co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Takovej chlapak a bydli s rodicema jeste? :lol:[/quote]Mildo ty nevíš,že maminka je nejlevnější Alkron??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Reklama
 

Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Tak mne dneska potěšil řidič Ochcávie 7A0 6537, který svoji bezohlednou jízdou opět potvrdil moji teorii, že nejméně 90% řidičů Ochcávií jsou debilní vylízaná paka 8) .
Seoma [Crawler]
Příspěvky: 155
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Seoma [Crawler] »

V Pardubicích tomu není jinak Docente souhlasím s Tebou!Octavia=paka :evil:
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Reinkarnace Docenta píše:Tak mne dneska potěšil řidič Ochcávie 7A0 6537, který svoji bezohlednou jízdou opět potvrdil moji teorii, že nejméně 90% řidičů Ochcávií jsou debilní vylízaná paka 8) .
:lol: a já doplním - nejenom řidiči Octávií , ale většinou i ostatní řidiči , kteří považují ostatní za pitomce, když jedou předpisovou rychlostí. Tak se všichni nad sebou zamysleme, jestli také nepatříme mezi ně. :lol:
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Petr Soukup píše:Takovej chlapak a bydli s rodicema jeste? :lol:
Mildo ty nevíš,že maminka je nejlevnější Alkron??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Nevím co je za problém. Na splátky hypotéky nemám. Dejme tomu, že bych dal dohromady splátku, ale na vše ostatní by mi zbylo asi 2 500 Kč...takže za 1) Nic jinýho mi zatím nezbývá. 2) Nic mi tu nechybí. 3) Vzhledem k tomu, že mám dobrou práci, navíc v rodinný firmě, nehodlám zatím nic měnit...ani za lépe placenou práci, ale uvázanej na řetězu...Tady mám svojí volnost. A ta je pro mě max. důležitá ve všech oblastech života....Svýho času jsem přemýšlel o odchodu makat ven, nebo aspoň do Prahy, ale i díky množství práce jsem to zatím dal k ledu...ale jak se říká...čas vše ukáže ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Všude dobře, ale doma nejlépe. :lol: :lol: :lol:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Ivoš, nemusíš nikomu nič vysvetlovať. Sám vieš, čo je pre teba dobré a dôležité. Sila dobrej rodiny sa ťažko dá nahradiť. Je fajn, ak držíte spolu a rodina je pre teba dôležitejšia ako prípadný lepší zárobok. Všetko sa ti raz vráti v dobrom.
Pozdravuj maminu, lebo sa vraví, že najsilneším ohnivkom rodinnej reťaze je práve žena (vo vašom prípade mamina).
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

V.Brousek píše: :lol: a já doplním - nejenom řidiči Octávií
Jasně, najdou se i řidiči jiných aut, ale "řidič Octavie", to už je snad psychiatrická diagnóza :lol: . Zrovna nedávno - dovolil jsem si na R7 předjet jednoho takového, a protože se naštěstí před zařazením zpět koukám do pravého zrcátka, tak jsem zjistil, že dotyčný se probudil, nepřetrpěl tu pohanu a vzal mne zprava... Ještě jsem přitom koutkem oka zahlédl, jak mu přirození poporostlo asi o 0,0001 mm, a o tom, jak předjel Matize, nejspíš dodnes vypráví v hospodě v rodné vísce (pro Richarda - měl na značce "S" :lol: ).
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Máš recht, Boženko ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Ivoši, já netušil, že máš příbuzný s "S" na značce :lol: . Ale můžu tě ujistit, že ti s "U" jsou ještě daleko horší :lol: .
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Nevím co tím myslíš....pokud máš na mysli prasečiny, který dělají podle pražáků řidiči s "S" na značce, tak bych byl rád, abys mě k nim neřadil. A jestli to byl vtip, tak dost špatnej 8)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Ja si to tiež myslím, tu napr. vládne nedôvera voči vodičom so značkami ako NZ,KN,DS,GA a pod. je o nich známe ,že na rovine tehla na plyn,ale príde prvá zákruta,či kopček a brzdia čo sa dá a vôbec....Ale taký Miki Ozorák by isto strčil do vrecka polovicu vodičov so značkami ako NR,či BA,alebo TT. Tým sa pravda nechce, nikoho osobne dotknúť,narážam len na to,že sa nedá súdiť vodič podľa ŠPZ okresu,či kraja.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

...že v parlamentu prošel návrh odebrat MP měření rychlosti, teď zbývá už jenom senát...a pak mi ještě pobavilo na ČT 1, že státní ani městská poklicie nedokázala ( tedy její členové ) odpovědět na otázku " dětské sedačky " a kritéria pro užití...proboha jak chtějí vybírat pokuty a vůbec dozorovat dopravu...a kde je jejich kredit, společenské uznání - těžko se hledá...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „POKEC“