MyLink

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
AndroidCZ
Příspěvky: 69
Registrován: ned led 27, 2013 00:07
Bydliště: Brno

Re: MyLink

Příspěvek od AndroidCZ »

357 píše:Jak to tady čtu, tak je ten krám spíše jen pro zlost. Když jsem ho viděl poprvé, tak se mi celkem líbil, protože s ním ten interiér prostě vypadá dobře, ale mít v autě cokoliv s windousama mi nahání husinu... Škoda že to není na Androidu...
Kamarád uvažuje o Traxu (není ještě zaregistrovanej a tak píšu za něj), a zvažuje výbavu, protože v těch dvou vyšších je právě tahle věc. Protože tyhle věci dost žerou (podobný tablet vydrží na jedno nabití okolo čtyř hodin), tak se ptal prodejce, jaký to má odběr, aby se mu třeba nestalo, že si pustí pár písniček s vypnutým motorem a už nenastartuje, protože mu to vyšťaví baterku, ale ten to nevěděl... Neví to tu někdo...??
Kolik MyLink žere netuším, ale šlo by to asi změřit multimetrem, přímo na baterce – jednou by se musel změřit odběr s vypnutým MyLinkem, podruhé se zapnutým a rozdíl mezi tím by byla ta spotřeba. Akorát já to asi hned nezměřím, není čas. Moc bych se ale spotřeby nebál, že by to soslo autobaterku, to asi ne. Ta má tolik Ah, že by to bylo na týden provozu MyLinku :-)

Mimochodem, teď jsme s Cruzem 3 dny kempovali, a docela intenzivně jsem využíval ty tři 12V zásuvky – asi 4 hodiny mi běžela autolednička co bere 50W (auto bylo po tu dobu nastavené do režinu "zapnuté zapalování", tj. běžela komplet elektronika v autě i s MyLinkem), každý den jsem nabíjel 2 mobily (i celou noc, zásuvka v kufru je pod napětím pořád), používal jsem MyLink jako hlasité handsfree na Skypování (tj. valilo audio i Bluetooth) a auto nastartovalo po těch 3 dnech bez zaváhání.

A od té doby, co mám tu aktuální verzi SW tak MyLink běží zatím zcela bez zaváhání, neviděl jsem zatím žádný bug, pokud pominu to občasné spuštění zvuku při otevřených dveřích v autě.
Cruze SW 1.8 LTZ, najeto 70000 km
Reklama
 

AndroidCZ
Příspěvky: 69
Registrován: ned led 27, 2013 00:07
Bydliště: Brno

Re: MyLink

Příspěvek od AndroidCZ »

robo628 píše:neviete nahodou ake vstupy ma mylink vzadu? niekde som videl aj foto ale uz to nemozem najst. mam totiz v mylinku uz novy soft aj na cuvaciu kameru tak by som ju tam chcel dokupit. uz ste si to niekto daval namontovat? a aku kameru? vdaka
Couvací kamery na Cruze máš třeba tady: http://www.ebay.com/bhp/cruze-camera
Viděl jsem na ebay i originální kameru, byla to tuším Sony. Měla na kabelu normální cinch, tak to možná bere obraz přes archaické S-video.
Cruze SW 1.8 LTZ, najeto 70000 km
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: MyLink

Příspěvek od honza72 »

Cinch je FBAS, S-Video je něco jiného. (Oddělená barva a jas videosignálu, atd.)
No a pokud bere vše alespoň obligátní ampér, tak to je max na dva dny do KO baterky a jeden plný den pro normální nastartování. Hodiny to vydrží, to je OK, ale dny ne!
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
AndroidCZ
Příspěvky: 69
Registrován: ned led 27, 2013 00:07
Bydliště: Brno

Re: MyLink

Příspěvek od AndroidCZ »

honza72 píše:Cinch je FBAS, S-Video je něco jiného. (Oddělená barva a jas videosignálu, atd.)
No a pokud bere vše alespoň obligátní ampér, tak to je max na dva dny do KO baterky a jeden plný den pro normální nastartování. Hodiny to vydrží, to je OK, ale dny ne!
Hm máš pravdu, nějak jsem to nedopočítal... Otázkou fakt je, kolik to reálně bere ten MyLink, jestli to je fakt 1A což klidně jo, tak by to vysoslo třeba 60 Ah baterku teda rychle.
Cruze SW 1.8 LTZ, najeto 70000 km
robo628
Příspěvky: 18
Registrován: čtv lis 08, 2012 18:52

Re: MyLink

Příspěvek od robo628 »

neviete nahodou ako sa ten mylink demontuje? nikde som nenasiel manual... alebo si tu kameru dam namontovat v servise? no minule ked mi ho vyberali kvoli vymene zamrznuteho mylinku tak to tam doskrabali a a odlamali uchytky na tom lesklom plaste okolo vyduchu a teraz mi to tam rezonuje :( . velmi si zalezat na tom nedali
cruze hb 1.8 white MY 2013
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

tak to si je mel poslat doprdele, at to koukaj vymenit.

demontaz je na youtube video, nekde je tu i odkaz. je to teda na sock radio ale postup je stejny
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Bedas
Příspěvky: 76
Registrován: pon dub 23, 2012 12:20
Bydliště: Vyškov

Re: MyLink

Příspěvek od Bedas »

tak po 7 měsících bezproblémového provozu najednou z ničeho nic přestalo fungovat spárování přes bluetooth. Nefungovalo s žádným telefounem. Tak jsem zajel do servisu, ti mě tam nahráli verzi 20.xx tuším a vše v cajku. Dokonce mě nyní ukazuje i názvy songů přes RDS u rádia...předtím to fungovalo hodně občas nebo spíš vůbec
Cruze HB LTZ 2.0 MY2013
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: MyLink

Příspěvek od Rudolf Š. »

Přiznávám se dobrovolně bez mučení, nechtělo se mi to číst :D tak se zeptám :D :D nechávali jste už někdo upravovat Software od jiné firmy než Chevrolet? mám namysli odblokování toho že některé funkce není možné používat za jízdy, chtěl bych to udělat, ale vůbec nevím kde mám hledat -P -P předem díky za info :PP: :PP:
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: MyLink

Příspěvek od Scorpion.11 »

A nevztahuje se na to záruka pokud se budeš v softwaru od jiné společnosti hrabat?
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: MyLink

Příspěvek od Rudolf Š. »

no nevím poradily mi to přímo v Chevy že taková firma existuje a že když se jim to povede tak se máme přijet pochlubit že by je to taky zajímalo, tak předpokládám že nee :D tam by se mělo jen zrušit to blokování, žádný přehrávání systému tam není -i
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: MyLink

Příspěvek od smire666 »

Rudo, sorry ale žiadnu takúto zmenu bez zásahu do SW jednoducho neurobíš. Krk na to, že ak by sa tam nedajbože niečo posralo a budú vedieť alebo zistia, že sa s tým niečo robilo, tak dajú od toho ruky preč a na záruku budeš môcť zabudnúť...s takýmito vecami sa neráta, že sa budú robiť a tak k tomu výrobca aj pristupuje v prípade snahy o uplatnenie záruky...kašli na to a vyčkaj konca garancie, potom si rob, čo chceš... :PP:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
..::Filip::..
Příspěvky: 71
Registrován: stř bře 16, 2011 17:08
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od ..::Filip::.. »

Tak jsem konečně otestoval Navigaci BringGo a funguje skvěle :-) Jinak včera MyLink pěkně zblbnul každý tlačítko na volantu dělalo něco jiného než mělo ale přes noc se vzpamatoval :-)
Přílohy
IMG_0740 (Kopírovat) (Kopírovat).JPG
Chevrolet Aveo 1.2, 53 kw, stříbrná-metal
Chevrolet Cruze SW LTZ 1.8, 104 kw, šedá-smokey
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Re: MyLink

Příspěvek od Damek »

Tak ti zelam s tym bringgo vela zabavy. Mna ta navigacia nehorazne hneva. Niekedy hovori, niekedy je nema. Teraz sa uz aspon neseka, ale uprimne, je to priserna aplikacia
Uživatelský avatar
..::Filip::..
Příspěvky: 71
Registrován: stř bře 16, 2011 17:08
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od ..::Filip::.. »

Jezdím s tím teď druhý den a zatím bez problémů tak uvidíme:-)
Chevrolet Aveo 1.2, 53 kw, stříbrná-metal
Chevrolet Cruze SW LTZ 1.8, 104 kw, šedá-smokey
Branzik
Příspěvky: 1
Registrován: ned srp 03, 2014 10:13

Re: MyLink

Příspěvek od Branzik »

Zdravím, máme v domácnosti taky Cruze.
Chtěl jsem Vás poprosit o radu ohledně mylinku.
Nejde na něm přehrát žádné video ani připojit navigace(BringGo).
Zkoušeli jsme jak Iphone4S tak android a bez úspěchu.
Handsfree bez problémů a muzika taky.
Mohli by jste když tak prosím jakou máte verzi Mylink na které Vám funguje navigace?
Děkuji moc.
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“