Chevy Cruze WTCC

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od 18lukin18 »

Myslím si že tetka ten trh bude tak přesicený že to nemá cenu,možná byste prodali ale hooodně pod cenou :?
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vladka
Příspěvky: 654
Registrován: stř úno 06, 2013 20:34
Bydliště: Rochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Vladka »

to už i teď se prodávají dost pod cenou.... :-( štve mě to....já bych si ho nejraději nechala.....ale pak už za to nedostaneme vůbec nic....fakt nevím, koumáme, dumáme....jsme na vážkách...
Nyní: Citroen C4 Grand Picaso, 1,6 BlueHDI, 88kW, MAN6, vínová
Bývalo:
VW Golf VII, 1,2TSI, 77kW, šedá
Opel Signum 2.2, 2004, benzín, stříbrný
Chevrolet Cruze HB, edice WTCC 1,6, 91kw
BMW 525d, r.2003
Sen: no toho je!! :-)
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od 18lukin18 »

Já bych si ho nechal,jednou to bude raritka -i -i
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Krtek »

Podle mně jenom dement prodává auto,který mu spolehlivě funguje a kupoval ho jako nový. Já nevidim důvod prodávat auto dokud jezdí a neni na něm nějaká neopravitelná závada. Kupoval jsem 3 funglovky a nikdy jsem neřešil, co za ně po X letech dostanu. Prostě koupíš auto a jeho hodnota = 0. tak to ber a budeš spokojenější.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od tomask »

Dement ???? Proč bych měl být dement když chci prodat auto, který jsem koupil jako nové ?
Důvod prodeje může být jaký chce, ale podle mě jenom dement může tohle napsat :?
Jestli chce Vladka auto prodat, tak ho prodá, samozřejmě že každé auto hnet po koupě strací hodnotu, takže určitě na autě hodně stratí. Já taky uvažuji že svojé auto prodám.
:PP:
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Krtek »

A co je na něm prosim tě špatnýho / nevyhovujícího že ho chceš prodávat ? Auto sice beru jako spotřebku (takže ho nelituju) ale rozhodně by lidi neměli auto měnit jen tak z plezíru že už mu třeba nevyhovuje barva. Ponožky a boty taky měníš když se přestanou vyráběr ? Nebo si je necháš do roztrhání a pak je vyhodíš ? Měnit auta každý 2-5 let je cesta do pekel. I když se furt řiká že dnešní auta už nejsou co bejvaly, je podle mně předčasný ho měnit když dobře funguje. Že sem tam něco přežije sotva záruku je vyjímečnej případ.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od VIP »

Podle mě ho chce Vlaďka prodat kvůli vysoké spotřebě. Já bych ho ale neprodal i kdyby žral 10litrů. Auto se mi líbí. Kdybych měl hodně peněz, tak když koupím funglovku, nechal bych si ji tak 5 - 6 let a koupil potom jiný. Po dvou letech bych ho nikdy neprodal. Třeba je ale situace taková, že ho musí prodat!!!??? Na to, že je dva roky starý, má málo najeto. Třeba si ho koupí někdo z nás z fóra.

Neumím si představit, že už nebude mít Tomáš Cruze :( . A co bys chtěl jinýho a proč ho chceš ty prodat?
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od hladolef »

Ja by moje auto neprodal,i kdyby mi davali 5000€navic nez jsem ho koupil.Jsem toho nazoru,jako Krtek.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od tomask »

VIP píše:Podle mě ho chce Vlaďka prodat kvůli vysoké spotřebě. Já bych ho ale neprodal i kdyby žral 10litrů. Auto se mi líbí. Kdybych měl hodně peněz, tak když koupím funglovku, nechal bych si ji tak 5 - 6 let a koupil potom jiný. Po dvou letech bych ho nikdy neprodal. Třeba je ale situace taková, že ho musí prodat!!!??? Na to, že je dva roky starý, má málo najeto. Třeba si ho koupí někdo z nás z fóra.

Neumím si představit, že už nebude mít Tomáš Cruze :( . A co bys chtěl jinýho a proč ho chceš ty prodat?
Koukám po něčem věčším, ale koupě nového auta není zatím žhavá.
Cruze by mi možná i zůstal jako druhé auto pro přítelkyni, uvidíme.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Tomy636
Příspěvky: 114
Registrován: sob črc 20, 2013 13:36
Bydliště: Hnúšťa

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Tomy636 »

Moj nazor je taky ze auto by sa malo predat ked uz ma okolo 170 - 200 000 ...jeho hodnota je uz aj tak nizka a prave vtedy sa vsetko zacina kazit a vsetko treba menit a casto krat do toho clovek vrazi velke peniaze a preda ho mozno o malicko viac ako keby do neho neinvestoval , a tiez neni ktovie co trpnut kde a kedy mi co odide takze podla mna prredat auto aj po 3 rokoch kazdodenneho jazdenia nieje absolutne demntne .....z vlastnej skusenosi pri predavani jazdenky kazdy jeden kupoc riesil kolko to ma km a kolko to ma rokov a to co je na nom vsetko vymenene kde je spravena hrdza aky je zachovaly interier bolo az na poslenom mieste .....kazdy len vek a KM a spravil som toho na nom dost pred predajom a keby som vedel o kolko viac za to dostanem nesiel by som ho ani vyumyvat :? ale kazdy nech si kupuje a predava to na co ma samozrejme :)
Chevrolet CRUZE 1.8 , MAD interier ,KN sanie , GPS , Cuvacia kamera , BOSE ozvucenie , Xenon 5000K
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od VIP »

Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6260
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Scorpion.11 »

No komu není rady, tomu není pomoci -P
Vladka píše:to už i teď se prodávají dost pod cenou.... :-( štve mě to....já bych si ho nejraději nechala.....ale pak už za to nedostaneme vůbec nic....fakt nevím, koumáme, dumáme....jsme na vážkách...
Auto vždy prodáš ze ztrátou peněz a vůbec na to nemá vliv zdali chevrolet končí či nee :PP: Bezproblémové nové auto prodávat a koupit zas jiné, když nevíš na co třeba kápneš a může být hůř :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od ladinek »

Já mít peníze navíc tak bych prodal Aveo a koupil hned něco většího skrz rodinu :o)
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od Franta P. »

Něco na tom bude jak ve SM psali že v bazarech je hodně Crůzíků v super stavu s prdem najeto. Ten problém u všech je 1.6 benzín pod kapotou. :? z toho důvodu jsem volil chválený 1.8. Při výběru mi řikali 1.6 řve, nejede a chlastá. A co LPG? neuvažujete?
http://www.cars.cz/inzerce/?A_N=N&page=1
98% 1,6
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Chevy Cruze WTCC

Příspěvek od 357 »

To je ale nápad..., koupit si tak pěknou novou káru, trošku se s ní povozit, a pak se jí s obrovskou ztrátou po dvou letech zbavit... :roll: Držím palce, ať se tedy podaří dobře prodat, ikdyž o tom spíše pochybuju, protože ta jeho cena je asi o sto litrů nadsazená, když se dá novej Cruze 1.8 sehnat za 289.900... -P
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“