NEW SPARK je v ČR

Nový nástupce Matize zde nesmí chybět

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Hynek »

Chtěl jsem to trochu odlehčit, ale vážně, je to povedený auto. Nejvíc mě fascinují ta obrovská světla s palubkou.Moc se mi líbí. Ale na moji Nesinku nemá!!! ;)
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Pajin »

hodim neboj.. jen vcil sem nejak zaneprazdnen mam tu nake pc na spraveni :lol:
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od milosh »

Az na ty zadni svetla je peknej, rozhodne skok z predchozi verze ktera tedy nebyla nic moc proti libivemu matizkovi.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Vazoun »

milosh píše:Az na ty zadni svetla je peknej, rozhodne skok z predchozi verze ktera tedy nebyla nic moc proti libivemu matizkovi.
-----------------------
Zdravim všechny na foru a přeji hezký den :o) jestli vyhraju ve Sportce nebo jiné Loterii :lol: tak si ještě toho novýho Sparka 1.2/1206cm/ od těch 195.000.-Kč určitě pořídim a zase v té světle zelené barvě kterou nabízejí :lol: čau " Vazoun " :lol:
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

Vazounku, tak kdybych vyhrála ve Sportce, tak sobě taky koupím Sparka, ale nejlépe v modré a Ivčovi bych pořídila Cruze ;)
Vazoun píše:
milosh píše:Az na ty zadni svetla je peknej, rozhodne skok z predchozi verze ktera tedy nebyla nic moc proti libivemu matizkovi.
-----------------------
Zdravim všechny na foru a přeji hezký den :o) jestli vyhraju ve Sportce nebo jiné Loterii :lol: tak si ještě toho novýho Sparka 1.2/1206cm/ od těch 195.000.-Kč určitě pořídim a zase v té světle zelené barvě kterou nabízejí :lol: čau " Vazoun " :lol:
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Ivoš »

Pěkný článek...najednou nás všichni chválí...takže jen tak dál ;) http://auto.idnes.cz/kapesni-buldozer-z ... _testy_fdv

Jinak Jájuško, Sparka si klidně kup, ale já bych asi šel spíš do BMW X6 :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

No tak to musí být velká sportka.. :lol: :lol: jinak když už jsme u BMW, tak ta řada 6 je moc pěkná.. :D ;)
Ivoš píše:Pěkný článek...najednou nás všichni chválí...takže jen tak dál ;) http://auto.idnes.cz/kapesni-buldozer-z ... _testy_fdv

Jinak Jájuško, Sparka si klidně kup, ale já bych asi šel spíš do BMW X6 :lol: :lol:
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od xsoftx »

Když tak sleduji váš hovor....jdu si podat sportku....a jinak souhlas s Ivošem,že pak to bude X6 a asi červená metla....snad se z toho probudím než mi vypne autopilot :D
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

Taky uvažuji o tom, že si podáme Sportku.. :lol: tohle BMW je móóc pěkné.. http://www.bmw.cz/cz/cs/newvehicles/5se ... ction.html
xsoftx píše:Když tak sleduji váš hovor....jdu si podat sportku....a jinak souhlas s Ivošem,že pak to bude X6 a asi červená metla....snad se z toho probudím než mi vypne autopilot :D
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od xsoftx »

Jajuska95 píše:.... tohle BMW je móóc pěkné..
Tak toto nedávno stálo vedle mě na křižovatce v Praze 6 a já na to koukám z Cruzíka a říkám si:
"Je to X6 není to X6, je to trochu nízko a zdá se to uhlazenější" A bylo to toto móóc pěkné BMW
ve verzi GT...

Jinak zpět k Chevrolet / Daewoo ať si to náhodní návštěvníci nezamění s diskusí o jiné třídě vozů ;)
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

Já tohle BMW viděla, když jsem byla v Praze na školení.. je to hodně podobné X6, ale je to nová řada 5 a moc se jim povedla.. A máš pravdu, raději zpět k tématu.. ;)
xsoftx píše:
Jajuska95 píše:.... tohle BMW je móóc pěkné..
Tak toto nedávno stálo vedle mě na křižovatce v Praze 6 a já na to koukám z Cruzíka a říkám si:
"Je to X6 není to X6, je to trochu nízko a zdá se to uhlazenější" A bylo to toto móóc pěkné BMW
ve verzi GT...

Jinak zpět k Chevrolet / Daewoo ať si to náhodní návštěvníci nezamění s diskusí o jiné třídě vozů ;)
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od alvin »

Fúúúúúúúúúúúúúúúúj zradcovia :P :P :P :P :P :P :P :P že vraj BMW,ja bavorské jedine pivo :PP: :PP: :PP: :PP: :PP: :PP: :PP: :PP: ,keby som vyhral na športke tak si ppřídim ten CRUZE
IMG_0296.JPG
IMG_0296.JPG (218.81 KiB) Zobrazeno 2694 x
na dlhšie cesty a dovolenky a na bežné jazdenie jasné že ten nový SPARK,niežeby sa mi na vzhľad bavoráky nepáčili,
IMG_0334.JPG
IMG_0334.JPG (157.78 KiB) Zobrazeno 2694 x
ale kúpiť by som si to nekúpil pre seba,keby som rovno mal naň. To som už spomínal,že môj brat poškuľuje po SUV-čku aj sa mu páči BMW-X5,dokonca by aj bol scopný si ho kúpiť,ale uprednostní skôr Captivu ,resp,jej Oplácke dvojča,podrobnejšie som to písal v téme off-topic
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od xsoftx »

xsoftx píše:....jdu si podat sportku....:D
Tak jsem ji dal na dnešek a jdu se podívat na konfigurátor BMW :) :) :)
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od alvin »

Ja som dnes posledný deň v tejto práci,tam mne tam už všetci môžu akurát tak BMW :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Vazoun »

alvin píše:Ja som dnes posledný deň v tejto práci,tam mne tam už všetci môžu akurát tak BMW :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
----------------------
:lol: Všem sázejícím držíme -i -i -i :lol: ahoj " Vazoun " :lol:
Odpovědět

Zpět na „SPARK“