oranzova kontrolka (MIL)

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
jarkovic
Příspěvky: 185
Registrován: stř zář 16, 2009 15:18
Bydliště: bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: oranzova kontrolka (MIL)

Příspěvek od jarkovic »

tak a kontrolka uz nesvieti nakoniec to vraj bolo nieco na vackovej ...tak je to oky riesene cez zarucnu opravu a avejko slape ako hodinky
Chevrolet Aveo 1,4 16v, komfort, cervena farba, r.v.2009*****AVEO is the BEST
[color=#BF0000]http://pictureup.cz/pict ... pg[/color]
Reklama
 

Uživatelský avatar
JPS
Příspěvky: 182
Registrován: úte lis 24, 2009 12:20
Bydliště: Tisinec okr.Stropkov

Re: oranzova kontrolka (MIL)

Příspěvek od JPS »

aj mne to začalo svietit. Natankoval som plnú nádrž a asi po 50 km žačala svietiť žltá kontroloka poruchy. Ale auto ide normálne nič som nepostrehol ohľadom výkonu alebo iných vecí. Tak som včera zavolal do servisu a dnes tam idem.
Chevrolet aveo 1.2 53kw 8ven.r.v 2008 bordo.metalíza
Uživatelský avatar
JPS
Příspěvky: 182
Registrován: úte lis 24, 2009 12:20
Bydliště: Tisinec okr.Stropkov

Re: oranzova kontrolka (MIL)

Příspěvek od JPS »

Bol som objednaný na 12:30 prisiel som o 12:40 hneď mi vzali auto a 13:00 to bolo hotové- nejaká chyba 132 asi lambda sonda asi niečo vyhodila,že keď sa to zopakuje znova tak to pravdepodobne vymenia.
Chevrolet aveo 1.2 53kw 8ven.r.v 2008 bordo.metalíza
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: oranzova kontrolka (MIL)

Příspěvek od Akri »

jarkovic píše:ja som bol objednany na diagnostiku ..bo hned po restarte mi kontrolka stale svietila tak som sa objednal a ked som isiel s autom tak mái zhasla a v servise mi povedali ze ak nesvieti oni nic nezistia nech pridem az ked mi zacne svietit
Tak to je blbost, mne zavadu vycetli pul roku po tom co se mi check rozsvitil a pak zhasl, asi se jim nechtelo nic delat, pry je to tam zapsane -i
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 48
Registrován: sob črc 30, 2011 20:02
Kontaktovat uživatele:

Re: oranzova kontrolka (MIL)

Příspěvek od roman77 »

Me zacal vynechavat motor hlavne ve vyssich otackach (nekdy to jelo a jen obcas vynechalo a nekdy to vubec nechtelo do otacek) a potom se rozsvitila i kontrolka. Mam tam teprve 3000 km, tak se mi zdalo brzo na to, ze by to bylo zaneseny a zase tak moc to nesetrim, spis naopak. Kontrolka vzdycky na par km zhasla po vypnuti motoru a i s vynechavanim motoru to bylo lepsi.

Tak jedu do Renocaru a tam hned kdy jsem tankoval (pred 50 km plnou) a svedli to hned na benzin a nabidli nejakej cistic do benzinu a ze to mam trochu tocit, ale ze jinak nemaji ted cas, ze prezouvaji gumy.

Az vecer kdyz mi to nedalo a zvedl jsem kapotu a zkousel zatlacit na zapalovaci kabely, jestli neni nahodou nejakej uvolnenej, tak jsem dostal peknou slehu a vzapeti jsem i v tom seru videl jak jsou kabely ohlodany asi od kuny.

Novy se neoriginalni jeste sehnat nedaji a za origo chteli v BS auto 2000 a v Renocaru 1300. Tak uz je tam mam, vymenil jsem to sam a nastrikal to lakem na vlasy a poradne obalil mletym peprem :)
Aveo HB 1.2 62kW, 2011
Uživatelský avatar
Eugo
Příspěvky: 792
Registrován: úte led 13, 2009 21:04
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: oranzova kontrolka (MIL)

Příspěvek od Eugo »

Tak toto potesi... -P
Nissan NV200 1,6 81kw
Mazda 3 2,0 benzin 121kw r.v.2014
Kia Pregio 2,7 D
Chevrolet Aveo 1,4 74 kW r.v.2008+LPG
Honda Shadow vt 750 c6
člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: oranzova kontrolka (MIL)

Příspěvek od ladinek »

Tak jedu do Renocaru a tam hned kdy jsem tankoval (pred 50 km plnou) a svedli to hned na benzin a nabidli nejakej cistic do benzinu a ze to mam trochu tocit, ale ze jinak nemaji ted cas, ze prezouvaji gumy.


nebláááááááááááááázni do RENOCARU nemůžeš na servisní opravy v záruce :roll: jen na garančky pěkně tě podojí -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 48
Registrován: sob črc 30, 2011 20:02
Kontaktovat uživatele:

Re: oranzova kontrolka (MIL)

Příspěvek od roman77 »

Se servisama nemam moc zkusenost, proc do renocaru na garancky a na servisni opravy jinam?

Zatim je moje zkusenost takova, ze v renocaru jsem pri koupi auta dostal navic plechovy disky a v BS auto nechteli dat ani povinnou vybavu. U tech zapalovacich kabelu byla cena 1300 v renocaru a 2000 v BS auto.

Takze podle toho mi zatim vychazi lip renocar.

Ted me tak napadlo, snad mi nepadne zaruka, ze jsem si ty kabely vymenil sam, ale cekat az budou mit cas a platit za to nekolik stovek, kdyz je to tak jednoduchy, to se mi teda nechtelo. S vymenou zarovky prece taky nemusim hned do servisu i kdyz musim povolit par sroubku. Jaky na to mate nazor?
Aveo HB 1.2 62kW, 2011
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: oranzova kontrolka (MIL)

Příspěvek od saamm »

roman77 píše:Me zacal vynechavat motor hlavne ve vyssich otackach (nekdy to jelo a jen obcas vynechalo a nekdy to vubec nechtelo do otacek) a potom se rozsvitila i kontrolka. Mam tam teprve 3000 km, tak se mi zdalo brzo na to, ze by to bylo zaneseny a zase tak moc to nesetrim, spis naopak. Kontrolka vzdycky na par km zhasla po vypnuti motoru a i s vynechavanim motoru to bylo lepsi.

Tak jedu do Renocaru a tam hned kdy jsem tankoval (pred 50 km plnou) a svedli to hned na benzin a nabidli nejakej cistic do benzinu a ze to mam trochu tocit, ale ze jinak nemaji ted cas, ze prezouvaji gumy.

Az vecer kdyz mi to nedalo a zvedl jsem kapotu a zkousel zatlacit na zapalovaci kabely, jestli neni nahodou nejakej uvolnenej, tak jsem dostal peknou slehu a vzapeti jsem i v tom seru videl jak jsou kabely ohlodany asi od kuny.

Novy se neoriginalni jeste sehnat nedaji a za origo chteli v BS auto 2000 a v Renocaru 1300. Tak uz je tam mam, vymenil jsem to sam a nastrikal to lakem na vlasy a poradne obalil mletym peprem :)

Toto bych si nechal napsat do reklamačního protokolu který bych naskenoval přiložil své zjištění o kabelech a toto zaslal do Prahy na centrálu. S pochvalou na servis jak je ochotný.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
Eugo
Příspěvky: 792
Registrován: úte led 13, 2009 21:04
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: oranzova kontrolka (MIL)

Příspěvek od Eugo »

Stvrtok cez obed sa mi rozsvietila orangova kontrolka motora a auto sa spravalo uplne normalne a vykon tak isto v poriadku.V sobotu sme s tatkom pomerali lambdy a lambda 2 za katalizatorom bola uplne mrtva a nevykazovala ziadne hodnoty ani vyhrievanie.Kontrolka pernamentne svietila az dodnes kym som nenavstivil lomngiho.Napojili sme to na diagnostiku a vyhodilo chybu lambdasondy c.2.Po vymazani chyby zatial nic nesvieti.Tak caka ma vymena lambdy.
Chcem podakovat lomngimu za ochotu :PP:
Nissan NV200 1,6 81kw
Mazda 3 2,0 benzin 121kw r.v.2014
Kia Pregio 2,7 D
Chevrolet Aveo 1,4 74 kW r.v.2008+LPG
Honda Shadow vt 750 c6
člen AVEO Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Elektronika“