Zase mi neco zvoni v aute :(

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

obcas sa zamyslam ci to ma vobec vsetko zmysel - do stareho auta natlacit tolko penazi, ale potom si do neho sadnem a jednoznacne odpoviem: ma
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Radmont píše:obcas sa zamyslam ci to ma vobec vsetko zmysel - do stareho auta natlacit tolko penazi, ale potom si do neho sadnem a jednoznacne odpoviem: ma
Teď jsi mi promluvil z duše...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Radmont píše:obcas sa zamyslam ci to ma vobec vsetko zmysel - do stareho auta natlacit tolko penazi, ale potom si do neho sadnem a jednoznacne odpoviem: ma
8) 8) Tak tak 8) Nijake afto nie je stare len zalezi od toho ako sa k nemu spravas a staras sa on!! Moj lanos vyzera po 6 rokoch ako keby ho vcera vyrobili :lol: A tak si vzdy poviem, ze mam nove auto a tak sa to oplati :lol: Pesimistickymi myslienkami sa ani nezaoberam :o Imi bude mat urcite diametralne rozdielny nazor :roll: ale je to jeho nazor a jeho rozhodnutie ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak sem to nestihl odpovědět Milošovi na jeho problém porvé když sem se s tím setkal přijela paní že jí něco strašně rachotí v motoru já zvednul auto a v předních ramenech zašprajcovaný spousty stěrku řikám opraveno a jede se na skušebku a najednou se ozval zvuk jako když máš v motoru kýbl šroubů no a bylo na švětě že nejen zadní pružiny ale i přední praskaj :( Miloši zase se ti zadarmo automaticky postupně snižuje :lol: :lol: :?:
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

petrm píše: Miloši zase se ti zadarmo automaticky postupně snižuje :lol: :lol: :?:
Haha, to je PRDEL :lol:

ty se tomu smejes, ale me to mohlo zabit :cry:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

To je v poho jestli je tam aspoň kus péra tak je to dobrý :?: horší to bude až se ti stane to co mě na jedný nesíí přijel až tehdy když mu zadní péro vypadlo a auto kleslo na ten gumovej doraz a přitom protrhnul brzdovou trubku k levému zadnímu kolu :o
Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

Ivan píše:
Radmont píše:obcas sa zamyslam ci to ma vobec vsetko zmysel - do stareho auta natlacit tolko penazi, ale potom si do neho sadnem a jednoznacne odpoviem: ma
Teď jsi mi promluvil z duše...
Přesně tak!!!
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

mno, jelikoz menim job a budem robit v strede mesta, kde sa neda parkovat (garaze za 50 Sk/hod, alebo zhanat miesto po ulickach), tak mam obavu, ze zacnem chodit salinou :(. kua, po 4 rokoch, co chodim len autom si budem pripadat dost zle v rade na elektricenku :shock:
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

ja som zacal chodit po 2 rokoch do prace pesi :D

P.S. trva mi to 10 minut, takze pohoda.
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Granko, plně Tvou obavu chápu :(

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

To znám, já to mám do práce 10 minut autem večer, ale ráno ve špičce asi 30-40 minut :cry: a není kde zaparkovat. Tramvají 15 minut a nemusím hledat místo :cry: Takže autem jedu jen když mám dost času :lol:
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“