Sraz severní Morava 2008

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Vojta

Příspěvek od Vojta »

ALF píše:Já možná taky dojedu a co VOJTA A PILOT?
Já určitě ne.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od Happy »

Ahoj všichni.
Takže termin 16-17.8 platí?Když tak Hanzy potvrď.
A kolik bude asi lidí?Bylo by dobrý,aby ti co jedou,potvrdili účast.Ať se ví kolik nás asi bude a můžeme se o to víc na víkend těšit. :lol:
Tak ahoj v sobotu!
Happy + matýzek. :lol:
Mihalka255
Příspěvky: 35
Registrován: stř led 21, 2009 10:37

:)

Příspěvek od Mihalka255 »

Ak termin 16-17 plati, ideme aj s manzelkou.
Potvrdte mi to prosim. ;)
Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od Happy »

Prosím potvrdit sraz,protože mám na výběr z více akcí na víkend a stále nevím na čem jsem.Sraz beru jako hlavní akci,rád bych vás poznal,ale Hanzy se nějak odmlčel....,myslím,že v tom netápu jenom já.Takže prosím o informace.Díky Happy.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Kua omlouvam se ale byl jsem total casove zasekany a i problem z autem ten to jeste zkomplikoval...vic pisnu az bude casek...
Casove to bohuzel vubec nezvladam a tak bych to odsunul o 14 dnu a na posledni vikend v srpnu a to by mohlo vyjit i tem co ted to nepasovalo a hlavne me mrzelo ze Marsovym to vyslo na dovolenou a proto tenhle navrh i taky jak koukam na predpoved pocasi ma byt taky o nicem....Takze se omlouvam a ma mala omluva je ze dovezu sebou 30L soudek Radegastu... :PP:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od Happy »

Hanzy píše:Kua omlouvam se ale byl jsem total casove zasekany a i problem z autem ten to jeste zkomplikoval...vic pisnu az bude casek...
Casove to bohuzel vubec nezvladam a tak bych to odsunul o 14 dnu a na posledni vikend v srpnu a to by mohlo vyjit i tem co ted to nepasovalo a hlavne me mrzelo ze Marsovym to vyslo na dovolenou a proto tenhle navrh i taky jak koukam na predpoved pocasi ma byt taky o nicem....Takze se omlouvam a ma mala omluva je ze dovezu sebou 30L soudek Radegastu... :PP:
Ahoj,mám návrh-nenecháme to teda na 2. slovensko-český Daewoo & Chevrolet sraz,který je 20.-21. 9. 2008?Od Bystřičky to není zase o moc dál a jak jsem koukal,tak účast je tam veliká.Uvidíme se tam všichni a navíc je to tam docela dobře rozjetý.Popřemýšlejte a když tak dejte vědět.Ahoj Happy. :lol:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

To zalezi na vas ja do Manina jedu to je jasne ale je to o 3 tydny pozdeji takze skoda kazde promarnene akce... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Co oprášit tuhle myšlenku?
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
jirka48
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 30, 2009 08:31

Příspěvek od jirka48 »

Tak jelikož se mi zkomplikoval nákup nového vozu, tak jsem se na sraz nedostal. A rád bych byl pro sraz Moraváků a dalších milovníků aut :)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Neco je potreba vymyslet uz jsme se o tom s SkylineGTR bavili ze neco by chtelo vymyslet jeste pred zimou aspon jednodenni setkani :D
Jak to vypada s tvym autem rikal mi ze se ti nekde ztratilo...jak je tohle mozne rek bych jestli ne jen v OV... :?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
jirka48
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 30, 2009 08:31

Příspěvek od jirka48 »

Jo zmizelo. Kam? To nikdo neví. Takže jsem to musel znovu objednat. No autko už je prý v OV, jen dělají ještě menší úpravy. Informace bylo ke konci minulého týdne, že bude počátkem tohoto týdne. No ale nevím nevím. Už mě to začíná pomalu a jistě .... :(

Samozřejmě jsem pro srazík :) Konečně poznám nové lidičky :)
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Zatím se ale neozývá hlavní pařmen............ka srazů. Asi toho má hodně v práci. :lol:
Takže buď to uděláme zase ve Štramberku, tím by se z toho stala tradice, nebo Hanzy navrhoval Ondřejník či co?
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

SkylineGTR píše:Zatím se ale neozývá hlavní pařmen............ka srazů. Asi toho má hodně v práci. :lol:
Takže buď to uděláme zase ve Štramberku, tím by se z toho stala tradice, nebo Hanzy navrhoval Ondřejník či co?
Jsme s Bohdankou zrovna v Beskydech ten weekend před 28.10 ten Ondřejník by vyhovoval,ale byl to jen návrh.termínu a místa...
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

SkylineGTR píše:Zatím se ale neozývá hlavní pařmen............ka srazů. Asi toho má hodně v práci. :lol:
Takže buď to uděláme zase ve Štramberku, tím by se z toho stala tradice, nebo Hanzy navrhoval Ondřejník či co?
Sice nevím koho si tím myslel ale ozývám se. :lol: :lol: Já se místu přizpůsobím ale termín potřebuji vědět dopředu abych si nahlásila zavčas volno v práci. ;) A ještě dotaz - bude večer discotéka? :lol: :lol:
jirka48
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 30, 2009 08:31

Příspěvek od jirka48 »

SkylineGTR píše:Zatím se ale neozývá hlavní pařmen............ka srazů. Asi toho má hodně v práci. :lol:
Takže buď to uděláme zase ve Štramberku, tím by se z toho stala tradice, nebo Hanzy navrhoval Ondřejník či co?
Tak já i přítelkyně jsme jednoznačně pro Štramberk :D :D :D
Odpovědět

Zpět na „Srazy“