Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Rogrigo
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 22, 2010 23:26

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od Rogrigo »

Ahojky lidišky, jmenuji se Rogrigo, mam taky novounlinkeho a krasneho cerveneho cruze 1.6 ls plus, jezdim z 95% ve městešku a jedine co me stve, ze to autičko papinká mocinky benzinu zatim prumer tech 12-13litru benzinu na 100km po prvnich 500km.
Jezdil jsem stylem brzda plyn pac tady to je sama zacpa.
Nekteri maji kecy na to, ze prej motor nedostacuje, mne dostacuje az az samozrejme je ale poznat treba do kopce, kdyz jedete komplet zatizeni, tzn.4lidi plus kabelinka v kufru"
Co mi taky vadi je, ze zpatecka je na silnej kvalt takze v tom snehu kdyz couvam tak vytocim motor jak cip" a pak smrdi radicka.
Velke plus jsou parkovaci senzory, kt.ale bohuzel nezasnamenavaji chodce, takze uz jsem malem prejel par chodcu kdyz jsem couval, poznal jsem je az kdyz mi mlatili do kufru :D.
Dalsi minus je, ze dle me topeni dostatecne netopi az po dlouhe dobe :D asi mam dobrou izolaci topeni :D
Auto je obrovite a super, kazda baba do to chce a nejlepsi je ze si lidi mysleji ze to auto ma cenu prej vetsinou od 500tisic a vcera dokonce tipek si myslel ze je za mega :D:D
Upravy na nem chci udelat listy okenni chromovane(prave) listu vzadu na kufru nad spz nevim nevim. Chci aby vypadal jako cruze 2011. Chci mit vzadu kouli abych mohl vozit nase spoluobcany s tenisakem v puse a na parkovani dobre mi neoplati zadek aspon.
Pak zatmavit zadni okna vseci a to je vse. Pak treba casem tam dat ty svitici chevrolet prahy a stresni okno.
Ted budu instalovat lapace bordelu na kazdy blatnik-myslim ze je to dobra vec pokud nechcete mit zasvinene dvere.
PS: Na zacatku si delam legraci ok tak to berte s humorem =)
červenoučký chevrolet cruzíček 1.6 ls plusinko
Reklama
 

666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od 666 »

Ale božíčku! Autínko papinka moc benzínečku? Chtělo by to lehčí nožínečku a při zpátečním pohonu lépe pracovat s plynečkem a spoječkou. A kabelinku vozit ne v kufárečku, ale u sebe. Nyní v zimě můžeš pár chodců přejet, je sníh tak dopadnou jak Drápalík z Vesničky mé střediskové. Ale očisti si zadní okénečko, bude lepší kukanda. Co by za topeníčko dal tuším Daff. S kouličkou dozadu to bude super, ale kup více tenisáčků, aby vše bylo hygienické.Lapače bordýlku doporučuji, i když jsem viděl a moc nepomáhají a dát si lapače jako plachty veliké to snad ne. "vždy s úsměvem"
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od Kjub »

666 píše:Ale božíčku! Autínko papinka moc benzínečku? Chtělo by to lehčí nožínečku a při zpátečním pohonu lépe pracovat s plynečkem a spoječkou. A kabelinku vozit ne v kufárečku, ale u sebe. Nyní v zimě můžeš pár chodců přejet, je sníh tak dopadnou jak Drápalík z Vesničky mé střediskové. Ale očisti si zadní okénečko, bude lepší kukanda. Co by za topeníčko dal tuším Daff. S kouličkou dozadu to bude super, ale kup více tenisáčků, aby vše bylo hygienické.Lapače bordýlku doporučuji, i když jsem viděl a moc nepomáhají a dát si lapače jako plachty veliké to snad ne. "vždy s úsměvem"
Ze jak si to napisal božiee!
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od SERGEJ_3 »

kurva chlapi :lol: jak to tady mluvite
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Rogrigo
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 22, 2010 23:26

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od Rogrigo »

666 píše:Ale božíčku! Autínko papinka moc benzínečku? Chtělo by to lehčí nožínečku a při zpátečním pohonu lépe pracovat s plynečkem a spoječkou. A kabelinku vozit ne v kufárečku, ale u sebe. Nyní v zimě můžeš pár chodců přejet, je sníh tak dopadnou jak Drápalík z Vesničky mé střediskové. Ale očisti si zadní okénečko, bude lepší kukanda. Co by za topeníčko dal tuším Daff. S kouličkou dozadu to bude super, ale kup více tenisáčků, aby vše bylo hygienické.Lapače bordýlku doporučuji, i když jsem viděl a moc nepomáhají a dát si lapače jako plachty veliké to snad ne. "vždy s úsměvem"
Božilinku diky za peknou zpravecku =D Ted radsi zmenim zpusob vyjadrovani :D
Jj chce to cit na spojku ale jsem zvykly na stare td...
No prijde mi, ze lidi by chteli za tu cenu uplne dokonale auto...
No taky mam dokonale auto :D je to chevrolet prece, paradni faro!
A ze nekomu neizoluje poradne topeni to je prkotina"
Budme radi, ze to vyslo akorat trosku lituju, ze jsem si treba nepockal na 2011 i kdyz stejnak ty prvni motory budou mit mouchy"!
Takze by clovek musel pockat vice jak rok aspon" turbo to je super vec"
Jinak autu davam 86,6% bonus zbytek je za kabelinku v kufricku"
Ahojlinky lidišky :D :D :D
červenoučký chevrolet cruzíček 1.6 ls plusinko
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od 666 »

Zdravím, neboj spotřeba půjde dolů. Já jezdím za 7.2-7.6 a nyní v zimě je na počítači 8.2 litrů. To mám najeto ccca 5500 km.Většinou /70procent/krátké trasy a po městě. S autem jsem spokojený, jistě vrzání sedaček atd . taky bylo ,ale již je odstraněno. Jinak servis mám 13 km daleko a jsem s ním spokojený. První nové auto jsem měl Nubiru /stále mám/, a protože po 9 letech to chtělo již změnu /spíše druhé auto/a s Nubi jsem byl spokojený, tak padla volba na Cruze.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od ladinek »

kua rodrigíčku ten podpisek je fajňovoučkej :lol: až jsem celá červeňoučká :lol: vítám tě ,ať ti šlape bez chyb -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od SERGEJ_3 »

slapat bude :-D je to prece Cruze :mrgreen:
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od Kjub »

No jo, tak s Rogrigom to tu bude zaujimavucke! :lol:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
File12
Příspěvky: 112
Registrován: pát úno 05, 2010 12:22

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od File12 »

Při stylu téhle mluvy by mě zajímalo, čí je ta kabelka v kufříčku :lol:
Cruze VCDi LT 6MT 120kw black, cihlově-červená kůže, 235/45/R18
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od Scorpion.11 »

Při tom čtení se člověk aspoň od srdce zasměje :lol:
Ahojky lidišky, jmenuji se Rogrigo
To je tvé skutečné jméno? :mrgreen:
Hej Hombré odkud jsi :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od Jajuska95 »

Cip se nepíše, ani to nic neznamená.. :lol: Když už tak "cyp" (na Ostravsku nevyučený horník)..jen tak mimo téma..
taky by mě zajímalo odkud jsi, jelikož máš teda zajímavou mluvu, některé výrazy Ostravské a to "prej" to je tady v Čechách..
Jinak vítej v Chevrolet clubu.. ;)
Rogrigo píše:Ahojky lidišky, jmenuji se Rogrigo, mam taky novounlinkeho a krasneho cerveneho cruze 1.6 ls plus, jezdim z 95% ve městešku a jedine co me stve, ze to autičko papinká mocinky benzinu zatim prumer tech 12-13litru benzinu na 100km po prvnich 500km.
Jezdil jsem stylem brzda plyn pac tady to je sama zacpa.
Nekteri maji kecy na to, ze prej motor nedostacuje, mne dostacuje az az samozrejme je ale poznat treba do kopce, kdyz jedete komplet zatizeni, tzn.4lidi plus kabelinka v kufru"
Co mi taky vadi je, ze zpatecka je na silnej kvalt takze v tom snehu kdyz couvam tak vytocim motor jakcip" a pak smrdi radicka.
Velke plus jsou parkovaci senzory, kt.ale bohuzel nezasnamenavaji chodce, takze uz jsem malem prejel par chodcu kdyz jsem couval, poznal jsem je az kdyz mi mlatili do kufru :D.
Dalsi minus je, ze dle me topeni dostatecne netopi az po dlouhe dobe :D asi mam dobrou izolaci topeni :D
Auto je obrovite a super, kazda baba do to chce a nejlepsi je ze si lidi mysleji ze to auto ma cenu prej vetsinou od 500tisic a vcera dokonce tipek si myslel ze je za mega :D:D
Upravy na nem chci udelat listy okenni chromovane(prave) listu vzadu na kufru nad spz nevim nevim. Chci aby vypadal jako cruze 2011. Chci mit vzadu kouli abych mohl vozit nase spoluobcany s tenisakem v puse a na parkovani dobre mi neoplati zadek aspon.
Pak zatmavit zadni okna vseci a to je vse. Pak treba casem tam dat ty svitici chevrolet prahy a stresni okno.
Ted budu instalovat lapace bordelu na kazdy blatnik-myslim ze je to dobra vec pokud nechcete mit zasvinene dvere.
PS: Na zacatku si delam legraci ok tak to berte s humorem =)
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
gogamila@68dslbasic
Příspěvky: 7
Registrován: čtv pro 30, 2010 14:01

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od gogamila@68dslbasic »

Som spokojný a hlavne po technickej stránke,podvozok,motor,riadenie,alebo radenie,všetko je super,ale čo sa týka laku,tak to je bohužial slabina Chevroletu a asi nie len Chevroletu,ale celkovo korejských automobilov. Kamarátovi sa po zime doslova olúpala nová Kia Ceéd,ktorá mala tmavo červenú metalízu a tá že je pre kórejcov doslova nočná mora. Ale aby som sa vrátil k Chevroletu Cruze,ktorého slabinou je tiež ten "kórejský" lak,ktorý je veľmi krehký a doslova po každom,čo aj úplne malom odfrknutí kamienku je v laku hneď "ďobka" a to doslova po každej jazde čo som to začal sledovať sú nové a nové poškodenia laku. Vzhľadom na to,že som mal skúsenosti už s viacerými značkami,ako napr. Fiat,Honda,Ford,Volkswagen golf 4 pumpa diesel kombi,tak viem,že to nie je bežné,aby sa takto olupoval lak.A najlepšie veru držal lak na tom Volkswagene a Forde,na tom bol veľmi odolný lak,ale aj Fiat Punto bol veľmi dobre na tom s odolnosťou laku,čo ma aj dosť prekvapilo na "talianov".Povedal by som,že to bolo porovnateľné s Golfom a Fordom. Aj Daewoo Espero čo som mal bolo na tom oveľa lepšie ako Cruze. Len pre porovnanie,kamarát má Passat 2008 a ja Cruze 2010 a po rovnakej dĺžke trasy,bola tam aj dialnica,išli sme spolu a ja ešte aj pred ním,a on nemal vôbec nič na laku a ja som mal na prednom nárazníku 2-krát odlúpené z laku,na prednej kapote 2-krát odlúpené z laku a dokonca aj na prednom blatníku bola "ďobka",doslova aj tvrdšia mucha dokáže na tom aute odlúpiť lak. A podotýkam,že to bola jazda mimo našich,kamením posypaných ciest,inak by to už nemalo asi ani vôbec žiadny lak. Na také auto je to už v dnešnej dobe hanba,dať na to taký nekvalitný a hlavne krehký lak. Tie laky sú veľmi krehké,vôbec žiadna pružnosť.V tom laku nie je asi vôbec žiadny silikón,alebo minimum,aby ušetrili alebo čo,ja neviem. Oproti nemeckým automobilom,ako Golf,Passat,alebo aj česká Octavia sa to nedá porovnať. Keby som mal možnosť dať si ho celé nastriekať takou linkou,ako vo výrobe,tak by som si ho dal nalakovať a keď sú lakomí a šetria na silikóne do laku,aby mal lak pružnosť,tak by som si radšej za to priplatil,ako sa teraz pozeral na to,ako sa za dva roky na tom aute zničí celý lak.Preto som už aj ja toho názoru,že keď auto tak "nemca".
Naposledy upravil(a) gogamila@68dslbasic dne pát pro 31, 2010 15:45, celkem upraveno 7 x.
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od Jarik »

No podla kvality laku je to úbohé asi len u Cruza. Moje 2ročné aveo nieje takmer vobec dotlčené, samo, že až na maličkosti som s lakom spokojný. Je ho tam síce poriedko , ale neolupuje sa nikde a to som už chytil aj pristávajúceho holuba.
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Ste spokojny so svojim Chevroletom?

Příspěvek od Scorpion.11 »

Já teda úplně souhlasím s "gogamila".Hlavně u nás kde je zákaz solení a jen a pouze stěrk,takže jak jedu pěkně slyším jak to mlátí do podvozku a viz. moje utlučené prahy s blatníkem+plus se už najde několik ranek po kapotě a i na střecha mám ranku -P
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Pokec“