilo a vrazilo smutok alebo nepochopenie do srdca otazka ci pride niekto z CZ do manina. Vacsinou som od kazdeho cakal inu odpoved ako tu ktori mi niekto dal..

Slovaci hoci niektori idu aj z dalej proste idu do tych CZ a Cesi sa na manin idu vyprdnut lebo Olsovec mali blizsie toto fakt nechapem. Je ine ked dotycny povie ak sa bude dat pojdem ako nie mam to daleko, nie olsovec je hned tu za rohom atd pride mi to dost smutne.
A tymto nezahrnujem vsetkych cechov dostal som aj potesujuce odpovede :D
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od Hanzy »

Foxo mas naprostou pravdu -i
Letos to bylo takove jake bylo jen diky jedne osobe to vsichni vime -P
Me ale to zas az tak nevadilo nebo tam jedu hlavne kvuli lidem ktere rad po dlouhe dobe vidim a to ostatni je k tomu jen dekoracka.
Pristi rok se vi kdo to organizovat nema a to je cele a kdo se toho chopi je na nas ale hlavne at je to nekdo kdo je zdravotne v poradku at to nedopadne jako letos ze to zrusi protoze mu neco preleti pres nos... -P
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: VI. česko - slovenský sraz Daewoo/Chevrolet OLŠOVEC 2011

Příspěvek od FoXo »

Kazdy si zasluzi druhu sancu pokym bude sam chciet.
Je ine zorganizovat zraz ked to niekto vie lepsie povedame ma skusenosti a vie co ako zabezpecit ako ked to niekto nerobi tak casto alebo nema s tym skusenost. Treba poradit a nie tu niekoho zhadzovat. Kazdy spravi ako vie a ake ma moznosti
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Odpovědět

Zpět na „Srazy“