Manín pryč a co bude dál?

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arendal
Příspěvky: 1083
Registrován: stř led 23, 2008 23:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Manín pryč a co bude dál?

Příspěvek od Arendal »

Tak to je velmi pekny napad ;-)

Nejake navrhy kde?
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
Reklama
 

Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Manín pryč a co bude dál?

Příspěvek od lomngi »

Na Slovensku mam vsetky aqaparky prejdene , a musim povedat ze som z nich sklamany.Bud cena je prehnana, alebo sluzby nestoja za nic.
Jedine co ma napada je v MADARSKU V Gyori.
celodenny vstup je lacnejsi ako u nas na 3h, a sluzby na vysokej urovni.
je tam 13 bazenov tobogane jaskynna sauna massaze.tak ze by sme si to mohli spolocne zazit a v klude si oddychnut a pri tom sa zabavat
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Manín pryč a co bude dál?

Příspěvek od alvin »

Až sa toho ujme Foxo,tak to zas bude asi v BB,alebo okolí,ja osobne som za Trnavský kraj,aby ste mohli prísť aj spoza rieky Moravy
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Manín pryč a co bude dál?

Příspěvek od lomngi »

alvin píše:Až sa toho ujme Foxo,tak to zas bude asi v BB,alebo okolí,ja osobne som za Trnavský kraj,aby ste mohli prísť aj spoza rieky Moravy
suhlasim s TEBOU.
Ale urobme nieco netradicne a tak urobit radost aj pre nase polovicky
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Manín pryč a co bude dál?

Příspěvek od alvin »

Ja si myslím osobne,že to nemusí byť zrovna aquapark,stači nejaký slušný motorest s veľkým parkoviskom. Žial,či (chvalapánu :lol: ) ani ja ano Foxo polovičky momentálne reálne nemáme,takže demokreticky necháme na väčšinu -i
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Manín pryč a co bude dál?

Příspěvek od alvin »

Mňa napadá "kacírska" myšlienka,ako Lomngi písal v inom "chlieviku" :lol: :lol: ,že 5.11. má voľno,spomenul som si na ten víkend spred roka a tak som dostalnápad,že podobne,ako to robia opelclubu.sk,niekde neformálne sa zísť na parkovisku buč pred nejakým obchod.centrom,či občerstvovacou stanicou,posedieť pokecať tak by som si dovolil navrhnúť zrazík na tú sobotu 5.11. v Trnave pred RELAXom,povedzme aj o 15.00 h,
Obrázek
ale všetko je vecou dohody v prípade,že by bol záujem,to je len môj návrh.
Mám skusenosti,že vzhľadom na blížiaci koniec roka,už ťažko by našiel väčšiu odozvu nejaký 2 dňový zraz,spojený s návštevou aqua parku,či inej atrakcie,to by bolo aktuálne skôr na jar,teraz ako vždy vidím skôr priechodný návrh nejakého minizarzíka na parkovisku,aby to nebola vražedná hodina ani vzdialenosť. Myslím,že do tej Trnavy by sa nám podarilo dotiahnuť zas ľudí čo bežne na tie hlavné zrazy moc nechodia,ani pre Blavákov by to nebolo ďaleko,a ani pre toho kto by prejavil zájem prísť spoza rieky Moravy.Popr. dať hlasovať nad mistom,či Trnava,Piešťany,alebo Trenčín,jaj tam viem o jednom peknom miestečku
IMG_0090.JPG
IMG_0090.JPG (228.35 KiB) Zobrazeno 3346 x
a musím zaklopať,pri týchto rychlovkách :D ,teda jednodňovkách,počásko,vždy stálo pri nás -i a hlavne verím,že neostatne len pri plánoch,na niečom sa aj zhodneme a hlavne sa stretneme :PP:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Manín pryč a co bude dál?

Příspěvek od alvin »

P.S ten Trenčín ma napadol až počas písania príspevku,ale začalo s mi v duši to miestečko pozdávať viac,je to v lesoparku Brezina,prístup autom,parkovanie,je tam hotel al občerstvovavcí kiosk,
http://www.hotel-brezina.sk/
ale všetko je na dohode,toto sú len moje návrhy,možno príde niekto s lepším,do 5.11. času dosť
a tu je prvá z navrhnutých lokalít
http://www.papanica.sk/sk/restauracia.p ... 585&kraj=7
tam sa presne rok predtým,v sobotu 6.11.2010 konal Minizraz Opelclubu.sk,pre ilustráciu fotky tu
http://alvin630.rajce.idnes.cz/Zraz_OPEL%2CTT-6.11.10/
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Manín pryč a co bude dál?

Příspěvek od alvin »

Keďže dnes som v roli organizátora zrazu prepadol,ale snaha bola mám nápad,zas čo som sa naučil po vzoru Oplákov za môjho krátkeho pôsobenia tam. Čo tak sobotný večerný zlet v Bratislave ,povedzme pred AVIONom,oni to máavali pravidelne aj takto na sklonku roka,čo by ste povedali niekedy v decembri :?: :?: :?:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Arendal
Příspěvky: 1083
Registrován: stř led 23, 2008 23:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Manín pryč a co bude dál?

Příspěvek od Arendal »

Nebo prijedte na srazik do Brna :o)
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
Vojta

Re: Manín pryč a co bude dál?

Příspěvek od Vojta »

alvin píše:Keďže dnes som v roli organizátora zrazu prepadol.....
Takhle to nemůžeš brát - prostě lidi z různých důvodů nepřijeli. My jsme například byli pátek-sobota v Praze v divadle, bylo to dlouhodobě naplánováno.
Co se týká druhého nápadu po vzoru Opláků, tak nevěřím, že by se to ujalo.
Odpovědět

Zpět na „Srazy“