Závazné informace o Daewoo srazu na Moravě

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

Ja som poslal 500Kc v obalke a Ivan to dostal. Posielal som to ale doporucene a ako list prvej kategorie. Stalo ma to tusim okolo 30 Sk (?), ale vyhoda 1. kategorie (aspon podla posty) je v tom, ze v kazdom case by mali vediet, kde a kto tu obalku ma. Aspon nejaka kontrola a v takom pripade si potencialny vykradac rozmysli, ci to stoji za to.
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivan píše:
Brainman píše:ja bych z dovolenim Mipovi prispel ( nemyslim to tak ze by na to nemel) ale prijde mi to takove hloupe, i ja mam podobnou zkusenost s Ceskou postou.
Taky mě to napadlo. Složíme se mu na registrační poplatek. Co Vy na to?
no problem 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Dobré ráno :D Sraz za 20 zatím+1 ale azůro ;)
Souhlas!!
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

vado píše:Posielal som to ale doporucene a ako list prvej kategorie. Stalo ma to tusim okolo 30 Sk (?), ale vyhoda 1. kategorie (aspon podla posty) je v tom, ze v kazdom case by mali vediet, kde a kto tu obalku ma.
Posielal som to prvou triedou, ale nedoporučene.
Ivan píše:
Brainman píše:ja bych z dovolenim Mipovi prispel (nemyslim to tak ze by na to nemel) ale prijde mi to takove hloupe, i ja mam podobnou zkusenost s Ceskou postou.
Taky mě to napadlo. Složíme se mu na registrační poplatek. Co Vy na to?
Chlapi, toto som naozaj nečakal. Veľmi príjemne ste ma prekvapili a o to viac si vašej ponuky vážim!!! Ďakujem. Ale prijať ju nemôžem. Aj vzhľadom na vzniknutú situáciu, by som si potom pripadal divne, že za mňa niekto iný zplatil poplatok.
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

mipo, já si naopak myslím, že je to fér. Na sraz přijede kolem 70 lidí, tak když každej dá 3 koruny, tak není co řešit!

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

pilot
Příspěvky: 163
Registrován: ned úno 05, 2006 11:27
Bydliště: Ostrava - Poruba

Příspěvek od pilot »

Taky souhlasím složíme se mu na to.
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Ivan píše:Taky mě to napadlo. Složíme se mu na registrační poplatek. Co Vy na to?
Jestli ti máme ty 3,- Kč každý poslat převodem na účet, tak tě to při poplatkové politice našich bank spolehlivě zruinuje :lol: .
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ne, až na místě, samozřejmě :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

samozrejme sa pridavam. ked si zoberes ze len 25 nas bude suhlasit tak to je po 10 korun
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

mipo píše:
vado píše:Posielal som to ale doporucene a ako list prvej kategorie. Stalo ma to tusim okolo 30 Sk (?), ale vyhoda 1. kategorie (aspon podla posty) je v tom, ze v kazdom case by mali vediet, kde a kto tu obalku ma.
Posielal som to prvou triedou, ale nedoporučene.
Ivan píše:
Brainman píše:ja bych z dovolenim Mipovi prispel (nemyslim to tak ze by na to nemel) ale prijde mi to takove hloupe, i ja mam podobnou zkusenost s Ceskou postou.
Taky mě to napadlo. Složíme se mu na registrační poplatek. Co Vy na to?
Chlapi, toto som naozaj nečakal. Veľmi príjemne ste ma prekvapili a o to viac si vašej ponuky vážim!!! Ďakujem. Ale prijať ju nemôžem. Aj vzhľadom na vzniknutú situáciu, by som si potom pripadal divne, že za mňa niekto iný zplatil poplatok.
Mimořádně nezdravím ale MIPO vždyť nejde o tisíce a nedá to na jednoho ani frťana!A moje fnučka v takových situacích říká"Dědo to neřež"
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Když tak koukám na ta témata...
Odjezd na sraz z Prahy, Odjezd na sraz ze Slovenska, Odjezd na sraz z Ostravy...

Já se budu v okolí pohybovat už od pátku a pokusím se o nějaké on-line zpravodajství typu "Je rozvodněná Punkva" nebo "Jsou sežraný klobásy", tak sledujte, ať nejezdíte zbytečně :lol: .
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

S pomocí ohledně poplatku se přidávám a napadá mě ještě malý dotázek. Mám počítat kromě 250 Kč (resp. 500,- za 2 osoby) + nějaké to pivko atd. ještě s nějakými výdají (vstup, registrace apod.)? Je to trochu OT, ale když už je řeč o penězích....
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

djpsx píše:S pomocí ohledně poplatku se přidávám a napadá mě ještě malý dotázek. Mám počítat kromě 250 Kč (resp. 500,- za 2 osoby) + nějaké to pivko atd. ještě s nějakými výdají (vstup, registrace apod.)? Je to trochu OT, ale když už je řeč o penězích....
Nepředpokládám. Pokud ano, tak to budou částky do 30 Kč.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Ivan píše:
djpsx píše:S pomocí ohledně poplatku se přidávám a napadá mě ještě malý dotázek. Mám počítat kromě 250 Kč (resp. 500,- za 2 osoby) + nějaké to pivko atd. ještě s nějakými výdají (vstup, registrace apod.)? Je to trochu OT, ale když už je řeč o penězích....
Nepředpokládám. Pokud ano, tak to budou částky do 30 Kč.
Díky moc, už se těším a Kombik (volba padla na něj, je starší, tak si to víc zaslouží) je taky celej natěšenej :lol:
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Účast dnes odvolal člen Zavůrka... takže nás bude o 2 méně...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Odpovědět

Zpět na „Srazy“