co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

To TOPOL.

Gratulujem k vnucke a vnucke prajem do zivota len to naj naj najlepsie.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Reklama
 

Vojta

Příspěvek od Vojta »

Dnes mě moc potěšilo osobní setkání s Akrim (konečně skoro po roce a půl) a odpoledne s Badgerem. Fajn kluci.
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Vojta píše:Dnes mě moc potěšilo osobní setkání s Akrim (konečně skoro po roce a půl) a odpoledne s Badgerem. Fajn kluci.
:oops: :oops: :oops: Ty také :D :P :D
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Vojta píše:Dnes mě moc potěšilo osobní setkání s Akrim (konečně skoro po roce a půl) a odpoledne s Badgerem. Fajn kluci.
No vidíš a já s Badgerem bydlím ve stejném městě a ještě jsme se neviděli :D :) ;) :? :(
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

djpsx píše:No vidíš a já s Badgerem bydlím ve stejném městě a ještě jsme se neviděli :D :) ;) :? :(
Taky se určitě sejdeme a uvidíme, neboj :P :D :P
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Vojta píše:Dnes mě moc potěšilo osobní setkání s Akrim (konečně skoro po roce a půl) a odpoledne s Badgerem. Fajn kluci.
Jéé napodobne Vojto -i
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

Topol píše:Krásnou půlnoc!13 nad nulou je holt jaro ;)
Takový krásný radosti jako kolo do Kalose a nebo že jsem už po třetí dědkem :lol: Vnučka se jmenuje Kateřina.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Ahoj dědku,tak si to užívej :P
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Mě dnes zatím potěšil Lukáš Pešek 3 místem v GP Itálie ve třídě 125. No škoda toho malého zaváhání v poslední zatáčce, do který najížděl z 1 místa. No snad se letos dočkáme i toho 1 místa na bedně. Jdu ještě fandit Smržovi ve 250 je na startu 8. :D :D :D
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

djpsx píše:
Vojta píše:Dnes mě moc potěšilo osobní setkání s Akrim (konečně skoro po roce a půl) a odpoledne s Badgerem. Fajn kluci.
No vidíš a já s Badgerem bydlím ve stejném městě a ještě jsme se neviděli :D :) ;) :? :(
Zdarek "djpsx". Dneska jsem jel na volejbal, ne Matízkem a koukal jsem, jestli uvidím Vaše auta a co se nestalo :D viděl jsem obě jak stály vedle sebe a musím říct že Wagon vypadá velice slušně :D Takže už vím kde bydlíš a můžeme se někdy domluvit na srazu. A taky jsem koukal, že tam stojí modrý Matiz I, tak by jsme ho taky mohli zlákat do klubu :D
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Richard píše:Mě dnes zatím potěšil Lukáš Pešek 3 místem v GP Itálie ve třídě 125. No škoda toho malého zaváhání v poslední zatáčce, do který najížděl z 1 místa. No snad se letos dočkáme i toho 1 místa na bedně. Jdu ještě fandit Smržovi ve 250 je na startu 8. :D :D :D
Dobré nad ránem :D Venku +7 a to je červen :cry:
Takový motorky taky rád vidím ale na silnici mě vadí když mě předjedou třeba ve dvoustovce.Člověk je ani nevidí v zrcátku a najednou jsou vedle :twisted: Jinak na závodech obdivuji jak dokáží motorku položit v zatáčce to člověk žasne že se to neustřelí!
t nám jezdí a nezlobí :P
Vojta

Příspěvek od Vojta »

V neděli mě moc potěšil výkon Peška ve 125cm3 a Rossiho v moto GP. Samozřejmě Vaidišová. že porazila babochlapa Mauresmovou, to jsem nečekal (to asi nikdo). A teď porazila i V. Williamsovou a je v semifinále (s ruskou Kuznětsovou)!!! Aspoň nějaká radost
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Badger píše:
djpsx píše:
Vojta píše:Dnes mě moc potěšilo osobní setkání s Akrim (konečně skoro po roce a půl) a odpoledne s Badgerem. Fajn kluci.
No vidíš a já s Badgerem bydlím ve stejném městě a ještě jsme se neviděli :D :) ;) :? :(
Zdarek "djpsx". Dneska jsem jel na volejbal, ne Matízkem a koukal jsem, jestli uvidím Vaše auta a co se nestalo :D viděl jsem obě jak stály vedle sebe a musím říct že Wagon vypadá velice slušně :D Takže už vím kde bydlíš a můžeme se někdy domluvit na srazu. A taky jsem koukal, že tam stojí modrý Matiz I, tak by jsme ho taky mohli zlákat do klubu :D
Děkuji za poklonu ;)
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Není zač. No a co ten srázek? Třeba někdy o prázdninách :D Nebo pojedeš na čumendu na sraz v HK? :shock: Já nejspíš jo :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Badger píše:Není zač. No a co ten srázek? Třeba někdy o prázdninách :D Nebo pojedeš na čumendu na sraz v HK? :shock: Já nejspíš jo :lol:
Do HK?? Jestli myslíš ten tuning, tak to asi ne. Nějak nemám rád ty lidi okolo toho a navíc nesnáším hudbu, která se tam hraje. Ale o prázdninách by to šlo. Resp. 10.7 odjíždím do Anglie tak na měsíc, takže kdyžtak potom:-) A mohli bychom ještě kontaktovat Oldu s Nexií....ale to je už OT, Každopádně se dohodnem ;)
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

djpsx píše:
Badger píše:Není zač. No a co ten srázek? Třeba někdy o prázdninách :D Nebo pojedeš na čumendu na sraz v HK? :shock: Já nejspíš jo :lol:
Do HK?? Jestli myslíš ten tuning, tak to asi ne. Nějak nemám rád ty lidi okolo toho a navíc nesnáším hudbu, která se tam hraje. Ale o prázdninách by to šlo. Resp. 10.7 odjíždím do Anglie tak na měsíc, takže kdyžtak potom:-) A mohli bychom ještě kontaktovat Oldu s Nexií....ale to je už OT, Každopádně se dohodnem ;)
Jasně, chápu :D každej to nemusí :lol:
Tak můžeme ještě než odjedeš, mám od 1.7. dovolenou :D
Oldu můžeme kontaktovat, ale nevím co je je to OT? :roll:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“