NEW SPARK je v ČR

Nový nástupce Matize zde nesmí chybět

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
janík
Příspěvky: 14
Registrován: pon dub 05, 2010 22:08
Bydliště: Praha

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od janík »

Jajuska95 píše:Myslím, že už nám spotřeba klesá.. ;)
Já to říci po dalších 400 km bohužel nemohu. Trošku jsme bobšovi šlapali na krk a potvora bral nad 6 litrů.
Ale frčel! :lol: :lol: :lol:
Janík
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru a přeji hezký den :o) zdravím hlavně nové kolegy " NEW SPARK " a rád bych je ujistil,že obavy ze stejných barev vozidel mít nemusí :lol: vždyt' já například mám svýho MATIZE SE ve světle zelené barvě U38 už 8 roků a na žádném srazu , kterých jsem již absolvoval hafo, :o) jsem se ještě nesetkal s touto barvou :lol: naopak je to škoda :lol:
Tak přátelé, hlavu vzhůru a vychytávejte na svých vozidlech veškeré pro a proti. Ahojky " Vazoun " :lol:
-----------------
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Vazouna Matiz SE.jpg
Vazouna Matiz SE.jpg (163.82 KiB) Zobrazeno 2535 x
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od PeterF »

Ahojte tak ja sa na spotrebu hnevat nemozem cez vikend sme absolvovali Zilina-Brno-Zilina dokopy 490km a priemer 5,5litra a to som sa nejako moc nesnazil to setrit.
Inak vsimol som si ze auto neskutocne trpi na bocny vietor som tancoval jak handra po ceste :lol:
Ked je sucho je to v pohode ale v zime neviem neviem.
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

Peter, taky už jsem zažila boční vítr a nezdálo se mi to být nějaké šílené.. ;)
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od PeterF »

Ta ale to si asi neletela tristazmista :D
Ale nie mozno je to tym ze niesom zvyknuty ale na volante to bolo slusne citit hlavne pri rychlosti okolo 100-110 na useku Brno-Olomouc tam je ta cesta nekryta a je pravda ze v nedelu fukalo dost. :lol:
Inak to auto jazdi jak sialene neviem ako dlho trva zabeh ale ja mam asi 2500km a uz sa tak nekrotim ale to co predvadza po meste ale aj na dialnici ma neustale prekvapuje.A co je najkrajsie nielen mna ale aj majitelov vacsich a drahsich aut. :lol:
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Ivoš »

Abych řekl pravdu, ani při 140 po dálnici Ostrava - Olomouc se auto skoro nehnulo...foukalo celkem dost, ukazatel větru u dálnice byl kolmo ke stožáru. Občas to malinko hnulo s autem, ale pořád Spark držel stopu. Celkem překvapení pro mě....s Nubirou takováto situace docela házela...pravda je, že to bylo ještě když byly v háji ramena :lol: :lol: Teď už ok ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od alvin »

Čo sa týka bočného vetra,neviem ako nový SPARK ,ale klasický MATIZek je citlivejší o čosto ako porovnateľlé voty rovnakej koncepcie,vzhľadom na užší rázvor a veľkú bočnú polochu. Vo všeobecnosti však vozy s predným náhonom relativne najlepšie odolávajú bočnému vetru,potvrdili to nielen testy ADAC ešte v r. 1976,ale aj prac.ja sa pamätám pri škodovkách, 120-ka s prázdnym kufrom sa cukala pri nejakej 90-ke už len pri stretávaní sa s protidúcim autobusom či kamionom
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od sandruš »

Vazoun píše:Zdravím všechny na foru a přeji hezký den :o) zdravím hlavně nové kolegy " NEW SPARK " a rád bych je ujistil,že obavy ze stejných barev vozidel mít nemusí :lol: vždyt' já například mám svýho MATIZE SE ve světle zelené barvě U38 už 8 roků a na žádném srazu , kterých jsem již absolvoval hafo, :o) jsem se ještě nesetkal s touto barvou :lol: naopak je to škoda :lol:
Tak přátelé, hlavu vzhůru a vychytávejte na svých vozidlech veškeré pro a proti. Ahojky " Vazoun " :lol:
-----------------
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Vazouna Matiz SE.jpg

Krásnej Mates.. -i -i
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru a přeji hezký den :o) pokud se týká větrných náporů :o) tak moje zkušenosti jsou,že záleží v kolika osobách se jede. Jelikož s Aničkou jezdíme převážně ve dvou a nějaká ta batožina či nákup,tak jsou ty větrné nápory boční dosti znatelné. Ale ještě nás to nikdy nevyvrátilo,takže v pohodě a to máme šířku 1495mm a výšku 1485mm. NEW SPARK je na tom podobně : je pouze o malounko šiřší ale zato o necelé 4cm vyšší , což si myslím že zas nehraje až takovou roli - :lol: čau " Vazoun " :lol:
--------------------
Člen Matiz clubu reg.čís.20
Do atavaru.jpg
Do atavaru.jpg (11.55 KiB) Zobrazeno 2515 x
Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od PeterF »

To je pravda ja som bol v aute sam a na atmosfere dost pridaval hluk od pozdlznych nosicov.Mal som pocit ze musim stale korigovat smer bolo to citit iba na volante.Asi mam zauzivany pocit z fiata bravo JTD ktore som mal a ten sa ani nepohol. :D
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od alvin »

Ja som na tom,čo do farby podobne ako Vazoun, ešte som sa s rovnakým na žiadnom zraze nestretol, po Nitre ich behá ďaľších 5 tejto farby U63 a čo sa týka nového SPARLA najviac sa mi páči v tej Oceľovo-modrej Ice
http://www.chevrolet.sk/modely/novy-spark/galeria/
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Vazoun »

alvin píše:Ja som na tom,čo do farby podobne ako Vazoun, ešte som sa s rovnakým na žiadnom zraze nestretol, po Nitre ich behá ďaľších 5 tejto farby U63 a čo sa týka nového SPARLA najviac sa mi páči v tej Oceľovo-modrej Ice
http://www.chevrolet.sk/modely/novy-spark/galeria/
---------------------
Naozaj máš Alvine :o) dobrý vkus :o) ano ta barva je pekná a páčí sa aj mne - čau " Vazoun " :lol: ale nemám tolik korunek ani Euráků abych si jej koupil :lol:
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

Nejhezčí je hnědá metalíza.. :lol: :lol:
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od alvin »

Jajuska95 píše:Nejhezčí je hnědá metalíza.. :lol: :lol:
každá líška svoj chvost chváli :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: NEW SPARK je v ČR

Příspěvek od Jajuska95 »

No jistě Alvine.. :lol: :lol: :lol:
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Odpovědět

Zpět na „SPARK“