Náš Matiz sraz

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
viki
Příspěvky: 113
Registrován: stř zář 01, 2004 09:21

fotky

Příspěvek od viki »

doufam ze bude hodne fotecek, uz se na ne tesim:-)
Reklama
 

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: fotky

Příspěvek od Ondras »

viki píše:doufam ze bude hodne fotecek, uz se na ne tesim:-)
Necheš se raději těšit na sraz samotný a potažmo přijet? :)
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: ???

Příspěvek od jakub »

shaman píše:Z Brna je Hlinsko cca 100 km, cesta tam i zpět Tě vyjde maximálně na 300 ... ?
v pripade 7litrove spotreby a cene 26,5
14l * 26,5 = 371 kc

mno a ted jak pojedu ja:

Dle trace-route na seznam trasa Liberec-Praha-Hlinsko dlouha 263,74 km :arrow: (527,48) + moje bloudeni ;) 550km :arrow: 5,5*8l*28,5kc = 1254 kc do matese

dale tak dve kila na spotrebu vlastni ;) a pet kilo na spotrebu sestroida :lol: = 2 tkc
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

benzin

Příspěvek od shaman »

No počítám že to bude za míň jak 7 litrů, dejme tomu 6. V Brně máme benzínek za 25,80, takže jsme někde kolem těch 300. Vzhledem k tomu, co dnes a denně projezdíme za sumy to není zase tak moc. Btw dnes jsem dal 500 za emise a zítra jdu na STK. Bez přípravy, ale věřím tomu, že cvrček nezklame. Hynek
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: benzin

Příspěvek od jakub »

shaman píše:Bez přípravy, ale věřím tomu, že cvrček nezklame. Hynek
jo, tak to je dobra prezdivka, my mame "drobka" :)

jinak prosim tu polemiku o benzinu vubec nebrat vazne, bylo to spis takovy rejpnuti mno, no :o)
Návštěvník

Re: fotky

Příspěvek od Návštěvník »

Ondras píše:
viki píše:doufam ze bude hodne fotecek, uz se na ne tesim:-)
Necheš se raději těšit na sraz samotný a potažmo přijet? :)
no zrovna ten vikend jedu po dlouhe dobe na navstevu k rodicum...a pri te prilezitosti se mi na auticko podivaji v servisu, kde to preci jen vyjde levneji nez v Praze a tak necham udelat par veci, ktere planuju ...a to mam naplanovany dlouho,takze sraz nevyjde, no ale on i muj pritel na to moc neni, takze se mnou by nejel a sama nevim:)ale uvidime treba priste. tak alespon ty fotecky :)
jinak tady sem videla benzin za 27kc/l :(
co se tyce pojmenovani auticek, tak od nasi babicky matyzek dostal nazev "buldoček" - pry podle cumaku a tak se to u nas celkem chytlo:)
Uživatelský avatar
viki
Příspěvky: 113
Registrován: stř zář 01, 2004 09:21

Příspěvek od viki »

ten anonym predtim sem byla ja...zapomela sem se prihlasit..
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: fotky

Příspěvek od Ondras »

Anonymous píše:...co se tyce pojmenovani auticek, tak od nasi babicky matyzek dostal nazev "buldoček" - pry podle cumaku a tak se to u nas celkem chytlo:)
Tak snad příště. Co se týče jména, tak u nás je to tradičiní Matýsek nebo nesklonné Matisi. Např. "Pojedem Hondou nebo Matisi?" apod. :) . Btw. na sraz jedem Matisi... :lol:
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

stk

Příspěvek od shaman »

Tak jsem právě přijel z STK. šilkulka to zvládl naprosto bez přípravy a to po 6 letech. Vše v nejlepším pořádku. Už se těším na sobotu :) Hynek
Chip

Sraz Matýsků

Příspěvek od Chip »

Čau lidi, dneska jsem náhodou zabrousil na tento web... V sobotu bych měl být na Vysočině, tak bych se přijel mrknout na Matýsky... Mám taky Matýska 0,8 S r.v. 2002... Na žádném srazu jsem ještě nebyl, tak jen pro info... sraz se koná za každého počasí?? ... Hlinsko ok, trochu ho znám :) ... jinak jaký je průběh takového srazu?? ... vyrazíme pak na nějakou projížďku po okolí??

Díky za info, Chip, Praha stanek.24@seznam.cz
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Matýsků

Příspěvek od Ondras »

Chip píše:Čau lidi, dneska jsem náhodou zabrousil na tento web... V sobotu bych měl být na Vysočině, tak bych se přijel mrknout na Matýsky... Mám taky Matýska 0,8 S r.v. 2002... Na žádném srazu jsem ještě nebyl, tak jen pro info... sraz se koná za každého počasí?? ... Hlinsko ok, trochu ho znám :) ... jinak jaký je průběh takového srazu?? ... vyrazíme pak na nějakou projížďku po okolí??

Díky za info, Chip, Praha stanek.24@seznam.cz
To, že jsi na žádném srazu nebyl nevadí. On je to totiž první sraz :) . Koná se za každého počasí. Průběh bude věcí inprovizace. Prostě se sejdeme, pokecáme, pokoukáme, pofotíme 8) . Asi vše proběhne na parkovišti. Pokud bude chuť na projížďku, domluvíme se na místě.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Chip

Sraz

Příspěvek od Chip »

OK, na mém Matizu není moc co k focení :) Já mám sériovku v záruce :) Vlastně ne, mám verzi S se sklápěcími sedadly :) to se snad prodávalo jen chvilku a teď to snad v základu neni... no, nevim, nejsem expert :) Ale podívám se na ty vaše vyšperkovaný :) Díky za info :)

Chip
Uživatelský avatar
Miloš
Příspěvky: 102
Registrován: pon zář 06, 2004 10:34
Bydliště: chomutov

Příspěvek od Miloš »

Naši Matízkové jsou taky normální seriáci 8) Jen se nestyď :)
Pořádně ho nalešti a Hlinsko to jistí :lol:
New Spark LS 2011 oranž.metla 1000km :-))[
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Lestit to snad ne, to delam dvakrat za rok a uplne mi to staci. Stejne bude prset a Matesove budou po ceste pekne zadelany.
Už bez Matesa
Chip

Sraz

Příspěvek od Chip »

OK, v sobotu dopoledne ho vypucuju a jestli mi zase někdo před barákem nerozfláká čelní sklo tak přijedu :roll: alespoň na chvíli :D

Chip
Odpovědět

Zpět na „Srazy“