CHEVROLET CRUZE

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Riko »

Originál navigácia ktorú ponúka za príplatok 840eur chevrolet,je taká na hovno?
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od tomask »

Originál není na hovno, já jsem psal že ti nenechají 6 CD menič.
Na hovno byla ta kterou jsem si nechával montovat dodatečne na cruze.
Špatně komunikovala s řidici jednotkou a často se zasekávala.
Carthell Prg
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Riko »

Jasne nerozumeli sme sa dobre,čo ma po meniči!Ináč máš toho cruzíka super aj ja som sa už obzeral po tých hlavových opierkach,tie ti fungujú v pohode?Tiež ti to montovali oni?
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od tomask »

informoval jsem se taky na SK chevroletu v fancaru v Bratislave a taky říkali že to nechtějí montovat že pokud to není přímo v aute s výroby tak to nějak blbne. Skus se radší u prodejce pořadně poptal abys pak neměl problemi že to nejde podle tvých představ.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od tomask »

Opierky mi montovali v Praze a fungujou v pohodě.
Carthell Prg
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Riko »

Zdravím Vás,mám otázočku hlavne na ľudí ktorý majú na cruze najazdených už neakých pár tisíc km,pretože v mojom okolí sa stretávam sa s vetami tipu je to len prezlečené daewoo,rýchlo sa to začne kaziť,nevydrží to veľa,za tie peniaze som mohol mať kvalitnejšie auto atď.
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od 666 »

Já ti řeknu jedno: Před devíti lety jsem kupoval Daewoo Nubira. Vždy po 15 tis. km jsem jel na servisní prohlídku,tak jako ostatní auta dané kategorie. Měnili se pouze oleje, filtry atd. 2x rozvody. Stejné jako u jiných aut. Mám nyní najeto asi 170 tis. km. Loni jsem měnil výfuk, baterku a silenbloky. Na karoserii jsou 2 rezatiny/pochýřky/ tak 10x10cm - kdybych se o to staral, tak by bylo vše OK /bylo to od kamínků/, ale já tomu moc nedám. Když jsem loni uvažoval nad novým autem, tak jsem vzal po zkušenostech s korejci Cruze. Nesmíš moc věřit tomu co říkají "Pepíci" v hospodě. Projdi si toto forum a podívej se taky na jiná fora /o jiných autech/.Kapotu otvírám pouze když doplňuji vodu do ostřikovače. Cruze zatím nebudu hodnotit - mám najeto necelých 6 tis. km. Asi ti odpoví někdo jiný
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od mikikoti »

V jednej veci majú pravdu že je to daewoo. Aj ked to využíva technológiu Gm a Opel ale stale je výrobcom daewoo. A to je dobre. Moja Nexia na 200tkm a okrem oleja som menil len to čo podliehalo opotrebeniu ako sú brzdy atď. Dokonca som mal dva razy meniť rozvody a menil som ich len raz tak asi toľko.
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Podobne Daewoo Nubira r.v. 1998 najazdených 170 000 km a jediné čo som za tie dlhé roky menil bola baterka a jedna zapalovaciu cievku....inak bez poruchy akejkoľvek
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Iacobus »

Dimco Nubira 97 píše:Podobne Daewoo Nubira r.v. 1998 najazdených 170 000 km a jediné čo som za tie dlhé roky menil bola baterka a jedna zapalovaciu cievku....inak bez poruchy akejkoľvek
Počkať,počkať. V profile máš uvedené 22 rokov, možno zle počítam ale nemal si v roku 1998 nejakých 10 rokov? Že on to za tie "dlhé roky" menil tatko, však? :PP:
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od tomask »

A máš to :lol:
Carthell Prg
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od chrudoš »

No ja mam najeto 23000 a vsechno zatim v pohode, jedine problemy - vytrhana izolace (ale to je od kocek spicich na motoru) a mezi 12 000-15 000 mi motor sezral litr oleje, coz byla nejak anomalie, uz se to neopakovalo. Pak kontrolka airbagu, ale to jsou bezne zavady, v servise odstraneno. Kdybych kupoval znova, opet bych si vybral Cruze, to auto neni nijak osizene ani blbe smontovane, proste normalka, zadny ausus, takze se nijak neboj :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

No a neni to jedno ? Či to menil on alebo ja stále platí že to auto má 13 rokov a nič za celý čas nebolo či nie ? :) Ide o podstatnosť iformácie že to auto je bez problémov...a napr. ja na ňom jazdím už nejaké 4 roky najazdil som zhruba 40 000 a viem že fakticky tak nikdy nič netreba :) len tú cievku zapaľovaciu...samozrejme nerátam brzdy silentbloky alebo rozvody to je bežná vec na každom aute...ach bože tý dnešný ludia :D len by ste ma za slovíčka chytali :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Iacobus »

Dimco Nubira 97 píše:No a neni to jedno ? Či to menil on alebo ja stále platí že to auto má 13 rokov a nič za celý čas nebolo či nie ? :) Ide o podstatnosť iformácie že to auto je bez problémov...a napr. ja na ňom jazdím už nejaké 4 roky najazdil som zhruba 40 000 a viem že fakticky tak nikdy nič netreba :) len tú cievku zapaľovaciu...samozrejme nerátam brzdy silentbloky alebo rozvody to je bežná vec na každom aute...ach bože tý dnešný ludia :D len by ste ma za slovíčka chytali :D
Tak sorry. Je to môj job a zabudol som prepnúť. :PP:
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od tomask »

Celkově si myslím že daewoo/chevrolet jsou spolehlivá auta.
Chce to jenom bežnou udržbu a auto vydrží dlouho, nějaké hospodské keci a předsutky mají jenom pytomci který v tých autách vůbec nesedeli natož jezdili :lol:
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Pokec“