Návrat z Plumlova.

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

conpet píše:Tam kde stáli auta byla nalezena flash pamet , pokud jste ji nekdo ztratil, tak mě kontaktujte, podle obsahu se nám nepovedlo identifikovat majitele ;)
Jestli byla v nákupním vozejku tak byla stopro miloshovo :lol: .
Reklama
 

Jarda.
Příspěvky: 129
Registrován: pon črc 17, 2006 08:42
Bydliště: Loštice

Příspěvek od Jarda. »

Opožděně hlásím šťastný návrat domů , dík PEHOVI za pochvalu a Ivošovi za organizaci srazu. Věřím že se příště sejdem alespoň ve stejném počtu jako na Plumlově.
Ahoj-Jarda/Loštice
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Teď , už bohužel z práce , hlásím štastný návrat soupravy Nubira - bydlík cca v 18.00 hod . Díky všem za super víkend , slyšel jsem tam hodně názorů na organizaci a místo srazu atd . . Jde o to se sejít . Místo se mě líbilo víc než Baldovec , co se týče organizace - musíte mít vždy přesně dané , co se bude dělat ? Pokud se někdo nudil , jeho problém , mě náplň vyhovovala - zámek , lanovka přez rybník , grylování , sudy s pivkem , po cestě domu s pár skalními členy - návštěva Westernového městečka ...... celkově super víkend , to jsem ani nebyl na letišti , kde jste si dali pár sprintů.
V Baldovci byla navíc jen super drahá hospoda . To je muj názor , nikomu ho nevnucuji , ale na dovolenou taky nejezdím na stejné místo každý rok , já jsem byl rád , že nastala změna .

PS : specialní poděkování Řezníkovi za chůvu Markétku .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
cobyll
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 31, 2007 05:15
Bydliště: Wallachia Kingdom (Velká Lhota)

Příspěvek od cobyll »

Já hlásím, že jsme s Naďou dorazili taky v pořádku (už v sobotu večer :oops: ). Díky všem a za všechno, byl jsem na daewoo srazu poprvé, ale tolik super lidiček jsem ještě nikdy nikde pohromadě nepotkal. Díky Vám všem za to, že jste a příští rok přijedeme na celý víkend, nebo alespoň od soboty do neděle. Bohužel, letos jsem byl rád, že mi vyšla ALESPOŇ ta sobota. :D :lol:
Ještě jednou díky !!!!!! :D
EX"PLAVÁČEK" Daevoo Nubira I wagon 2,0 16V CDX 1997 - utopeno při povodni,
pak Renault Scenic 2,0 - zemřel mrazem,
teď návrat Chevrolet Nubira SX wagon 1,6/16V "Černoušek"
Cobyll (čti jednoduše "Kobyl") Valmez ID 2933
kinats
Příspěvky: 45
Registrován: pon led 16, 2006 10:31
Bydliště: Modra

uboha kacnicka

Příspěvek od kinats »

Decka ja vam zavidim, mne to tam nejak nedojelo. V Kyjove mi klekli budiky a espero ostalo stat. Alternator i baterka v haji. Mal som dve decka na palube a tak som nemohol riskovat. Kupil som novu "Baterku" a na jednickach svetlach (riskujuc porusenie silnicniho zakona) som musel naspat na slovensko. Aj tak som nedojel ostal som 23 km pred Modrou.
Proste smola. A to som mal 15litrov dobreho modranskeho.

P.S. este som zvedavy co ma bude stat ta oprava.
DAEWOO ESPERO 1,5 /1996
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Marianko Ty si indián,čo si sa neozval bo by som pre vás skáknul a v nedelu by sme Vás doprevadili domov.Ach jó to ma velice mrzí. :cry:
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

simone aj s norikou tiež došli v poriadku a potom sa už len oslavovala cena /dakujem za hlasy :D / v krčme do 01nej :PP: no dva dni v lieho to da zabrať :(
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Beda »

Také hlásím opožděný návrat, cestou jsem to vzal ještě přes Český ráj. Jako nováček děkuji všem za milé přijetí a těším se na další setkání :lol: :lol:
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo R. »

Tomáš píše:Teď , už bohužel z práce , hlásím štastný návrat soupravy Nubira - bydlík cca v 18.00 hod . Díky všem za super víkend , slyšel jsem tam hodně názorů na organizaci a místo srazu atd . . Jde o to se sejít . Místo se mě líbilo víc než Baldovec , co se týče organizace - musíte mít vždy přesně dané , co se bude dělat ? Pokud se někdo nudil , jeho problém , mě náplň vyhovovala - zámek , lanovka přez rybník , grylování , sudy s pivkem , po cestě domu s pár skalními členy - návštěva Westernového městečka ...... celkově super víkend , to jsem ani nebyl na letišti , kde jste si dali pár sprintů.
V Baldovci byla navíc jen super drahá hospoda . To je muj názor , nikomu ho nevnucuji , ale na dovolenou taky nejezdím na stejné místo každý rok , já jsem byl rád , že nastala změna .
Opožděně hlásím návrat v pořádku do místa bydliště. Tomáš naprosto přesně vystihl mé dojmy ze srazu. Jsem rád, že jsem se mohl po čase pobavit a zasmát s supr lidma a další poznat. Se spaním jsem žádný problém neměl (stejně to bylo tak na čtyři hodiny).Jinde je třeba pohodlnější ubytování, ale má to zase jiné mínusy. Ti , co mají připomínky, tak mají široké pole působnost již za rok, protože mám dojem, že to Ivošovi dosti znechutili. Hodně se snažil a nato, že to byla jeho první akce, tak bych hodnotil jako super. Ivan ví, o čem mluvím. Za mě JEDNA :D :D :D

Není na světě člověk ten, který by se zavděčil lidem všem.

Já jezdím na srazy kvůli lidem a zábavě.

PS SkylineGTR: Příště můžeš přiložit ruku k dílu, aby to bylo super na jedna.
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: uboha kacnicka

Příspěvek od Ivo R. »

kinats píše:Decka ja vam zavidim, mne to tam nejak nedojelo. V Kyjove mi klekli budiky a espero ostalo stat. Alternator i baterka v haji. Mal som dve decka na palube a tak som nemohol riskovat. Kupil som novu "Baterku" a na jednickach svetlach (riskujuc porusenie silnicniho zakona) som musel naspat na slovensko. Aj tak som nedojel ostal som 23 km pred Modrou.
Proste smola. A to som mal 15litrov dobreho modranskeho.

P.S. este som zvedavy co ma bude stat ta oprava.
:cry: A to jsem se na teba tak těšil, tak ať ti to co nejdříve jezdí a v Maníně se na tebe těším. :D
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ivošku neber si to vôbec vážne bolo to fajn a na to že si to pripravoval poprvé tak Ti uprimne gratulujem bol si skvelý a ako píše IVOR aj my sme boli hlavne preto že sa stretneme z lidmi ktorých máme radi a to sa podarilo(vďaka tebe)na 100% takže si môžeš gratulovať :D Len jedno ma mrzí mal som foťák aj kamerku a Ty nie a nie sa válať po tráve ,teda mohol si aj na asfalte no a nič takže to je velký mínus :twisted: A ludkovia do dalšieho stretka všetko dobré a hlavne hurá na dalšie :lol:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Děkuju moc :oops: ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Jake byly vysledky souteze? abych to dal na nexiaclub, dikes.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Dorazil jsem pochopitelně ještě v neděli ale na net jsem se dostal až teď.
Dík všem zůčastněným za příjemně prožitý vikend ;)
Jinak jako připomínky by třeba byly ale jestli to organizuje jeden člověk tak není o čem mluvit a taky neexistuje na světě člověk ten,který by se zavděčil lidem všem !!! :? Jinak já chci poděkovat Hanzymu,že zajistil tu předváděčku coš bylo něco nového a myslím že by to mělo pokračovat ;) Tak vážení sice se to týkalo králů/král je mrtev ať žije král/ ale tentokrát sraz .
Sraz zkončil a se vydaří ten příští !!!
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Odpovědět

Zpět na „Srazy“