Tak kolik už jste nasbírali bodů...:-)?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Tak v případě toho cyklisty by prý snad mělo stačít říct, že se mu zatočila hlava, na chvilku ztratil vědomí ... a pak už to bylo ...
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no jo body to je hnus.uz znam jednoho co platil vcera vecer za asi 67 na 50ce.ja jezdim ted na simsonovi a jeste sem nikoho nepotkal.jede to maximalne 50 a tak se nebojim ze prekrocim rychlost sviti to automaticky a poutat se neni cim. :D a kdyz ted vsichni jedou takhle opatrne tak se ani nebojim ze me nekdo sejme.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

no jo tam se tresta jen napomahani k sebevrazde, napriklad to ze mu poderzel rebrik aby vylez na strechu, tak za to muze dostat az 2 roky :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

V.Brousek píše:
Oněgin píše:Kde se ta nálepka dá sehnat? :lol:
Na co takovou hovadinu potřebuješ ? Ať si tam dá, kolik zemřelo za loňský rok zbytečně lidí kvůli nerespektování vyhlášky
Kdo má dost peněz a známých, tak na nový zákon (vyhláška už není několik let) pořád shora se.e. Jeden pitomec z města se v sobotu vyboural, protože jel ožralý. Myslíš si, že než sednul za volant, přemýšlel o postihu? S hovady a debily nic nezmůže ani sebepřísnější zákon. Naopak bourat může i opatrný ale nevyježděný řidič jedoucí po městě 40 (a jejich stále víc).
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Už se to začíná vracet pomalu k normálu, tedy k původnímu stavu... V Praze na Lipský kolem letiště je 70, za mokra 50. Když jsem tam jel 80, předjížděly mne i náklaďáky, o letištních taxikářích s Prassaty ani nemluvě. 3.7. ráno jsem nestačil čumět, pravý pruh tak 65, levý 70... A tento týden? Jedu podle GPSky 72 a jsem zase nejpomalejší, předjel mne i kamion, o letištních Prassatech ani nemluvě :evil: .
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Také pozoruji že většina řidičů již přestává respektovat předpisy. Ale nedivme se. Pokud nebude policie více vidět na silnicích než to bylo doposud, je veškeré snažení zvýšit bezpečnost k ničemu. Jezdím denně, ale policii nevidím.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Docent píše:Už se to začíná vracet pomalu k normálu, tedy k původnímu stavu... V Praze na Lipský kolem letiště je 70, za mokra 50. Když jsem tam jel 80, předjížděly mne i náklaďáky, o letištních taxikářích s Prassaty ani nemluvě. 3.7. ráno jsem nestačil čumět, pravý pruh tak 65, levý 70... A tento týden? Jedu podle GPSky 72 a jsem zase nejpomalejší, předjel mne i kamion, o letištních Prassatech ani nemluvě :evil: .
:D to neni jen v praze, ta hra na bodovanou uz nebavi ridice po celych cechach :lol:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Olda píše:to neni jen v praze, ta hra na bodovanou uz nebavi ridice po celych cechach :lol:
Hra na bodovanou? Zatím se tady nikdo nepřiznal, že má nějaké body, a já vím o jediném člověku, který má jeden bod za světla... Jinak soudnýmu člověku musí být z tohohle systému opravdu na blití - městští bezmozci měří v neděli ráno v 8 na Hradčanský, ale na dálnici o 3 pruzích se dál jezdí v prostředním... Včera mne zahnal kretén s Octavií f combíku f TDIčku f stříbrný metle při předjíždění před Mladou Boleslaví na krajnici, stejně tak auto, co jelo proti. Po 2 km jsem ho dojel na semaforech, odbočoval k nákupnímu středisku...

Když už jsme u těch bezmozků - říkal mně známý, že poslal stížnost městským bezmozkům v Praze, že dávají botičky autům na Malé Straně, ale aut s německými SPZtkami ve vedlejší ulici, která parkují na chodníku, si nevšímají. Poslal jim k tomu fotky z mobilu, kde ty fotky měly jméno ve tvaru YYMMDD_HHMMSS.jpg. Prý mu přišla odpověď od pražské MP od chlapa jménem Arazim (!), aby jim poslal přesné datum a hodinu spáchání přestupku a svoji poštovní adresu...
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Myslel sem to spis tak, ze se ridici otrkali z pocatecni opatrnosti a strachu z bodu o dost rychleji nez sem predpokladal ;)
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Docent píše: Když už jsme u těch bezmozků - říkal mně známý, že poslal stížnost městským bezmozkům v Praze, že dávají botičky autům na Malé Straně, ale aut s německými SPZtkami ve vedlejší ulici, která parkují na chodníku, si nevšímají. Poslal jim k tomu fotky z mobilu, kde ty fotky měly jméno ve tvaru YYMMDD_HHMMSS.jpg. Prý mu přišla odpověď od pražské MP od chlapa jménem Arazim (!), aby jim poslal přesné datum a hodinu spáchání přestupku a svoji poštovní adresu...
:lol: Ha haaaa, tak tohle nema chybu. :lol: :lol:
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

no u nas se uz taky nejak body nedodrzuji, v obci se jezdi spis 60 nez 50 a na rovince u kostela s kopecka to vsichni masti jak jen to jde predjizdel me i ciklista, a hnad po me autobus a ten autobusak jeste na nej zatroubil ze je debil :lol: :lol: :lol: no co nadelas asi to uz nikoho nezajma
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Dan »

Mapka tolerance rychlosti v ČR

http://data.idnes.cz/g/auto/infografika_rychlost.htm

DOcela mě potěšila, u nás v HB můžu jezdit jako před 1.7.
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Dan píše:Mapka tolerance rychlosti v ČR

http://data.idnes.cz/g/auto/infografika_rychlost.htm

DOcela mě potěšila, u nás v HB můžu jezdit jako před 1.7.
Tak to je skvělé, u nás tolerují max. jedno%, takže může jed 50,5km nebo 90,9km :lol: :lol: :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

Zatím jsem o žádné nepřišel
Odpovědět

Zpět na „POKEC“