myŠkovo Aveo Premium

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

jirka48
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 30, 2009 08:31

Příspěvek od jirka48 »

Tak závada na pásech stále je. Když jsem to studoval blíže, tak jde vidět, že tam vevnitř něco je, co tam nemá být :) ale nevím čím to vytáhnout. Pro velký technický průkaz jedu asi během příštího týdne.

Jak jezdí? Musím říct, že od pondělka do neděle se jezdilo každý den :) - Což normálně nejezdíme až tak moc.

Najeto cca 350km, palivová nádrž ukazuje čtvrtku benzínu. Je fakt, že jak jezdím do práce, tak jsem ho moc nešetřil :oops: Nejvíce jsem s ním zatím jel 160. Jinak pořád jezdím tak 120-140. Ale už se musím krotit, jelikož bych tak tankoval každý týden a lezlo by to do penízků jak sviňa.

Teď nejezdím, protože jsem na nemocenské :x
Reklama
 

jirka48
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 30, 2009 08:31

Příspěvek od jirka48 »

Tak akutální spotřeba při najetých 442 km je 8,2l na 100km. Je ale fakt, že jsme jezdili trošku svižněji - 130-160km. Takže další tankování samozřejmě zveřejním :)
jirka48
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 30, 2009 08:31

Příspěvek od jirka48 »

Takže nefungující pás je vyřešený. Byla to fakt ptákovina. Stačilo jen přehodit pravý zadní pás s prostředním (mám na mysli tu věc, do čeho se ten pás strká :lol: ) a už to fičí. Jinak jsme nezjistili :P
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

myška píše:Takže nefungující pás je vyřešený. Byla to fakt ptákovina. Stačilo jen přehodit pravý zadní pás s prostředním (mám na mysli tu věc, do čeho se ten pás strká :lol: ) a už to fičí. Jinak jsme nezjistili :P
:mrgreen: :lol: :lol: -i
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
jirka48
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 30, 2009 08:31

Příspěvek od jirka48 »

Tak další údaje o spotřebě. Nalítáno mám od 6.10.2008 celkem 950 km, a spotřeba oproti minulé ( 8,4l/100km ) klesla na 7,7. Je fakt, že jsem jezdil už slušněji :)
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

To už máš spotřebu skoro jako já. :lol: :lol:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
jirka48
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 30, 2009 08:31

Příspěvek od jirka48 »

No to jo. Snad to půjde níž a níž :)

Hele a ještě menší detail. Včera jsme tankovali benzín. A ukazatel stavu benzínu byl pár milimetrů nad červenou ryskou. V takovém případě vždy tankuju, jelikož mám strach,aby mi to cestou někde nezdechlo. Jenže jsem natankoval 35l.

Takže v nádrži bylo ještě kolem cca 10 litrů (nádrž je velká 45l). Proč to v takovém případě ukazuje tak blbě?
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

To je normální, v nádrži je vždy nějaká rezerva. Nevím, jak velkou má Aveo, ale Lanos má myslím 6 litrů.
Já většinou tankuju kolem 40 litrů. Někdy je ukazatel fakt na hranici červeného a vleze mi tam 42 litrů. 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Ono se dá dopstat dost i do trubky k nádrži. pamatuju jak sem do Paviánovo (myslim) 42-45L nádrže narval přez 50L benálu :lol:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Aj ja mám nové Aveo a tá ručička ukazovateľa stavu paliva Ti klesne aj pod červenú časť. Mne niekedy začne svietiť až vtedy. Ked je ručička v červenom nič si z toho nerobím. Najazdím ešte v pohode cez 100 km. Ukazovalo mi to tak aj na Kalose. Ked som kúpil Kalosa myslel som že je vypálená dioda ktorá signalizuje nutnosť tankovať. Začalo to svietiť až hlboko dole v červenom a tak je to aj na Aveu. ;)
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Co si pamatuju tak u každýho auta se i rozsvěcovalo hladový oko až když ručička ležela úplně nadoraz na nule
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
jirka48
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 30, 2009 08:31

Příspěvek od jirka48 »

Díky za info, určitě dobré vědět :)
Mihalka255
Příspěvky: 35
Registrován: stř led 21, 2009 10:37

Příspěvek od Mihalka255 »

Mam pocit, ze ukazatel paliva na Aveu neukazuje dobre. Ked sa dostane rucicka pod 1/2 nádrze, potom neuveritelne rychlo (po cca 60km) padne tesne nad cervenu. Ale jazdu narezerve neriskujem, lebo neviem kolko bysom dosiel, ked mam pocit ze to ukazuje bludy... Inac robim straktorami a na niektorych typoch mame podobny problem s ukazatelom paliva. Na mojom aute to neriesim, kedze mi vychadza relativne dobra spotreba (ked casto nejazdi manzelka). :roll:
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Většina palivoměrů klesá v první polovine strašně pomalu a od půlky to letí jaxviňa
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
jirka48
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 30, 2009 08:31

Příspěvek od jirka48 »

Máme zde další údaje o spotřebě, při najetých km 1.932km je spotřeba 6,6l /100km. Což je oproti předchozí spotřebě (8,4 ; 7,7 ; 8,18 ). Takže jsem fakt rád.

Autíčko šlape jak má. Jen mě pořád zlobí MP3 přehrávač - když přehrávám CD-MP3, tak se to né vždy spustí po vypnutí motoru a vytáhnutí klíčku tam,kde to skončilo. Musím však vždy vypnout rádio a až potom motor. když vypnu motor dříve, než stačím vypnout rádio, tak to nejde. :cry:
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Club Cars - Auta členů“