CHEVROLET CRUZE

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Corpus2009 »

Ake mas zimne pneu? znacka, rozmer.
Naposledy upravil(a) Corpus2009 dne úte pro 14, 2010 23:52, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

Pneu je DAYTON z Chevroletu, rozmer 205/60 R16 na original 16" litych kolech Chevrolet
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Riko »

Zdravím,v januári idem objednávať cruza 1.8 LT a pozeral som to DVD autorádio YU-898-C vyzerá to super,nikto z vás ho náhodou nemá.
Hlavne ma zaujíma,myslíte že ak si to kúpim namontujú mi ho v autorizovanom servise,bez straty záruky?
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Scorpion.11 »

Podívej se sem a tu jasně píší, že...

Kód: Vybrat vše

Součástí montáže je kompletní instalace přístroje do vozu bez ztráty záruky (u nových vozů), nastavení software + aktivace GPS podkladů.
:lol:
http://astoncb.cz/p5890-dvd-autoradio-s ... cruze.html
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Riko »

No ja viem ale ale ten odkaz ktorý si napísal je firma z čiech,ja som zo stredného Slovenska takže je to dosť ďaleko!Myslel som či mi to budú ochotný v autorizovanom servise namontovať,keď si to prinesiem!
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Corpus2009 »

Vypadá to fakt zaujímavo a myslím, že to stojí za zváženie. Aj keď cenový rozdiel medzi týmto a origo je cca 80€...Veľmi by ma ale zaujímalo, či mi po namontovaní tejto navigačky ostane aj 6 CD menič? Pretože ak si ku Cruze priplatíte origo navigačku, tak prídete o CD menič. Má s tým niekto skúsenosti :?: :?: :?:
Naposledy upravil(a) Corpus2009 dne ned pro 26, 2010 11:50, celkem upraveno 1 x.
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Corpus2009 »

Riko píše:No ja viem ale ale ten odkaz ktorý si napísal je firma z čiech,ja som zo stredného Slovenska takže je to dosť ďaleko!Myslel som či mi to budú ochotný v autorizovanom servise namontovať,keď si to prinesiem!
To je skôr otázka na autorizovaný servis. Ťažko povedať, či to budú ochotní namontovať aj keď osobne si myslím, že pokiaľ si za montáž zaplatíš, tak nemajú dôvod ti to tam nenamontovať. A záruku by si tiež podľa mňa stratiť nemal, iba ak tak na pôvodný displej.
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Riko »

Corpus2009 píše:Vypadá to fakt zaujímavo a myslím, že to stojí za zváženie. Aj keď cenový rozdiel medzi týmto a origo je cca 80€...Veľmi by ma ale zaujímalo, či mi po namontovaní tejto navigačky ostane aj 6 CD menič? Pretože ak si ku Cruze priplatíte origo navigačku, tak prídete o CD menič. Má s tým niekto skúsenosti :?: :?: :?:
No ten cenový rozdiel je asi vačší príplatok za navigáciu je 840eur a táto vecička stojí 510eur bez DPH!A táto vecička má bluetooth,DVD prehrávač a samozrejme aj tú navigáciu!
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Corpus2009 »

Riko píše:
Corpus2009 píše:Vypadá to fakt zaujímavo a myslím, že to stojí za zváženie. Aj keď cenový rozdiel medzi týmto a origo je cca 80€...Veľmi by ma ale zaujímalo, či mi po namontovaní tejto navigačky ostane aj 6 CD menič? Pretože ak si ku Cruze priplatíte origo navigačku, tak prídete o CD menič. Má s tým niekto skúsenosti :?: :?: :?:
No ten cenový rozdiel je asi vačší príplatok za navigáciu je 840eur a táto vecička stojí 510eur bez DPH!A táto vecička má bluetooth,DVD prehrávač a samozrejme aj tú navigáciu!
Tých 840€ to je cenníková cena, ktorá sa dá v pohode spustiť až na nejakých 690€, možno aj viac (vlastná skúsenosť). A 510 je s DPH niečo málo cez 610€. Ale s tým modrým zubom a DVD máš pravdu, tu sa origo nechytá aj keď sledovať DVD počas jazdy asi nie je pre vodiča zrovna najlepší nápad. Keď tak dať LCD na hlavové opierky pre detská na zadnom sedadle.
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Riko »

Aj hlavové opierky budú,aký može biť rozdiel medzi bluetooth,dvd prehrávačom na tom a na originálnej navigácii?
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Riko »

Tak dnes som si ho bol objednať 1.8 LT sniežkovo biely :D + navigačka.Len neviem ako vydržím tie 4 mesiace čakania! :(
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Corpus2009 »

Aspoň nebudeš musieť hneď riešiť zimné gumy až ti ho dovezú. Ak teda nebude vtedy ešte sneh. :lol:
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od tomask »

Ahoj, o ten 6 CD měnič přídeš.
Ten bíly Cruze co má astoncb v galerii montáže na svojích stránkach je můj.
Takže vím o čem mluvím, celkovo ta navigace je na H..... já jsem ji po 2 reklamacích vrátil protože se mi vžycky zasekávala a blbla.
Carthell Prg
Riko
Příspěvky: 110
Registrován: pon lis 22, 2010 18:04
Bydliště: SR-Hnúšťa

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od Riko »

To myslíš originálnu GPS navigáciu,pretože ja budem mať tú!
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: CHEVROLET CRUZE

Příspěvek od tomask »

ano originálnu,
oni to nemia spolu s displejem a rádiem.
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Pokec“