NEW SPARK je v ČR

Nový nástupce Matize zde nesmí chybět

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Vazoun »

Jajuska95 píše:No jistě Alvine.. :lol: :lol: :lol:
--------------------
Zdravim " Jajušku " :o) a přeji aby " Spark " hlavně sloužil a přinášel radost. -i ahoj " Vazoun " :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

Děkujeme, Vazounku, dneska se Sparkysem jel do práce Ivča a já jsem si pro změnu vzala Nubi, "tý brďo" to byla změna.. :lol: :lol: spojka úplně jiná a hlavně ten zvuk motoru.. :lol: :lol: :lol:
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
limach
Příspěvky: 28
Registrován: čtv zář 30, 2010 12:13
Bydliště: Olomouc

A je objednáno

Příspěvek od limach »

Ahoj všem Sparkystům. Minulý týden jsme se konečně rozhodli a po použití výběrového síta nám v něj z dalších prcků uvízl nový Spark. Potřebovali jsme druhé auto do rodiny, hlavně do města a okolí - ono je přece jen rozdíl jezdit na 6 nebo za 13 litrů. V úvahu připadaly, vedle nového Sparku, ještě i10, C1, Yaris, Splash a Alto. Rozhodla manželka, bude to hlavně pro ni a fakt, že za ty peníze není v této třídě takto vybavené a bezpečné auto. Takže nakonec jsme přijali moc dobrou nabídku od Renocaru v Brně a za tři týdny očekáváme výzvu k převzetí Sparku 1.2 LS Plus s litými kolky, v green cocktail metalíze. Už se na něj moc těšíme, hlavně moje žena :D Tímto díky hlavně Jajusce95 za její rady na druhém fóru (hlavně ve věci rozhodnutí jestli motor 1.0 nebo 1.2), ale i dalším z tohoto fóra, které jsem dost dlouho pročítal před koupí. Jakmile ho budeme mít, tak se pochlubíme fotkami.
Chevrolet Spark 1.2 LS Plus, green cocktail
Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.2 JTS TI, Alfa Rosso
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

Děkuji, limachu.. -i ;) jsem ráda, že jste si vybrali Sparka, je to opravdu skvělé vozítko, už jen pár kilometrů a máme najeto 21tis.km.. takže jakmile budete mít Sparkyse, tak přeji mnoho šťastných kilometrů ;) jak jsem psala na Sparkysovém foru, tak ta 1.2 je lepší, my máme 1.0 a víme, že v některých případech by bodla 1.2, ale i tak je to naše malá stíhačka, která dokáže jet i 180km/h :lol:
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
limach
Příspěvky: 28
Registrován: čtv zář 30, 2010 12:13
Bydliště: Olomouc

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od limach »

Není zač, moc nám to pomohlo, i ta informace o nestandardním USB konektoru u rádia byla cenná ;)
Ještě jsem si na Tebe (nevadí tykání, že 8) vzpoměl, když jsem teď zpětně pročítal to množství nabídek a úvěrů od dealerů Chevy od zač. roku. 2. března nám pí. Komůrková od Srby nabízela na úvěr buď modrý morrocan 1.0 LS+ a hnědý coconut 1.0 LS. Řekl bych že je to ten Tvůj -i Ale tehdy jsme ten nákup ještě odložili.
Jo a ten silnější motor jsme nakonec zvolili i proto, aby pro nás to střídání Chevyho a Alfy nebyl zas tak velký šok :)
Chevrolet Spark 1.2 LS Plus, green cocktail
Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.2 JTS TI, Alfa Rosso
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

Tady si všichni tykáme, takže naprosto v pohodě ;) To je možné, že to byl on, stál tam od začátku března a koncem března jsme si ho my koupili.. my máme rozdíl o polovinu :D :D Nubi je obsah 2.0, ten rozdíl je celkem sranda :lol: jinak ten USB konektor, to vyřeší taková přípojka, která stojí cca. 50Kč, přes to můžeš pak připojit klasické USB..
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
limach
Příspěvky: 28
Registrován: čtv zář 30, 2010 12:13
Bydliště: Olomouc

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od limach »

Ahoj, hlásíme nový přírůstek v garáži. Jmenuje se Apolena a v křestním listě má napsáno Chevy Spark 1.2 LS Plus. Pocity po nějakých 80 dálničních kilometrech jsou fajn, motor 1.2 stíhá i za syrova, nezajetý. Další pocity sdělíme po víkendovém seznamování. Pro tuto chvíli aspoň nějaké foto :D
Přílohy
aP1010990.jpg
aP1010990.jpg (182.25 KiB) Zobrazeno 2920 x
aP1010983.jpg
aP1010983.jpg (170 KiB) Zobrazeno 2920 x
aP1010979.jpg
aP1010979.jpg (184.37 KiB) Zobrazeno 2920 x
Chevrolet Spark 1.2 LS Plus, green cocktail
Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.2 JTS TI, Alfa Rosso
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od milosh »

Dnes test v automotostylu, moc kladne to nebylo. S tema bubnama vzadu maji pravdu, to se davalo pred 10 lety.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od PETO »

:D Ja bi som to tak netvrdil . :lol: -i
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od milosh »

Ale rozesmala me hlaska jak tam rikali ze vic jak 70km/h by to auto jezdit nemelo :D

Samozrejme tech par majitelu v CR bude mit jiny nazor.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od alvin »

náhodou pekný je,aj Vazounovi sa bude určite páčiť,a zas ja tvrdím že FUCKbie by po našich cestách nemali jazdiť vôbec :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Vazoun »

alvin píše:náhodou pekný je,aj Vazounovi sa bude určite páčiť,a zas ja tvrdím že FUCKbie by po našich cestách nemali jazdiť vôbec :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
.....................
To si piš ... :lol: kolegáčku " Alvine " ... :o) že by sa mi velmi páčil ... mat' jej vo svojej garáži ... :lol: a už by ani nemusel být " v zelenej farbe " :lol: ahoj všem na foru :lol: zdraví " Vazoun " :PP:
Vojta

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Vojta »

Možná to bude rouhání a Alvin mi to neodpustí :lol: , ale kdybych si musel vybrat, tak raději novou Fábii jak tohoto Sparka. Je na něm pár pěkných věcí, ale jako celek :(
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Hanzy »

milosh píše:Dnes test v automotostylu, moc kladne to nebylo. S tema bubnama vzadu maji pravdu, to se davalo pred 10 lety.
Jake bubny?Jako ze jsou vzadu bubny a ne kotouce?To je ale u vsech aut mensi tridy i u germany smejd opel jak to nazyvaji nemci :D Navic opel mel co vim nejhorsi vymysl s brzdama co svet videl nebot to dali i na daewoo kombinace bubnu na rucni a kotouce v jednom -P
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od lomngi »

Hanzy píše:
milosh píše:Dnes test v automotostylu, moc kladne to nebylo. S tema bubnama vzadu maji pravdu, to se davalo pred 10 lety.
Jake bubny?Jako ze jsou vzadu bubny a ne kotouce?To je ale u vsech aut mensi tridy i u germany smejd opel jak to nazyvaji nemci :D Navic opel mel co vim nejhorsi vymysl s brzdama co svet videl nebot to dali i na daewoo kombinace bubnu na rucni a kotouce v jednom -P
-i -i -i -i -i -i -i -i
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Odpovědět

Zpět na „SPARK“