středočeský sraz

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Beneš
Příspěvky: 370
Registrován: sob bře 03, 2007 01:44
Bydliště: Uhelná Příbram

Příspěvek od Honza Beneš »

conpet píše:Tak já už se připravuju na sraz :lol:

Obrázek
Co to prostřelený boční okno (tam jak je ten odlesk slunce)?? Netlač tolik na tu vapku ;) :twisted: :twisted: :twisted:
Espero 1.8 (+LPG)
ex Espero 2.0 (+LPG)
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Fotka z mobilu ;) nikdo po mě nestřílel , zatím :lol:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Já věděl, že se něco podělá, když se budu těšit na sraz....je mi zle a bolí mě v krku :( Ale cpu do sebe Coldrex a neoSeptolete, tak to snad nějak přebiju...ale dorazím každopádně ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ivoš píše:Já věděl, že se něco podělá, když se budu těšit na sraz....je mi zle a bolí mě v krku :( Ale cpu do sebe Coldrex a neoSeptolete, tak to snad nějak přebiju...ale dorazím každopádně ;)
Hele z toho si nic nedelej...me taky skrabe a boli v krku...ale kaslu na to...ja si vzdycky vezmu jen brufen a jedu dal... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
jožín
Příspěvky: 43
Registrován: sob dub 01, 2006 21:42
Bydliště: Beroun

Příspěvek od jožín »

doporučuju - horkej čaj, trochu medu a kousek rumu a potit se, potit se.Dělal jsem to v úterý a ve středu. Jestli se to povedlo uvidíte možná zítra. kdy nevim, až projedu Barandovem :)
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No dneska to bylo prej ucpaný řádně a dlouho....snad to vyjde ;) Já se dám nějak dokupy ;) Zítra to spraví nějaká řádná pálenka :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
jožín
Příspěvky: 43
Registrován: sob dub 01, 2006 21:42
Bydliště: Beroun

Příspěvek od jožín »

Blbý na tom je to, že pojedu v ten "nejlepší možnej čas".Kolega z práce před dvěma týdny to prej jel dvě hodiny dvacet. Ale jel na Brno. Já bych to mohl mít rychlejší.Tak se uvidí jestli maj šmejdi štěstí. Hlavně project bez úhony.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Ivoš píše:No dneska to bylo prej ucpaný řádně a dlouho....snad to vyjde ;) Já se dám nějak dokupy ;) Zítra to spraví nějaká řádná pálenka :lol:

Vemu slivu a ta ti vypali cerva... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Ivoši! Koukej zavolat tý blonďatý "kamarádce" , pozvi ji a pak tak hodinku společný tělocvik. Vypotit se na cizím bříšku je ten nejlepší lék na chřipku!!! Věř zkušenýmu! :oops: :oops: :roll:
Uživatelský avatar
Honza Beneš
Příspěvky: 370
Registrován: sob bře 03, 2007 01:44
Bydliště: Uhelná Příbram

Příspěvek od Honza Beneš »

Ivoš píše:Já věděl, že se něco podělá, když se budu těšit na sraz....je mi zle a bolí mě v krku :( Ale cpu do sebe Coldrex a neoSeptolete, tak to snad nějak přebiju...ale dorazím každopádně ;)
Těšit se máš výhradně jen potají!! Jak se to těšení provalí, tak se to průseři dozvědí :P
Espero 1.8 (+LPG)
ex Espero 2.0 (+LPG)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No tak nam to pekne zacina...tady v Praze leje jak z konve...doufam,ze do Seletic to nedojde... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Honza Beneš
Příspěvky: 370
Registrován: sob bře 03, 2007 01:44
Bydliště: Uhelná Příbram

Příspěvek od Honza Beneš »

Hynek píše:Ivoši! Koukej zavolat tý blonďatý "kamarádce" , pozvi ji a pak tak hodinku společný tělocvik. Vypotit se na cizím bříšku je ten nejlepší lék na chřipku!!! Věř zkušenýmu! :oops: :oops: :roll:
Joo Ivoši, a dej mi na ní číslo, se mi zdá že na mě taky něco leze, takže bych to radši podchytil preventivně hned v začátcích :twisted: :twisted: :lol:
Espero 1.8 (+LPG)
ex Espero 2.0 (+LPG)
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Ivoš raději dělá "chcíplýho brouka". ;) Žádná reakce. :roll: Asi mu bude opravdu zle! ;) No tak chlape, probuď se !!!!! Sraz je za chvíli!!! Tady leje jak z konve! :(
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

No je to k naštvání ten chčiják!!Ráno v 6.00 jsem byl na myčce umejt auto - abych se nezdržoval odpoledne vjedu dovnitř neprší a když vyjedu ven tak slejvák!!Snad to do večera přestane!!Na SEZNAMu píšou - o weekendu nás čeká slunečné počasí - zatím tomu nic nenasvědčuje.
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Ráno ve tři čtvrtě na sedm tu padaly kroupy. Takový asi jako čočka. Kocour se toho tak bál, že se mi drápal pod peřinu. Byl to na parapetu pěkný rachot! Díky bohu jen několik minut. :roll: Žena mi říkala : "Není náhodou dnes ten sraz, že je tak hnusně?" Baba jedna!Drzá! Netaktní! Závistivá, co má j e n Kalouse!!! :D ;) :P
Odpovědět

Zpět na „Srazy“