Ako bolo na zraze + foto Baldovec2006

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

cubafire píše:No díky za pochvalu jak vína, tak přítelkyně.

Co se týká vína, tak je úplně přesně od otce mojí přítelkyně. Jedná se (aspoň dle popisu) o víno se značkou IO tudíž Iršaj Oliver. Opravdu je to kvalitka, které se jen tak nevzáváme, ale co bych pro kolegy z Daewoo neudělal. Prý to víno má nachystané na svatbu. Doufám že ho bude dost, má ho asi jen 1500 litrů :-) Aspoň vím, co mám vzít přístě, jen si tě teda nemůžu moc vybavit :oops:
jo holka to byla šikovná ;) a musím se omluvit stejně jako všichni ostatní sem chválil jen masíčko od řezníka ale takový dobrý víno sem ještě nepil ( zase tak zběhlej v tom nejsem ) takže víno jednička s hvězdičkou bylo poznat že to není nějaká velkokapacitní výroba -i :PP:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Teda Slávku , tímhle jsi mě potěšil , ta fotka je super , vypadá jak ze salonu , škoda , že realita je jiná ....

http://www.lanosclub.com/gallery.php?mo ... ek_id=1360
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Jsem zvědavej, kdo první sem umístí také nějaká videa ;-)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivan píše:Jsem zvědavej, kdo první sem umístí také nějaká videa ;-)
snad ja, az se mi dostane na disk nejaky to videjo 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

No já mám na disku pár videí, ale to je samá sprosťárna... :lol: :oops: :roll:
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

cubafire píše:No já mám na disku pár videí, ale to je samá sprosťárna... :lol: :oops: :roll:
no kdyby to Zuzka videla :lol: nebo to je snad s ni? :lol: :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Cau, video sem hodil na google, čekám na verifikaci-kvalita nic moc, dělal sem to v movie makeru a na to že to bylo moje první video to mohlůo být horší :lol:
Mimochodem mohl by mi někdo doporučit dobrej soft na video-movie maker je poměrně fašistickej-nejde pracovat s jednotlivými snimky, jen seřadit klipy... :roll:
Jo a ješte jedna věc, obsah kamery mám (spíše jako zálohu) uložený v mpegu(kvalita docela ujde), v čem ho sestříhat a půjde to dostat na dvd?
Diky za info ;)
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Olda píše: Mimochodem mohl by mi někdo doporučit dobrej soft na video
Pinnacle Studio.
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Olda píše:Cau, video sem hodil na google, čekám na verifikaci-kvalita nic moc, dělal sem to v movie makeru a na to že to bylo moje první video to mohlůo být horší :lol:
Mimochodem mohl by mi někdo doporučit dobrej soft na video-movie maker je poměrně fašistickej-nejde pracovat s jednotlivými snimky, jen seřadit klipy... :roll:
Jo a ješte jedna věc, obsah kamery mám (spíše jako zálohu) uložený v mpegu(kvalita docela ujde), v čem ho sestříhat a půjde to dostat na dvd?
Diky za info ;)
Nejlepší je Pinnacle Studio 9. Sice má dost vostrý HW nároky, ale je best. Tenhle prog je projektovanej na Pentium 4, ale na super šlape i na Athlonu XP.A taky potřebuješ velkej disk a slušnou paměť (aspoň 374 MB). Je to shreware, resp. stojí asi 100 dolarů + si můžeš dokupovat plug-iny. Tvoří perfektně DVD atd.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

djpsx píše: Nejlepší je Pinnacle Studio 9. Sice má dost vostrý HW nároky, ale je best. Tenhle prog je projektovanej na Pentium 4, ale na super šlape i na Athlonu XP.A taky potřebuješ velkej disk a slušnou paměť (aspoň 374 MB). Je to shreware, resp. stojí asi 100 dolarů + si můžeš dokupovat plug-iny. Tvoří perfektně DVD atd.

no lepsie skusenosti mam s ADOBE PREMIERE PRO, inak kazda soft. strizna ma naroky na hardware. a miesto na disku ani nehovorim.

na grab videa z kamery je dobry SCENALYZER . len si treba pripravit "zopar" GB na disku ked to chces robit v riadnej kvalite ;)
Naposledy upravil(a) peco dne pát kvě 05, 2006 13:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

JA to delam v Neru 7 a krasavec, nemam rad milion programu v PC a toto umi dost veci 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

milosh píše:JA to delam v Neru 7 a krasavec, nemam rad milion programu v PC a toto umi dost veci 8)
Mě teda Nero 7 dooost zklamalo...Sice jsou tam nové funkce, ale ....... :D
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Úpravu videa řeště prosím v sekci POKEC, tento thread ať zůstane volný na po-srazové dojmy apod. Díky.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

DREAM píše:RW , prijed .. LOL .. ses paprsknul do 19.stoleti ne??

rikam kdyztak se ozvi dam ti pristup k sobe na ftypko...ale nejdriv napis vse o tom videu,jestli to neni nejaky zverstvo typu mpeg,mov a tak..to bych te nechal zecnodovat poradne do divx/xvid
je to nasekany na kosky nejveci ma 112mB 18min, je to format mpeg1, do jinych formatu mi to kamera neconvertuje, ale estli chces tak ti to dym v AVI 9Gb :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

petrm píše:
cubafire píše:No díky za pochvalu jak vína, tak přítelkyně.

Co se týká vína, tak je úplně přesně od otce mojí přítelkyně. Jedná se (aspoň dle popisu) o víno se značkou IO tudíž Iršaj Oliver. Opravdu je to kvalitka, které se jen tak nevzáváme, ale co bych pro kolegy z Daewoo neudělal. Prý to víno má nachystané na svatbu. Doufám že ho bude dost, má ho asi jen 1500 litrů :-) Aspoň vím, co mám vzít přístě, jen si tě teda nemůžu moc vybavit :oops:
jo holka to byla šikovná ;) a musím se omluvit stejně jako všichni ostatní sem chválil jen masíčko od řezníka ale takový dobrý víno sem ještě nepil ( zase tak zběhlej v tom nejsem ) takže víno jednička s hvězdičkou bylo poznat že to není nějaká velkokapacitní výroba -i :PP:
no tak ja sem to ani neochutnal, a to sem byl s Kubou a se Zuzkou v chtce :roll:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Odpovědět

Zpět na „Srazy“