Organizování Hlavního srazu

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Hanzy »

Scorpione přečti si to opravdu pozorně tahle dohoda byla s Jožkem ale myšlena všeobecně pro všechny ať se dohodnem dohromady a uděláme sraz znovu společně pak až si ji opravdu předčeš to smaž.
Hlavní sraz není ten co se označí ale nástupnický z číslem od prvopočátku.
Nikdo žádnou špínu nehází naopak píšeš že někdo neumí číst tak čti pořádně :

Tak teraz niečo poviem ja.
CHCEM VÁS ALE POŽIADAŤ ABY STE SEM PÍSALI BEZ EMOCII A SNAŽTE SA NIKOHO NEURÁŽAŤ A OBVINOVAŤ. Toho to už tu bolo dosť .
Na začiatok by som povedal že aby to fungovalo musíme sa zmeniť všetci . Tak chevroletaci ako aj daewaci alebo clenovia klubov či Aveaci alebo Matizaci či hoci
ktorý z nemenovaných. Tým nechcem povedať že niekto robi niečo zlé.
Foxo má pravdu . robíme tu s našej značky neviem čo a pri tom sme ostatným iba na smich že sa nevieme dohodnuť a držať spolu.Kto chodi na vedšina srazi alebo na motorkárske vie o čom hovorím . pri tom aj tam je malá sútaživá rivalita a predsa držia spolu.
Preto sme sa spojili s Hanzym a snažime si nájsť spoločné riešenie pre vsetkých vyhovujúce a prijatelné.
Keď sa dohodneme vedšina - viem že vsetkým nevyhovieme tak môžeme to začať už od jesene.
Na začiatok sme sa dohodli že pokúsime sa oba jarné srazi propagovať rovnakým spôsobom. každý je predsa pre ludí a nie pre určite skupiny alebo značky aut. tak že Olšovec aj Frenštat je rovnaký. A každý na každom je vítaný. bez ohladu na značku alebo či je členom nijakeho klubu, ktorú reprezentuje na sraze. Predsa malá rivalita medzi klubmi je zdravá . Hanzymu som vysvetlil situaciu a ako rozumný človek - zvláštnym humorom -pochopil situaciu .
Zhodli sme sa v tom že bolo by dobré keby na Frenštat prišli ludia aj s Olšovca tak opačne. Predsa ako by to vyzeralo daeowwo Chevrolet sraz bez jednej značky.A dalšia vec tiež by to zle vyzeralo že pridú zahraničný daewaci a domací tam nebudú.
Neviem čo si budú myslieť
Ďalej sme sa dohodli že dostane poverenie 6 ludi s fóra ktorý budu mať na starosti organizovať jarný aj jesenný sraz . Budu tam 3 Daewaci a 3 Chevroletaci aby to bolo spravodlivé.
Predsa 6 ludi sa lachšie dohodne ako 6 tisic tu na fóre.
Oni sa potom rozhodnú kde a kedy bude sraz. Či to bude na Frenštate alebo na Manine alebo si zvolia iné miesto. A budú poverený to organizovať.
Vsetci ostaný návrhy týkajúce sa srazu budú mocť Im poslať a oni to prehodnotia.
Mne je jedno kto tam bude či František Mrkvička alebo Eugene Zajačik.
Upozornujem mená sú vymyslené a pre prípad zhody mien sa dopredu ospravedlňujem . nikoho nechcem tým dotknuť.
Tak že pouvažujte a skúste spravodlivo sem navrhnút ludi ktorým dôverujete .
aby to bolo spravodlive nech sú to ludia tak z Čiech ako aj zo Slovenska.Kto bude mať Vašu dôveru a bude s tým súhlasiť bude mať volnú ruku Organizovať Hlavné srazi.
Dúfam aj Hanzy s týmto súhlasi a potvrdi pripadne doblni informacie.
To je zatial všetko.

Jsem zvědavý na odpověd do teď jak jsem se díval si na tohle nereagoval a jen dělal jako by to bylo jen pro mě a Jožka ale jasne je že to pro všechny.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Veruli2
Příspěvky: 567
Registrován: ned bře 18, 2012 19:07
Bydliště: JmK

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Veruli2 »

tak člověk jsem po 9 měsících dojde a opět čte, tím čím skončil. Nic trapnějšího jsem na žádném jiném fóru nezažila. Dělat jeden sraz v květnu a další v červnu.... fuj, fuj a ještě jednou fuj. Ne každý má čas jet na oba srazy, někdo z důvody dlouhé cesty či finanční a vybírat si z dvou srazů - je to jak v mateřské školce. Celé z toho na mě dýchá následující: "Jeden říká, ty jsi se chtěl dohodnout, ale neozval se, tak nebudu čekat na dohodu a udělám si to po svém, místo toho, aby se ozval první."

Ať žije ješitnost!
Renault Megane 1,4, r.v. 1998, Šedý blesk, dokud stále jezdí - nevzdám se ho
Chevrolet Aveo 1,2 16V r.v. 2011, mimísek
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Petr S. »

Veruli2 píše:tak člověk jsem po 9 měsících dojde a opět čte, tím čím skončil. Nic trapnějšího jsem na žádném jiném fóru nezažila. Dělat jeden sraz v květnu a další v červnu.... fuj, fuj a ještě jednou fuj. Ne každý má čas jet na oba srazy, někdo z důvody dlouhé cesty či finanční a vybírat si z dvou srazů - je to jak v mateřské školce. Celé z toho na mě dýchá následující: "Jeden říká, ty jsi se chtěl dohodnout, ale neozval se, tak nebudu čekat na dohodu a udělám si to po svém, místo toho, aby se ozval první."

Ať žije ješitnost!
Tak si to pořádně přečti a snad to pochopíš.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Franta P. »

Ja uz na Olsovec nepojedu. Byl jsem v tam asi 4x a mohu s klidem rict ze nejlepsi byl ten prvni, pak to zacinalo jit do ... a nejvic me dostal ten posledni co jsem byl asi 2012.to ze se po i spanila jizda pulka tam a druha pulka jinam.
Ja zazil snad prvni velky sraz a to Nexia-Kadet v Milovicich. Ten uz tu asi pamatuje jen ja Milosh a Ivan. A to byl hukot. Pak Baldovec; Plumlov, Olsovec1,2,3,4. Ceske Budejovice Takze jsem take velky pametnik a zazil jsem zacatky klubu a musim ačkoliv nerad :D souhlasit s Hanzym, ktereho jsem mimochodem potkal v Plumlove, ze dříve to bylo opravdu o necem jinem. Vid Hanzycku:-) at pro tebe zije PCR:-):-):-):-)
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Scorpion.11 »

Osobně z mého pohledu si myslím, že kdyby jsi Franto v loni přijel na sraz tak možná by jsi psal dneska jinak -i :PP: Jinak každý má nějaký pohled a svůj názor, takže v poho :mrgreen:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od VIP »

Já jsem byl na srazech dvou a to vždy na Olšovci (2012, 2013). 2012 byl můj první sraz v životě a líbilo se mi to. Jo spanilka se nepovedla, ale smál jsem se tomu. Loni to bylo daleko daleko lepší než před tím. Super akce, super tombola a moje výhra hlavní ceny, bundy Chevrolet -i :PP:, mě přesvědčili, že to stálo za to a že tam letos pojedu zase. Neříkám, že jinde nemůže být líp, ale jsem s Olšovcem spokojenej. Oceňuji to, že si s tím organizováním dá někdo práci a já se tam jedu jen bavit. Ať žije Olšovec :PP: .

A to jsem si myslel, že se tentokrát domluvíme tady z okolí a pojedeme tam všichni společně. Myslel jsem tím sebe, Frantu, Petra - ChevyEpica, Thomase z H.B., Nynyho atd. + třeba Carthell Prg, kteří by po D1 k Jihlavě přijeli. Tak asi nic. No kdo by přece jen zájem měl, tak napište, domluvíme se.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Franta P. »

Ja tady nechci nic a nikoho pomlouvat. Jen jsem napsal svuj nazor. Proste se mi tam prestalo libit. Ale treba za nejaky cas se mi zasteskne a pojedu. Stejne se chci setkat s panem Hudcem z carmaxu a osobne mu podekovat za ty veci ktere mi sehnal a delaji z meho cruze nejaky ten original. Ale taky s ostatnimi jestli tam bude jeste nekdo koho znam.:-) Kdy ze je letosni olsovec?
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od smire666 »

23.-25. května :PP:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Petr S. »

Tam nepřijede,má to Pejru moc daleko. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Scorpion.11 »

Já už to psal, že jediný Pražáci co jezdí na srazy pravidelně jsi ty Petře a sem tam Michal-Korda -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Hanzy »

smire666 píše:23.-25. května :PP:
Všiml sis že to bylo jak jsme diskutovali v tématu pokec Olšovec smazáno a žádná odpověď???
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od smire666 »

Nevšimol :PP:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Franta P. »

Petr S. píše:Tam nepřijede,má to Pejru moc daleko. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mlč ty pražskej Pepíku. :lol: Počkej až zase budeš mít nějakej dotaz. Nezvedám telefon. :lol: Ať tě měšťáci oškubou o vše co máš :lol:

24. jdu stejně kvůli pos.. volbám do práce.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Petr S. »

Franta P. píše:
Petr S. píše:Tam nepřijede,má to Pejru moc daleko. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mlč ty pražskej Pepíku. :lol: Počkej až zase budeš mít nějakej dotaz. Nezvedám telefon. :lol: Ať tě měšťáci oškubou o vše co máš :lol:

24. jdu stejně kvůli pos.. volbám do práce.
Nekecej,vždyt jsi to říkal,že to máš daleko. To víš,mě nezabije ujet 400km tam a 400 zpět,protože jednou za rok si to můžeme dovolit. :lol: :lol: :lol: :lol: Pane příslušníku nestrašte,ale něco bych potřeboval,ale nemam na teba e-mail. :(
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Franta P. »

Nekecej,vždyt jsi to říkal,že to máš daleko. To víš,mě nezabije ujet 400km tam a 400 zpět,protože jednou za rok si to můžeme dovolit. :lol: :lol: :lol: :lol: Pane příslušníku nestrašte,ale něco bych potřeboval,ale nemam na teba e-mail. :([/quote]

Ty si to můžeš dovolit když rozprodáváš kradené kapličky na elektriku a měděné kabely co čórneš v práci. :lol: :lol: :lol: ty jsi nějakej fóón. byt v centru Prahy, Leganzu před barákem a z nudy prudíš sousedy co si tam delší dobu nechají zaparkované auto :lol: :lol: :lol: :lol:
nic dej mi pokoj :lol: :lol: :lol: :lol: :o)
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Odpovědět

Zpět na „Srazy“