Chiptuning a záruka

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Chiptuning a záruka

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Ani by som nepovedal. Ja som jazdil Octavku II combi s 1.9TDI PD a pri silne dravej jazde to žralo 6,3 l....takže tam neni o čom...ja by som povedal že je to hlavne o tom ako si zabehneš motor...
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Reklama
 

Uživatelský avatar
Lion76
Příspěvky: 32
Registrován: pát dub 01, 2011 15:28
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chiptuning a záruka

Příspěvek od Lion76 »

No zhodnotil bych to asi takhle : když bude DPF v (_._) tak budu mít o starost míň a ještě to můžu vzít jako tuning ;)
Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi 120kW - Black Carbon - Obrázek
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Chiptuning a záruka

Příspěvek od Kjub »

Tak ja som teraz dal par krat kratku jazdu a uz to vypalovalo, ale nemohol som dokoncit, takze dalsia jazda uz zasvietila kontrolka vypalovania, tak som urobil jednu mensiu obkluku cestou domov (asi 5 min. dlhsiu) stale okolo 3000 otacok, proste sranda, no vsetko krasne vycistene, vypalene...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Fus
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 05, 2010 10:03

Re: Chiptuning a záruka

Příspěvek od Fus »

Nevim s tim DPF je to individualni nekdo pise ze mu to regeneruje co 1000 a vic km a nekdo ze po hodne malu, moje skusenost je takova jak uz jsem kdysi psal ze to regenerovalo i po min jak 30km a regenerace probyhala treba 40km a vic. Ten kdo tuhletu blbost vymyslel by si mel sam nafackovat protoze je to nejporuchovejsi cast na aute. A hlavne co sem slisel tak pri regeneraci to rahriva i turbo a katalizator takze cim castejc to je tim driv odejde nejen piltr ale i katik a turbo. Ja ho mam venku uz skoro rok a najezdil jsem bez nej neco kolem 90000km a zatim dobry :D ale musi se nechat ze to trochu kouri a ta kourivost zalezi na stylu jizdy kdyz jezdim svizneji tak to skoro nekouri ale kdyz pojedu jak lemra pomalu a pak na to slapnu tak je to horsi.
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: Chiptuning a záruka

Příspěvek od Corpus2009 »

Kukam, ze ty za volantom asi aj spavas :lol: :lol: :lol: 90 000 km za 1 rok...sanka dole sefe 8)
Uživatelský avatar
redstar
Příspěvky: 71
Registrován: stř bře 09, 2011 19:59
Bydliště: Humenné

Re: Chiptuning a záruka

Příspěvek od redstar »

ja mam auto 3 tyzdne, najazdenych 2800 km a este ani raz mi to nevypalovalo...je to asi o style jazdy a hlavne ci sa jazdi vela v meste alebo dlhsie trasy..
_________________
Cruze 2.0 120kW LT Čierna Carbon
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chiptuning a záruka

Příspěvek od chrudoš »

Panove, dobre si rozmyslete to vymontovani, ono tam neni pro srandu kralikum ale proto, ze diesel je proste svinstvo a ten DPF z nej dela trosku cistotu. Jak pise Fus, po odmontovani auto coudi, nechceme se prece vratit do praveku. Kdyz jste si diesel kupovali, meli jste s tim pocitat, ostatne do budoucna uz tomu jinak nebude, DPF budou mit uz vsichni. Nechte tam ten filtr a radeji se zamerte na styl jizdy pri vypalovani a budem spokojeni vsichni :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Chiptuning a záruka

Příspěvek od Kjub »

Tiez si myslim ze ten filter by tam mal byt a myslim, ze v buducnosti budu urcite tie filtre dokonalejsie, takze tak. A my dieslaci si benzin kupime, ale len s turbom, lebo nehceme sa vracat k pomalsiemu... Chapes, to uz je zvyk z pozitku jazdy a zrychlenia! :D :PP:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Fus
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 05, 2010 10:03

Re: Chiptuning a záruka

Příspěvek od Fus »

Je to tak jak tu vsichni rikaji, pokavad vam to nedela neplechu tak bych to nevyndaval. Uprimne Cruze jsem si koupil bez rozmysleni protoze se mi vypovedelo predchozi auto a ze dne na den jsem potreboval jiny a cruze byl jedini auto v dizlu co jsem u nas v autosalonu v tu chvili za slusny penize nasel a libyl se mi. Tak jsem ho vzal bez romysleni a nevedel o tom filtru kdybych to vedel tak jsem si radci dojel do prahy pro golfa co jsem mel vyhlidliho.
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Chiptuning a záruka

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

A myslíš si že ten Golf (ak to bol nový) nemá DPF ? mýliš sa. Všetky dnešné diesele majú DPF filtre pretože EU nariadila že do roku 2012 každé nové dieselové auto musí mať DPF. Tak všetci fičia DPF a odlaďujú aby v roku 2012 prešli legislatívou EU ;) motory čo idú do VW alebo Škody majú taký istý DPF filter (možno od iného výrobcu)
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
Lion76
Příspěvky: 32
Registrován: pát dub 01, 2011 15:28
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chiptuning a záruka

Příspěvek od Lion76 »

No já tam ten filtr nechám (nechtěl bych přijít o záruku), jen ho softwerově vyřadím :lol:
Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi 120kW - Black Carbon - Obrázek
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Chiptuning a záruka

Příspěvek od honza72 »

Hele Lion, jak řekneš softwarem filtru ve výfukovém potrubí, aby se nezanášel sazemi? Nějaký virtuální matrix? :lol:
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
matus.82
Příspěvky: 18
Registrován: stř bře 16, 2011 21:58

Re: Chiptuning a záruka

Příspěvek od matus.82 »

co hovorite na stranku www.racechip.sk vas nazor skusenosti vopred dakujem
Uživatelský avatar
Polgari
Příspěvky: 276
Registrován: stř črc 13, 2011 18:34
Bydliště: Dobšiná
Kontaktovat uživatele:

Re: Chiptuning a záruka

Příspěvek od Polgari »

vsak cipnutim motora sa zvysi jeho opotrebenie ... ak by mohlo mat auto viac koni, tak by to asi malo, nie ?
Nový lama majiteľ Cruze 2.0 VCDI 163k BLACK
matus.82
Příspěvky: 18
Registrován: stř bře 16, 2011 21:58

Re: Chiptuning a záruka

Příspěvek od matus.82 »

ale ja myslim ze si to vies urobit doma sam,kamarat si to objednal prislo mu to postou domov a sam si to napajal novy seat leon tdi
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Tuning & Styling“