vrzání kufru za jízdy

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od hogofogo »

Ahoj! Já mám úpllně nové Aveo. Najeto 300 km. Bohužel i mě v zadu něco vrže:-((! Řeším to tak, jak u bývalé škody Favorit - zesílím rádio:-))! Jak jsem tu četl, může pomoci dotáhnout rezervu, tož to dnes zkusím a uvidím.
Je fakt, že vržou i přední úchyty dveří, ale tomu se nedivím, ten materiál nic jiného ani dělat nemůže. Ovšem nemáme limuzínu za milióny, ale moc pěkné autíčko za super cenu. Je ovšem fakt, že to zadní vrzání mi trochu vadí. Jak už tu kdosi psal, vzadu si mám vrznout tak maximálně já a stopařka, ne kufr:-))))!! Přeji fajn den!!
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od lomngi »

hogofogo píše:Ahoj! Já mám úpllně nové Aveo. Najeto 300 km. Bohužel i mě v zadu něco vrže:-((! Řeším to tak, jak u bývalé škody Favorit - zesílím rádio:-))! Jak jsem tu četl, může pomoci dotáhnout rezervu, tož to dnes zkusím a uvidím.
Je fakt, že vržou i přední úchyty dveří, ale tomu se nedivím, ten materiál nic jiného ani dělat nemůže. Ovšem nemáme limuzínu za milióny, ale moc pěkné autíčko za super cenu. Je ovšem fakt, že to zadní vrzání mi trochu vadí. Jak už tu kdosi psal, vzadu si mám vrznout tak maximálně já a stopařka, ne kufr:-))))!! Přeji fajn den!!
Tak bacha na tie stopárky !!!! na AVEO moc letia.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od hogofogo »

No když v tom uvidí mě, tak je to hned přejde:-))))!!
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od ladinek »

:lol: No já jsem namazal táhla v kufru konkorem a už to nevrže!a dotáhl jsem rezervu!!!Z toho vyplívá ,že už si ani nevrznu :lol:
Obrázek
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od sacurovca »

Ahoj rodinka. no ja som dnes bol s autíčkom v servise a povedal som im, že mi niečo vzadu na pravej strane vrzga, že sa mi zdá, ako keby zámok na pravých zadných dverách- keď som sa vrátil pre autíčko naspäť, tak som sa pýtal, čo to bolo a servisák mi povedal, že to bol tlmič a že to je taká choroba týchto autíčok, alebo tak nejako, no a keď som sa teraz vracal domou, tak už nevrzgalo... :PP: :D
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od Hynek »

:D :D :D Kdyby nebyly dálnice a jezdilo se přes řeku brodem jako kdysi, mnoho aut by nevrzgalo!!! :lol: :lol: :roll: :roll:
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
KakosWRC
Příspěvky: 497
Registrován: pon srp 10, 2009 22:56
Bydliště: Zlate Moravce Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od KakosWRC »

[quote="ladinek"]Ahoj Aveáci , :PP:
ted,před zimou jak přituhuje jsem zpozoroval při jízdě po nerovnostech vrzání víka zadního kufru.Asi v těch pantech.Nebo nevím kde jinde.Dělá to i někomu z Vás?
myslíte že pomůže ty táhla a hemblátka přestříkat silikonovým olejem?možná je to ztuhlý zimou nebo nevím.
poradte díky!!!

nam to robil lanos..nastrikali sme wd40 a bol pokoj... ;)
DAEWOO KALOS 1.2 8V..5dr-80PS -195/50 R15 BF Goodrich, podvozok Weitec -35mm, priame sanie v hmlovke, hole zvody od katalizatora, koncovy tlmic ULter Sport, 2x cipnuty + vymena riad.jednotky
CHEVROLET KALOS 1.4 16V..3dr-95PS - to iste okrem cipu
CHEVROLET KALOS 1.2 8V..3dr-72PS - na rodine ucely
peter aveo
Příspěvky: 40
Registrován: stř lis 11, 2009 20:25

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od peter aveo »

ladinek píše:Ahoj Aveáci , :PP:
ted,před zimou jak přituhuje jsem zpozoroval při jízdě po nerovnostech vrzání víka zadního kufru.Asi v těch pantech.Nebo nevím kde jinde.Dělá to i někomu z Vás?
myslíte že pomůže ty táhla a hemblátka přestříkat silikonovým olejem?možná je to ztuhlý zimou nebo nevím.
poradte díky!!!


Obrázek
Ja som mal to iste s tym vrzganim v oblasti zadku! A v servise na prehliadke som im to spomenul,a odstranili to!Myslim ze to boli zadne gumyna ramenach"aspon som ich tak pochopil"! aj nejaka srubka v spolujazcovych dverach bola povolena a niekedy to bolo pocut a niekedy nie ,ako keby to trocha rezonovalo,tiez to vsetko podotahovali a je klud
Uživatelský avatar
sacurovca
Příspěvky: 485
Registrován: sob kvě 16, 2009 12:56
Bydliště: SR

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od sacurovca »

Ahoj Peter aveo vitaj... :PP:
Farba modrá impresion
Chevrolet Aveo sedan komfort
1,2 16v, 62 kW/84 k, rv. 2009

člen Aveo Fanclubu
Uživatelský avatar
Jarik
Příspěvky: 1931
Registrován: úte čer 23, 2009 22:32
Bydliště: Topolčany

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od Jarik »

Zdravím nového člena :PP: Peter Aveo :PP: . Ty už v kufre nevržeš? :D
AVEO SEDAN 1,4 16V, 69kw, červená mica
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od ladinek »

;) tak jsem si všimnul že mě to vrže v zadní části víc a víc.nastříkal jsem celej kufr konkorem a nic.Vrže to pořád.To mě teda auto zklamalo.Po 4.měsících vrže jak patnáct let starý.Taky vám to někomu jěště vrže na sedanovi poradte co s tím ,kladivo,palici,šroták..... -P





jo a rezervou to není tu jsem měl venku.
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od hogofogo »

ladinek píše:;) tak jsem si všimnul že mě to vrže v zadní části víc a víc.nastříkal jsem celej kufr konkorem a nic.Vrže to pořád.To mě teda auto zklamalo.Po 4.měsících vrže jak patnáct let starý.Taky vám to někomu jěště vrže na sedanovi poradte co s tím ,kladivo,palici,šroták..... -P

Mě to vrže od prvního kilometru....už jsem to taky zkoušel namazat, ale žádná změna. Tož zesílím rádio a jedu dál. Ovšem je fakt, že v úplně novém autě, bych nenaladěné housle nečekal ani já:-((!!



jo a rezervou to není tu jsem měl venku.
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od ladinek »

:D všimul jsem si ,že v tom kufru jsou přes sebe natažená do kříže dvě kovová táhla ,na jednom je natažená taková černá bužírka ale jen tak lacině.Zítra to zkusím vypodložit utěrkou a uvidím ,ale jestli to nepomůže tak se na garančce ozvu a budu chtít dát odstranit,je to nenormální ještě jsem nic takového neviděl a to jsem měl plno starých šunek.to bych si na komfortu moc nepomohl!!! -P
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
hogofogo
Příspěvky: 141
Registrován: čtv říj 29, 2009 12:38

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od hogofogo »

ladinek píše::D všimul jsem si ,že v tom kufru jsou přes sebe natažená do kříže dvě kovová táhla ,na jednom je natažená taková černá bužírka ale jen tak lacině.Zítra to zkusím vypodložit utěrkou a uvidím ,ale jestli to nepomůže tak se na garančce ozvu a budu chtít dát odstranit,je to nenormální ještě jsem nic takového neviděl a to jsem měl plno starých šunek.to bych si na komfortu moc nepomohl!!! -P
Jojo zkus to a pak sem napiš, jestli to pomohlo, jo?? Díky!!
hogofogo
Škoda 120 - moje škola, Škoda Favorit - první koupě, Daewoo Matiz - combi, z O na 100 nikdy:-) a konečně Chevrolet Aveo 1,2 16 V, r.v.2009, stříbrná metal.


člen AVEO fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: vrzání kufru za jízdy

Příspěvek od ladinek »

:D podvozkem to není ten by vrzal i při kolíbání autem rukama.Je to zvuk jako kov na kov nebo plast na plast kdyby bylo leto tak se v tom povrtám ,ale je zima ,nemám garáž a práce na posr...Ale zítra ráno jak pojedu tak to zkusím a napíšu. -i Taky ty jejich táhla to je vynález,třeba logan má humpoláckou pružinu ,ale nevrže a je na věčnost. :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Interiér a exteriér“