Orlando a LPG

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
dodo1977
Příspěvky: 33
Registrován: pon črc 04, 2011 19:22
Bydliště: Klasov,NR

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od dodo1977 »

Caute Orlandaci,mam zaujem dat LPG do mojho Cruza,Chlapik v jednom montaznom stredisku mi povedal,ze je potrebne potom striedavo vyjazdit 1 nadrz LPG potom 1 nadrz benzinu a tak dookola lebo po 8-10 rokoch odide prevodovka.Co je na tom pravdy?
Skoda 105 l,Daewoo Kalos 1.4 sedan,Chevrolet Cruze 1.8 LT 7.6L
Reklama
 

Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od smire666 »

Neviem, čo je na tom pravdy ale skôr by ma zaujímalo, čo do pekla s tým má spoločné PREVODOVKA?!!! :shock: :shock: :shock:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
luke1
Příspěvky: 173
Registrován: sob črc 09, 2011 23:28
Bydliště: okres FM

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od luke1 »

dodo1977 píše:Caute Orlandaci,mam zaujem dat LPG do mojho Cruza,Chlapik v jednom montaznom stredisku mi povedal,ze je potrebne potom striedavo vyjazdit 1 nadrz LPG potom 1 nadrz benzinu a tak dookola lebo po 8-10 rokoch odide prevodovka.Co je na tom pravdy?
A rikal Ti to 1. dubna letos nebo loni ? :lol:
Orlando 1.8 LTZ Smoke Grey s navi, LPG
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od kesko »

Taký montážnik by ma už nikdy neuvidel, a hľadal by som odborníka.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od ladinek »

dodo1977 píše:Caute Orlandaci,mam zaujem dat LPG do mojho Cruza,Chlapik v jednom montaznom stredisku mi povedal,ze je potrebne potom striedavo vyjazdit 1 nadrz LPG potom 1 nadrz benzinu a tak dookola lebo po 8-10 rokoch odide prevodovka.Co je na tom pravdy?
:roll: a kam odejde ta předovka neříkal? :o)
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od Matsonic »

Do p..... :lol:
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od tomask »

Umelec, nemaluje náhodou obrazy ?????
Carthell Prg
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od smire666 »

tomask píše:Umelec, nemaluje náhodou obrazy ?????
Nemáš 16. júna cestu do smradislavy?
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od tomask »

Ted ještě nevím, kdyby jo dám vědět.
:PP:
Carthell Prg
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od Poky Ul »

A neříkal že když si daš na skla tmavé folie tak ti do 5 let odejdou světla :mrgreen:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od Vypravca »

Ten prispevok s tou prevodovkou presunte do temy: Vtipy davajte sem.
Naozaj som sa zasmial. A od takeho odbornika utekat prec.
A netreba jazdit jednu nadrz LPG a potom BA. Ty startujes na BA a az po zahriati sa ti prepne na LPG.
Su motory, ktore maju elektroniku nastavenu tak, ze napr. 3x vstrekne LPG A 1x vstrekne BA.
Ale to nie je tvoj pripad.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
dzambo
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 28, 2012 21:17

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od dzambo »

Caute chlapi,
vykoupil jsem 8 mesicu stare Orlando 1,8 LT+, ma najeto 16000 km a hned jsem uvazoval o prestavbe na LPG, tak ze jsem rad, ze jsem narazil na toto tema, protoze kazdy relativne novy model neni odzkousen a u nas neni problem, aby vam cokoli do auta namontovali :lol: a pritom motor na to nebyl staveny (na svem S. Foresterovi mam najeto na LPG jiz skoro 200 000 km), nez jsem narazil na toto tema, kontaktoval jsem nekolik montaznich dilen okolo Ostravy a nestacil jsem se divit, jake jsou protikladne nazory na montaz LPG na toto auto, nekteri aniz by vedeli, jake tam jsou ventily, zda jsou stelovaci atd., kdyz videli jen Oplacky motor, kde pry neni zadny problem, nekdo zase zjistil, ze do tohoto auta se davaly 2 motory 1,8, kde 1 z nich nejde predelat na plyn, 3. firma co nekolik techto aut montovala, davala zase lepsi vstriky, auta maji zatim najeto do 15000 km a nakonec po doporuceni primo z Chevroletu me 4 firma vysvetlovala, ze montaz neni az tak jednoducha a nestaci jen bezna montaz bez primazavani, dokonce doporucovali 2 systemy a to BRC a ten druhy si jiz nepamatuji, jednoduse receno, bud je tam primazavani a nebo pri vetsi zatezi system vstrikuje navic palivo, tyto systemy pry zajisti dlouhodobou spolehlivost, proto bych mel na vas nekolik dotazu, ja jsem ted vecer dosel v diskuzi je na stranku 10 :

1. slysel nekdo ze by byly 2 druhy motoru 1,8 pro tento model
2. nechal si jiz nekdo delat montaz z okoli Ostravy
3. resil nekdo z vas pred montazi s nekym mozne problemy prave s ventily

- jinak se pohybuji v oboru sport. autodoplnku a menil jsem na aute nektere drobnosti, coz by se nekomu mohlo treba hodit, na aute jsem hned vymenil veskere vnitrni osvetleni za bile ledkove, zadni svetla vcetne brzdovych jsou jiz rovnez v led cervenem provedeni v maximalnim poctu led co slo namontovat,cervene sklo je celkem pekne cire, tak ze jsou dobre videt, blinkry maji bohuzel asymetrickou patici, na ty zatim nemam dosah, mohou tam vsak byt chromove, neni potom videt oranzovy nadech pri vypnutych svetlech, predni zarovky jsou rovnez vymenene, jinak ne vse co se jevi jako xenon zarovky, budou svitit zarucene lepe, potkavaci vnitrni jsou jiz rovnez vymeneny za led provedeni (myslim ze je to dokonce 16 led), papirova vzduchova vlozka v motoru byla vymenena za sportovni KN vlozku (zvuk motoru ma jeste o neco hlubsi zvuk po seslapnuti plynu), auto je bile, tak ze do oken sly tmave ofuky, ktere celkem ladi v kontrastu bila/cerna, do kufru sla jeste vana s protislkuzem, jeste je mozne namontovat kovovou ochranu motoru, ale za tu jiz nebudu utracet, jinak co me uprime zklamalo, je chybejici 6 rychlostni stupen a nebo kdyby aspon ta 5-tka byla trochu posunuta, pro manzelku to vsak bude dostacujici a nalozime i tchyni :lol:
Uživatelský avatar
ReWegar
Příspěvky: 675
Registrován: pát čer 03, 2011 22:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od ReWegar »

dzambo: tak to te vitam u nas :)
Jinak mohl bys zalozit tema na ty ledky a popsat tak jako kam si dal (sam o tom uvazuju ale moc se v tech LEDkach nevyznam) diky
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od Hanzy »

Hanzy píše:Chlapi nevim jestli je to ten Szotek co delal montaze BRC ale pokud ano tak neschopny -P
Hl propan rovnez lopaty co navic v dobe jak jsem resil prestavbu davali zaruku jen 12 mesicu a neumeli opravit svuj vlastni system -P
Nasledne jsem zvoli tady http://www.auta-lpg.cz/
max spokojenost navic od doby montaze jsme jakoby znami nebo je to vedle v dedine super kluci co to montuji zaruka 24 mesicu a v klidu muzete srat na imbecily ze znackovek co tomu houby rozumi nebo tahle firma je na skody LPG pojistena na obranu proti temto blbum -P
Takze kdyby na severni morave tak jedine tady -i
Kdyby nekdo mel zajem klidne at se na me odvola.
Zdarec nejdriv te vitam tady ;) a jinak jak si psal dosel si do 10 strany tak tady ti to hodim nebo napslet tu resili uplne hovadiny co jeden vypotil za nesmysl :D
Zavolej na odkaz co jsem dal vse ti rekne a myslim ze nebude zaden problem -i
Volej Ivan Škapa mobil 777132998 a klidne se na me odvolej na doporuceni Jan Kmošťák som ja ;) velmi sikovna a ochotny pan to je -i
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: Orlando a LPG

Příspěvek od Tsoenami »

Dzambo vítej :PP: až budeš moct přidej foto tvých uprav :lol:
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Motory“