aky mobil maju Daewaci ?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Včera jsem si půjčil zase HTC Touch Cruise....je to bída pořád....měl tam být upgrade firmwaru, ale displej s pouhými 65 000 barvami prostě nestačí, takže je použitelný jen večer a v noci...
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Jo, tak já mám stále Siemens S65. Kdyby to třeba někoho zajímalo. :lol:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já jsem po X letech změnil značku - Siemens zůstal v záloze, nahradil ho SE čtyřista a něco. Dá se s ním telefonovat, SMSkovat a i fotit. Nic víc nepotřebuji :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Ivoš píše:Včera jsem si půjčil zase HTC Touch Cruise....je to bída pořád....měl tam být upgrade firmwaru, ale displej s pouhými 65 000 barvami prostě nestačí, takže je použitelný jen večer a v noci...
To mi teda neni jasne co ma pocet barev i logicky spolecneho s pouzitelnosti displeje ale budis nooo i displej se hodnoti dle spousty parametru a pocet barev neni zdaleka ten nejdulezitejsi udaj co se tyce kvality displeje pro predstavu srovnani hodnoceni displeju-
http://www.mobilmania.cz/Katalog-mobilu ... ?catalog=1
Nejde hodit primy odkaz ale jde si tam navolit srovnani prakticky ve vsem ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

SkylineGTR píše:Jo, tak já mám stále Siemens S65. Kdyby to třeba někoho zajímalo. :lol:
Jj chlape vsim jsem si ze i kvuli tomu tahas taky fotak velky ze diky tomu musis mit auto aspon v sedanu... :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Ivoš píše:Včera jsem si půjčil zase HTC Touch Cruise....je to bída pořád....měl tam být upgrade firmwaru, ale displej s pouhými 65 000 barvami prostě nestačí, takže je použitelný jen večer a v noci...
Kua jsem schvalne kouknul a v displejich je az kolem 100 mista takze jak rikas asi hodne spatne ale barvama to neni kdyz uz i druhe misto ma 65000 barev ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hawlinka
Příspěvky: 105
Registrován: pon led 26, 2009 21:07
Bydliště: Ostrava - Výškovice

Příspěvek od Hawlinka »

Ahoj no ono nezáleží jenom na počtu barev ale i na rozlišení a citlivosti displeje :D :D můj foun je 2 roky starý ( E70) a pominu-li absenci dotyku a velikost pouze 2,1" tak je to top mezi displeji. Opakuji se asi ale Nokia měla u tohoto displeje zůstat je to asi jediný tlf. od nokie vlastnící super displej.
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

:roll: No hmnnn.. já používám Motorelu , název a číslo už se dávno odřely, neumí nic než telefonovat, ani vám neukáže kdo vás volal, jen oznámí že jste hovor pros...li. Zato se dá ale výborně použít jako zakládací klín, když s Nexií parkuju ve svahu. Mám taky jistotu, že mi ji nikdo neukradne.Ležela skoro dva dny na schodech před naším domem a nic! :) :) Klávesnici mohu mačkat prstem a nepotřebuju k tomu párátko! :roll: :roll: ;) :lol: :lol: :lol:
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

stále a pořád SE K750i, absolutní spokojenost.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
lubinob
Příspěvky: 216
Registrován: pon zář 10, 2007 10:48
Bydliště: Senica

Příspěvek od lubinob »

Ja som nedávno vymenil Nokiu 6300 (ostala na taxikársky) za vysúvačku 6500 slide, zatiaľ spokojnoosť, aj klávesnica celkom pohodlná...
Nubi 1,6 SX combi, r.v. 97, LPG Lovato, klima - PREDANÉ
ŠKoda Octavia II 1,9 TDi Elegance Plus 2008
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Ivoš píše:ale displej s pouhými 65 000 barvami prostě nestačí
Ivošku, bavíme se tady o mobilu, to je takovej bazmek, co se s ním telefénuje a posílají SSMky, a na to celkem stačí i černobílý displej, natož 65 000 barev... Nikdy jsem nepozoroval, že by třeba na PDAčku bylo tohle omezení pro mne omezující ;) .
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Hanzy: Pro mě je důležitý kromě mnoha jiných parametrů, vykreslení displeje (když to takhle nazvu). Plus to, abych přečetl z displeje všechno v poledne na slunci. Jasně, dá se regulovat svítivost, ale nevím proč do těchto mobilů nedávají VGA displeje.

Docent: Od tohohle mobilu se očekává o něco víc, než jen telefonování a SMSky, nemyslíš?
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Hawlinka
Příspěvky: 105
Registrován: pon led 26, 2009 21:07
Bydliště: Ostrava - Výškovice

Příspěvek od Hawlinka »

Souhlas pokud sleduji film nebo hraji 3D gamesy tak jsou čtverečky dost na prd :D a to čučení na sklo když do toho rve zoncna je také důležité.
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Od včerajška novú NOKIU 5310,žiadny zázrak techniky,ja som bol aj veľmi spokojný s doterajšou NOKIOU 6070,ale tužil som po mobile s MP3 prehrávačom,aby som si mohol kdekoľvek pustiť svoju obľúbenú hudbičku :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Reinkarnace Docenta píše:
Ivoš píše:ale displej s pouhými 65 000 barvami prostě nestačí
Ivošku, bavíme se tady o mobilu, to je takovej bazmek, co se s ním telefénuje a posílají SSMky, a na to celkem stačí i černobílý displej, natož 65 000 barev... Nikdy jsem nepozoroval, že by třeba na PDAčku bylo tohle omezení pro mne omezující ;) .
Docente,to si mi pripomenul ten nedávny vtip o tom mobile,ktorým sa dalo dokonca holiť a čo ja viem ešte čo,ale na otázku záujemcu,ako a či sa s ním dá vôbec telefonovať,ten dealer,len mykol plecom,že on nevie,on má doma pevnú linku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „POKEC“