El. stahování oken do GL

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Tak už mám kompletně věci. Diky NIOvi a vrakovišti Dobřejovice u Prahy. Koplet me to zatím vyšlo na 4400 + 200km benzínu. A to ještě chci přetáhnout textilvajíčka v tapecech nějakou vínovou koženkou a ovladače nemůžou svítit zeleně ale musim přeletovat diody na modré. Ve čtvrtek bude Den-D kdy se to snad všechno spáchá. Bude mi pomahat kámoš kterej tomu tak nějak rozumí. Diody a čalouník zatím počká.
Málem mi ukápla slza když sem dnes viděl ty šroty Nexií :lol: :lol: :lol:
Pánovi z vrakoviště se do toho nějak nechtělo tak sem si vybral jednu mechem špinavou 5DV nexii GTX a všechny tapecíry a kabelyve dveřích sem si vybrakoval sám. Pán z vrakáče mi pak chtě pomoct ale když se nervoval s vytáhnutim kabelu u dveří řidiče a pochvíli zařval že se na to může vys... že takhle blbě to tam mohou dát jen korejci tak sem na to zustal sám. Ten mi akorád přinesl stahovačku PP dveří kterou sem ještě potřeboval. Už sem i dokonce tak nějak přišel jak vše zapojit. Po radě Rebra položit si kabeli na zem a musej mi dát tvar písmene H. bohužel komplet kabeláž nemám ale už sem si to jen tak na zemi propoji a zapojil připíchl na zdroj a vše to fachá a svítí jak má. teď to dát jen do auta vše a bude hotovo. Tak snad to dobře dopadne.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Ahoj tak to ti preji hodne stesti a uspechu at se dilo podari ja si tapacir do dveri robim sam a elektriku sem si kupil univerzalni sadu na 2okna delam natom pres tyden po praci tak snad to do konce mesice stihnu vsechno dam sem pak fotky nake
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
nio
Příspěvky: 273
Registrován: pon dub 25, 2005 19:50
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nio »

Smrt_mravcom píše:
nio píše:mam elektricke stahovanie na predaj... je tam mechanizmus stahovania s motorcekom, ovladace, ale nemam tapaciry... samozrejme ze su vsetky styri okna...
serus :-P mas este nieco z nexie ? par veci by som potreboval :-D
a co by si potreboval???
Casablanca biela - sedan Nexia DOHC s LPG predana :(

Skoda Fabia Combi
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Tak už je konečně dokonáno. ;) cca 3 dny práce. ještě potřebuju sehnat stahovačku PZ dveří a bude to komplet. Natahat el. neskutečná věc. :roll:
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Gratulujem, a vitam ta v 21storoci, gde el. vladne svetu :lol:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Děkuji. Už jen Posilovač řízení, ABS, Klima a výškově nastavitelná sedačka řidiče a bude to komplet GLX jo a 16V motor. Ale můj plán je jen Ten posilovač a ta sedačka.
Nemáte někdo na prodej Ty oválné rámečky kolem kliček na otvírání dveří??? já na těch mejch mám olámané packy a u řidiče mi ten tapecír trošku šponuje asi kvuli kabelům a vždy když otevřu dveře tak mi vypadne.
Ještě bude malinká úprava elektriky protože mě štve že musim zapínat klíček abych si mohl stáhnout okno tak kabel od pojistky musíme přeletovat na nultou polohu. Jako je rádio. až teprv klíček vytáhnu tak se to vypne.
Vtip byl pro nás ten že kabel s proudem od pojistky na el okna byl vyveden do volné zásuvky do kufru pod platem. Nevim co tim chtěli soudruzi z koree říci.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Franto, ty jsi na tom jak ja, taky mi v astre par doplnku chybi ale je mi lito to auto prodat a koupit novy vybaveny takze prubezne doplnuju 8)

https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=1341
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

[quote="milosh"]Franto, ty jsi na tom jak ja, taky mi v astre par doplnku chybi ale je mi lito to auto prodat a koupit novy vybaveny takze prubezne doplnuju 8)

Já bych člověče Nexii ani neměl sílu prodat. Mám k ní nějakej citovej vztah. A vždy když do ní dám něco nového mám takový krásný pocit u srdce. :lol: ale t okna to je paráda. už mě bolela ruka od švihadel. ještě by bylo dobrý jako má táta na Vectře B že ty tlačítka nemusíš držet při stahování nebo zatahování. stačí zmáčknout 1x a po druhý když chceš okno zastavit.
No a taky by byl dobrý ten motor z té tátovy Vectry 2,0 16V 8)
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Prosim vás pořád mi na PZ dveřích na ovladači oken odchází odpor u diody osvětlení. Přeletoval sem ty zelené na modré a vždy vyměnim odpor tak to pár dní svítí pak odejde.
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

no ..
to si musish vypocitat novu hodnotu odporu..

zmerat kolko zere ta zelena diada pri 3V..
a potom kolko zere ta modra..

inak ti to bude odchadzat furt..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

tak sme proměřili odpor a ten jde. je to v diodě. Prý sem jí asi moc prohřál když sem jí tam letoval. jednou to svítí pak zas ne.
Budli
Příspěvky: 17
Registrován: pát úno 06, 2009 19:57

Příspěvek od Budli »

Ahoj chtěl bych se zeptat zda-li má někdo na prodej přední levou elektrickou stahovačku okna s motůrkem. Nová stahovačka stojí 500 a motůrek 1250 a tolik se mi do toho nechce vrážet dík . ;)
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

tapecirunk do gl +elektrika oken s ovladanim v podperce

Příspěvek od Pajin »

Ahoj kluci tak piši ,že jsem dodělal tu elektriku na okna a tapecirunk vlastniho designu elektrika chodi pekne jen mi trochu trva nez vyleze okno u spolujezdce asi budou spatne ty kolejnicky to zas priste fotky jsou tady neni to uplne suprove ale zas tak strsen to taky neni myslim jsou pkene teploucke apohodlne pri rizeni pouzil jsem material lsb red a black za super ceny prvno sem pouzil lepidlo na tento paterial ve spreji pak sem prsel na klasiku a taky sesivackou podperky sou udelane z materialu laminat vyplneny montazni penou a do hladka vykitovae prvno kitem s se skelnym vlaknem a pak jemny kitem


vse made in doma :lol:

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Mno ty tapecíry by chtěli vylepšit. A proč sis nesehnal orig stahovačky s moturkama z nexie??? mě cy si to jen odvrtat a nanýtovat 4 nýty na každé straně a bylo by. Prolej ty gumy v kterých chodí okno nějakym olejem. Já to prostříkal Silikalem a hodně to pomohlo. nebo se ti okno někde kříží.
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“