Organizování Hlavního srazu

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Petr S. »

Scorpion.11 píše:Hanzy nemůžu věřit, že jsi tak hluboce kles k takovému obvinění a to už na tom musíš být fakt blbě, když ses k tomuto propůjčil -P
Nikomu jsem nic neukradl a nemíním v této debatě pokračovat tak jak v loni. Olšovec zůstal volný, protože na druhém fóru o nás a bez nás se rozhodli pro svou starou partu udělat Frenštát a taky Frenštát se hlavně řeší tam, takže nevím kdo co komu ukradl.

Už jsem to psal několikrát, že srazy mají být pro lidi, pro nováčky i pro ty ostřílený, pro auta Chevrolet či Daewoo, i pro lidi zde s fóra co už mají třeba i jinou značku aut, hold pro všechny kdo chtějí přijed a pobavit se a je jedno jestli mám starou káru či nablýskaný skvost a nebo nadupanou mašinu :PP: Někteří ze staré gardy-druhé fórum řeší pořád jenom Aveo, soutěže nebo nějaký tunning, ale oč se Vám jedna, vždy se to dělalo pro všechny lidi, aby něco ze srazu měli a něco si s sebou přivezli vzpomínku domů a ne, aby se řešila značka auta či klubu :PP:

Myslím, že Ti co byli v loni na srazu můžou říct, že žádný tunning sraz nebyl co se tu pořád předhazuje a určitě si užili pěknou sobotu se vším všudy a dle ohlasu byli spokojeni a o to přeci jde -i Proto pro ně i pro ostatní, kteří budou chtít dojed se dohodlo, že se bude pokračovat v tom co jsme začali, takže nevím oč se jedná :PP:

Jinak Piesočná to je nejlepší věc co nás mohla potkat a nemá konkurenci, takže tu si též nenecháme ujít -i
No vidíš a ted jsi to krásně shrnul Jo a jen tak mezi námi,když tady někdo mluví o Piesočnej,tak původní termín kolidoval s Manínem a to není náhoda,pak se Manín změnil,tak to bylo jinak,takže mam pocit,že i tento sraz byl na truc schválně. :( A Olšovec,to je děs běs a minulý rok to byl spíše tuning sraz,než to co se dělalo lety před tím. A k těm Aveakum ti napíšu jediné. Vy jste kompletně překopírovaly Deawooclub do Avea,to už fakt není normální. To neumíte hledat???
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Rudolf Š. »

Jakej tam byl tuning?? to mají upravený auta zákaz přijet na sraz??
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Petr S. »

Rudolf Š. píše:Jakej tam byl tuning?? to mají upravený auta zákaz přijet na sraz??
Prd,spíš naopak,ale ta atmosféra na mě působila jako tuning sraz.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Rudolf Š. »

byly tak 4 upravený auta, tak je jasný že se u nich sešli lidi a chtěli si je prohlídnou, ale žádná cena pro nejlíp upravneý auto tam nebyla takže se o tuningu nedá mluvit ;) ;)
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Petr S. »

Já myslel tu atmosféru,kdyby jsi zažil minulé srazy,tak víš o čem píšu.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Hanzy »

Jinak je to jedno jak všichni vidí se Škorpionem který v tom má osobní zájmy a navíc asi si chce hrát na organizátora ve své obci a nechce o to přijít dohoda není tudíž nezbyde nic jiného že moudrý ustoupí a půjde dobrovolně do krásného prostředí a kempu ve Frenštátě pod Radhoštěm kde jsme si to loni protáhli a parádně s dětmi užili v sousedícím aqaparku k ubytování jsme dostali 2 dny pro celou rodinu zdarma -i a ne vybydleného holobytu s železnou šopou uprostřed Olšovce.
Zjistím volné termíny podobné loňkému za předsezonní ceny a všichni kdo se nebudou chtít plácat na vybydlené kolikrát ne dobře ani posekané louce a užít si v krásném prostředí oploceném s dopravním hrištěm a a parkem pro děti atd.. budeme se my zakladatelé a pamětníci srazu Olšovec a předešlých těšit na všechny staré i nové členy bez rozdílu... :PP: -i

Tak tedy bude IX.ČR-SR hlavní sraz 2013 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod Radhoštěm termín pravděpodobně 21-22.6.2014 -i :PP:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Vypravca »

Hanzy píše:
Tak tedy bude IX.ČR-SR hlavní sraz 2013 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod Radhoštěm termín pravděpodobně 21-22.6.2014 -i :PP:
Toto mala byt prva informacia a nie nejake hlasovanie.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od surpan »

Vypravca píše:
Hanzy píše:
Tak tedy bude IX.ČR-SR hlavní sraz 2013 Daewoo/Chevrolet Frenštát pod Radhoštěm termín pravděpodobně 21-22.6.2014 -i :PP:
Toto mala byt prva informacia a nie nejake hlasovanie.
Ok, konečně nějaká informace, přes dohadování nebylo nic rozumného vidět. Super, budu tam.
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
custom1

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od custom1 »

Zdravím všechny!

Protože se mi nechce prokousávat tím balastem, co tady je, zeptám se ve stručnosti...

Je sraz určen pro všechny Chevrolety, nebo jen pro ty, které vznikly spojením Chevrolet + Daewoo?
Jedná se o tento kemp? http://www.autokemp-frenstat.cz/
A platí termín 21.-22.6.2014?

Předem děkuji za odpovědi...
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od lomngi »

môže prísť každý či na cadilaku alebo na chevroletu originál USA. A na každý sraz bez ohľadu na to kde to je aký má názov a kto organizuje.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
custom1

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od custom1 »

lomngi píše:môže prísť každý či na cadilaku alebo na chevroletu originál USA. A na každý sraz bez ohľadu na to kde to je aký má názov a kto organizuje.

Děkuji za informaci.

Upřímně je mi jedno, kdo to organizuje, stejně nikoho neznám :D
Ale mám rád auta, obzvlášť pak Chevrolety. A i když jezdím hlavně na srazy amerických aut, rád se kouknu i na jiné akce...
Pokud to půjde, přijedeme se kouknout (nemáme to moc daleko)...
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od smire666 »

Budeš len vítaný :PP:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Scorpion.11 »

Hanzy. Jinak je to jedno jak všichni vidí se Škorpionem který v tom má osobní zájmy a navíc asi si chce hrát na organizátora ve své obci a nechce o to přijít dohoda není.......
No popravdě mě se za 3/4 roků nikdo neozval, že by se chtěl domluvit-spojit či jiné bláboly co tu předvádí Hanzy, ale to není podstatný a je mi to jedno.
Osobní zájem mám jen jeden a to, že jsme slíbili pokračování v tom co jsme začali pro lidi a ti v loni chtěli pokračování srazu v tom nádechu, který byl loňský sraz. -i Nepotřebuji si hrát na organizátora (není co závidět) a ani s toho nic nemám - vlastně mám pak třeba dobrý pocit pokud se sraz vydaří jak má.
Třeba zástupci z Maďarského klubu byli nadšeni se srazem i s lokalitou, kde se konal sraz -i Mám jen výhodu, že jsem domácí a vím za kým jít, co zajistit, vypsat a domluvit mezi obci-kempem a policii nebo zajistit ubytování v pěkných privátů. Nic jiného v tom není, ani z obce za to žádné peníze nemám či s kempu, takže napadání od Hanzyho je nepravdivé a lživé, aby on vypadal lépe a strhl na svou stranu více lidí :PP:

Hold budou opět dva srazy (i možná tři) a každý si vybere kam ho to táhne více, takže Olšovec II Česko-Slovenská Chevrolet-Daewoo párty Olšovec 2014, která bude dne 23.5.-25.5.2014 a za měsíc Frenštát, takže kdo bude chtít může na oba nebo na žádný, to už záleží na každém z Vás jak se rozhodnete.

Hold se budeme opět těšit na každého jednotlivce, páry či rodiny, kteří si najdou čas a zastaví se za námi a podpoří dobrou věc -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
custom1

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od custom1 »

smire666 píše:Budeš len vítaný :PP:
Děkuji :PP:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Hanzy »

Scorpione si opravdu tak uplně debiní nebo senilní?
Loni tady bylo dohadů snad dost a tahle jsme to uzavřeli!
Fakt už nevím co si mám o tobě myslet a následně na to jsem tady 8 ledna napsal že by jsme mohli začít to řešit a myslím každý kdo tady umí do 5 napočítat tak v tom musí mít jasno tak už laskavě tady NELŽI!!!
Tady je jasný důkaz co jsi zač já na rozdíl od tebe držím slovo a to co si předved byt tebou tak zajdu a udělám ze sebe ženu nebo takhle se chlap chovat nemůže!
TAKHLE ZNĚLA DOHODA NA LETOŠNÍ HLAVNÍ SRAZ!!!
lomngi píše:Tak teraz niečo poviem ja.
CHCEM VÁS ALE POŽIADAŤ ABY STE SEM PÍSALI BEZ EMOCII A SNAŽTE SA NIKOHO NEURÁŽAŤ A OBVINOVAŤ. Toho to už tu bolo dosť .
Na začiatok by som povedal že aby to fungovalo musíme sa zmeniť všetci . Tak chevroletaci ako aj daewaci alebo clenovia klubov či Aveaci alebo Matizaci či hoci
ktorý z nemenovaných. Tým nechcem povedať že niekto robi niečo zlé.
Foxo má pravdu . robíme tu s našej značky neviem čo a pri tom sme ostatným iba na smich že sa nevieme dohodnuť a držať spolu.Kto chodi na vedšina srazi alebo na motorkárske vie o čom hovorím . pri tom aj tam je malá sútaživá rivalita a predsa držia spolu.
Preto sme sa spojili s Hanzym a snažime si nájsť spoločné riešenie pre vsetkých vyhovujúce a prijatelné.
Keď sa dohodneme vedšina - viem že vsetkým nevyhovieme tak môžeme to začať už od jesene.
Na začiatok sme sa dohodli že pokúsime sa oba jarné srazi propagovať rovnakým spôsobom. každý je predsa pre ludí a nie pre určite skupiny alebo značky aut. tak že Olšovec aj Frenštat je rovnaký. A každý na každom je vítaný. bez ohladu na značku alebo či je členom nijakeho klubu, ktorú reprezentuje na sraze. Predsa malá rivalita medzi klubmi je zdravá . Hanzymu som vysvetlil situaciu a ako rozumný človek - zvláštnym humorom -pochopil situaciu .
Zhodli sme sa v tom že bolo by dobré keby na Frenštat prišli ludia aj s Olšovca tak opačne. Predsa ako by to vyzeralo daeowwo Chevrolet sraz bez jednej značky.A dalšia vec tiež by to zle vyzeralo že pridú zahraničný daewaci a domací tam nebudú.
Neviem čo si budú myslieť
Ďalej sme sa dohodli že dostane poverenie 6 ludi s fóra ktorý budu mať na starosti organizovať jarný aj jesenný sraz . Budu tam 3 Daewaci a 3 Chevroletaci aby to bolo spravodlivé.
Predsa 6 ludi sa lachšie dohodne ako 6 tisic tu na fóre.
Oni sa potom rozhodnú kde a kedy bude sraz. Či to bude na Frenštate alebo na Manine alebo si zvolia iné miesto. A budú poverený to organizovať.
Vsetci ostaný návrhy týkajúce sa srazu budú mocť Im poslať a oni to prehodnotia.
Mne je jedno kto tam bude či František Mrkvička alebo Eugene Zajačik.
Upozornujem mená sú vymyslené a pre prípad zhody mien sa dopredu ospravedlňujem . nikoho nechcem tým dotknuť.
Tak že pouvažujte a skúste spravodlivo sem navrhnút ludi ktorým dôverujete .
aby to bolo spravodlive nech sú to ludia tak z Čiech ako aj zo Slovenska.Kto bude mať Vašu dôveru a bude s tým súhlasiť bude mať volnú ruku Organizovať Hlavné srazi.
Dúfam aj Hanzy s týmto súhlasi a potvrdi pripadne doblni informacie.
To je zatial všetko.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „Srazy“