Severočeský sraz

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Beda »

n3oklan píše:
Slavek píše:Tak musim zrusis severocesky sraz za nedostatkem prihlasenych ucasniku a k tomu jeste by sem byl ve stejnym terminu co mipo, tak nekdy priste pratele :D
Tak jestlize se severoceskeho srazu slavek zrika, tak si to vezmu na krk ja :lol: Jako optimalni bych videl pulku srpna, aby jsme nekolidovali s ostatnimi terminy... Ocekavam navrhy :)

v pohodě
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Reklama
 

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Chlapci aby tech srazu nebylo moc...ja nemam nic proti ale mame toho v planu az moc... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Tak se toho ujmi ty. ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od n3oklan »

Rikal jsem, ze se toho klidne ujmu ja, pac to mam na Valdek nejbliz :) Necham tomu do konce mesice volny prubeh, predbezne se prihlaste a zacatkem cervence zajedu do kempiku zjistit info a udelat predbeznou obednavku...

Asi bych to videl akci SO+NE a na program je asi jeste docela brzo (az podle poctu zajemcu...)
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Uživatelský avatar
impik 1
Příspěvky: 168
Registrován: ned zář 24, 2006 18:55
Bydliště: litvínov

SEVEROČESKÝ SRAZ

Příspěvek od impik 1 »

Mrknul jsem na foto Valdek docela dobrý a termín je mi jedno dovolenou mám skoro vybranou a soboty a neděle mám převážně volno až bude termín potvrdím účast předběžně bych jel.
nejdúležitější je ráno se probudit
Uživatelský avatar
mona75
Příspěvky: 28
Registrován: sob pro 08, 2007 18:15
Bydliště: Varnsdorf, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mona75 »

ahojky, tak jsem v hlasování odklikla Valdek a předběžně se taky hlásím............ ;)
daewoo lanos 1.4, r.1997, hatchback, pacific blue ..........moje první autí na mé první km s čerstvým řidičákem.......... :-)
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od n3oklan »

PTYGRIK píše:Jsem rád že je zajem o nějakej srázek asi to nebude nic velkého ale za to dobreho..no a co se tíče termínu určitě to bude výkend a valdek je nadherne místo n3oklan se neozívá tak nevím zda to zajistí nebo zda se do toho mám pustit já...no zatím by nás bylo asi 6 auticek jistejch no a další se uvividěl bych to nějak začátek srpna......
tady asi nekdo neumi cist :) rikal jsem, ze tomu necham do konce mesice volnej prubeh a pak tam zajedu ocihnout situaci :)
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Seoma [Crawler]
Příspěvky: 155
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Seoma [Crawler] »

Já se hlásím taky,takže připočítejte ještě jedno autíčko ;)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“