radio, dvd, navigace,... v jednom

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Riko »

Ja som kúpil toto http://www.aliexpress.com/item/WITSON-7 ... 64892.html.
Ale mám problém,všetko funguje aj ovládanie na volante!Len mi nefunguje panel s tlačidlami pod displejom ani nesvietia!Povodné som mal originál autorádio s navigáciou!Nie to dvojradové rádio!Na aute s dvojradovým a jednoradovým displejom to ide!Neviem čím to bude!
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od tomask »

Vyměnil si i panel s tlačítkami nebo jenom displej a tlačítka jsi nechal původní ?
Carthell Prg
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Riko »

Kamoš má tlačítka tie klasické,vyskúšali sme tie a tiež nefungovali na mojom!A takisto moje nefungovali na jeho aute!Vraj ja čo mám originál navigáciu tak mám nejako inak tú riadiacu jednotku (canbus) ako tie autá s običajným rádiom!Takže to rádio dvd gps funguje len na tých jedno a dvoj radových rádiách!Trošku zle som sa vyjadril mne to rádio dvd funguje všetko ako má len mi nejdú ani nesvietia tie tlačidlá pod displejom!
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od tomask »

Kombinovat mezi sebou nemůžeš, to ti nebude nikdy fungovat.
Už jsme to taky skoušeli kombinovat a nešlo to, když měníš, tak musíš komplet (displej, rádio a tlačítka)
Nejde měnit jenom něco, vždy komplet a bez kombinace.
Jestli jsi vyměnil displej a tlačítka nechal původní, tak se nediv že to nefunguje.
Nebo skus aut. servis jestli ti to přehrajou a vyladí, někdy se jím do toho ale nechce.
Carthell Prg
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Riko »

Vymenil som displej+radio!Tak ako mi to príšlo s číny!Ale tlačítka mám vymeniť aké keď pritom rádiu s činy niesú!Na ebay sú samostatné tlačítka ale ako mám vedieť že budú fungovať!
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Riko »

Vie niekto poradiť ako spojazdniť tie tlačidlá?Vďaka!
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Riko »

Tak nikto neporadí ako spojazdniť tie tlačidlá?
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od tomask »

To ti myslím nepůjde na původní tlačítka s navigací.
Funguje to jenom na původní tlačítka, které mají Cruze bez navigace.
Nejsem si jisty jestli by ti to fungovalo i kdyby jsi vyměnil tlačítka, skus oslovit servis jestli by ti pomohli naistalovat a přehrát soft.
Tady v Praze je servis kde by si na to asi troufli, kolegovi instalovali vyhřívání sedadel, přesně jako v origo Cruzovi a pohrali se stím pěkně. Ted vše funguje hezky jako s továrny.
Carthell Prg
Luděk Sýkora
Příspěvky: 10
Registrován: pon čer 02, 2014 20:16

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Luděk Sýkora »

Zdravím. Vadí mi, že za denního světla po rozsvícení světlometů poklesne intenzita podsvícení displeje rádia a tlačítek natolik, že je nevidím, i když kolečkem jsou na maximu. Jak tento problém ostranit? Vyřešilo by to spolehlivě(!) LED denní svícení? A kam je u Cruze instalovat. Děkuji všem.
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od smire666 »

Ak je tam automatické svietenie tak by sa podsvietenie malo stlmiť až prepnutím vypínača do polohy obrysoviek. Ak je na nule, mali by svietiť stretávačky, koncové svetlá a displej rádia intenzívne, či? Iba žeby tam nebolo automatické svietenie, potom jedine spomínané DRL...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Luděk Sýkora
Příspěvky: 10
Registrován: pon čer 02, 2014 20:16

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Luděk Sýkora »

Děkuji za radu. Nemám automatické svícení. Ale nejspíš to risknu instalací DRL, snad místo mlhovek, jinde místo nevidím.Bude to stylem pokus - omyl, ale snad to vyjde. Zatím jsem se nesetkal s nikým, kdo tento problém řešil.
Luděk Sýkora
Příspěvky: 10
Registrován: pon čer 02, 2014 20:16

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Luděk Sýkora »

To opravdu nikomu nevadí, že při rozsvícených světlech ve dne nevidíte display rádia ani LEDky??? :shock:
AndroidCZ
Příspěvky: 69
Registrován: ned led 27, 2013 00:07
Bydliště: Brno

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od AndroidCZ »

Luděk Sýkora píše:To opravdu nikomu nevadí, že při rozsvícených světlech ve dne nevidíte display rádia ani LEDky??? :shock:
No já to v našem autě vidím vše úplně normálně (v noci i ve dne), nemáš to nějaké vadné? Možná ti to svítí furt v "noční" intenzitě, tj slabě...
Cruze SW 1.8 LTZ, najeto 70000 km
Luděk Sýkora
Příspěvky: 10
Registrován: pon čer 02, 2014 20:16

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Luděk Sýkora »

Pokud ve dne zhasnu světla, display a LEDky jsou viditelné dobře. Při rozsvícení světel jejich intenzita poklesne snad na 50% a jsou vidět až při snížené viditelnosti, resp. v noci, při denním světle bohužel ne, i když je nastaveno podsvícení na max. Štve mě to, protože nevidím okamžitě, jestli je či není zapnuta klimatizace, co je nastaveno na rádiu... Zatím jsem nedostal ani v servisu jednoznačnou odpověď, jestli tento problém spolehlivě vyřeší instalace denního svícení LED.
kekypetrakeky
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 19, 2015 21:17

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od kekypetrakeky »

Ahojky lidi mám ve svem chevi zábavní systém s navigaci NAVI 600 jde to přehrátá na NAVI 900 podle návodu http://insignia-club.pl/upgrade-navi-z- ... t1013.html
Já si myslím že jo ale jde mi o to aby to bylo v češtině díky. :roll:
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“