DOVOLENÁ 2010

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od J.Bad »

milosh píše:Tak jsme z vyletu zpet v penzionu, vylet super, ale narvano bylo slusne, prijeli jsme po 11h. Cesky popisky super, ale mame jedno dite 5 let a druhy 1,5 roku takze jsme dosli tak kilak a sli zpet, malej je lenoch a v kocaru ho to nebavi :), takze zvirata zadny, krome nekterych nemcu to se jinak oznacit neda :lol:
Koho by zajimal web v cestine tak tady info - http://www.baumwipfelpfad.by/bwp_cz/index.php
Deti plati az od 6 let takze jsme to meli za 16 ojro 2 dospeli celkem, plus nejaky to jidlo v mistni restauracce -i
No Němci zvířata..?to bych netvrdil - spíš nás překvapilo že po celé délce Zoo trasy nebyl nikde odpadkový koš - fakt nikde - záchody ano ,ale koše ne!!Tak by člověk předpokládal že budou odpadky naházeny všude po cestách - ani náhodou - tak po půlce cesty jsme se vláčeli s prázdnou PET lahví až bude někde koš tak se vyhodí a byl až na parkovišti!!Opravdu všude překvapivě čisto a nikdo se nedovolil něco odhodit na cestu.
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Reklama
 

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Jirko naprostá pravda !!! Ono se říká dej němci úřední čepici a třeba hlídat WC a v tu ránu má respekt !!! Ale i bez té čepice.Já občas jedu jen tady kousek za hranice protože jak jsem už psal ono se v Německu vyplatí kupovat pomalu všechno ale to teď nejde.Když jedu lesem a nikde žádný hraniční patníky tak okamžitě je poznat,kde začíná Německo !!! Oni mají snad pozbíraný i šišky a uhrabáno i v normálním lese !!! Ale taky opravují silnici na padla zkončí uklidí stroje třeba na cesty do lesa zůstanou třeba jen nejnutnější značky zametou po sobě i když zítra budou pokračovat !!! To holt u nás jak jsem dával fotky toho mostu tak tam taky zůstavaly stroje ale do týdne oplocený a ostraha protože jim vykradli vercajk vycucli všechnu naftu :( :( :( Radši to nebudu víc rozvádět !!!
No hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Vojta

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od Vojta »

Stejný je to tady na jihu. Jedeš kolem Mikulova, samá vinice, ale oplocené. Přejedeš hranici, taky samá vinice, ale bez plotu. A nikdo si nedovolí si utrhnout ani hrozen. A stejné je to u sadů. O čistých vesnicích ani nemluvím. Všechno je to v lidech.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od milosh »

Ja myslel cunatka ne jako na odpad v lese a podobne ale na to jak byli nekteri obleceny ale hlavne na jejich jidlo, to se neda proste :D Ale pravda uklizeno ostrihano maji vsude, hlavne i treba garaze cisty a auta v nich novy o 10 let proti nam, projede se hranice vesnicky u nas taky celkem pekny proti napr. severu republiky ale uz je znat ze jsme v cr, lidi jezdi jak prasata ve vesnicich, kdyz nekdo jede jak snek a predjizdim ho tak prida aby mi to trvalo dyl a ohrozil jsem co nejvic dalsich ucastniku provozu, nechapu... Dnes po 300km domu z dovci jsem si zase udelal obrazek ze se mame od nemcouru a nejen od nich co ucit :PP:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od Iacobus »

Nedá mi aby som nedal jeden príspevok o Nemcoch......už keď ste to načali. Onoho času sme boli s manželkou na dovolenke v DE a o.i. aj v Bavorsku. Mňa vtedy fascinovala ich služba "blumen zum selbstschneiden". Je to vlastne kvetinová samoobsluha. Nastriháte/narežete si kvety v záhonoch uprostred poľa kde nie je široko ďaleko žiadna živá duša, podľa hrúbky kytice si vyberiete dieru v doske do ktorej sa zmestí a kde je uvedená suma, no a túto sumu hodíte do kasičky. :shock: :shock: :shock: Toto všetko bez akejkoľvek kontroly, len tak dobrovoľne.
Viete si niekto predstaviť niečo takéto v CZ alebo SK ???? V našich podmienkach jednoducho nerealizovateľné. Naši malí ľudkovia by ujebali (pardón za výraz) nielen kvety, kasičku, ale ešte aj tie nožnice. Keďže som vtedy fotil ešte na kinofilm, prikladám len ilustračné foto.
samoobsluha.jpg
samoobsluha.jpg (60.76 KiB) Zobrazeno 2791 x
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od milosh »

Ono tech 40 let zpozdeni v CR jeste bude nejaky rok znat, urovne Nemecka se snad doziju za tech 40-50 let, ale to mi bude 80 da li buh a stale budu chodit do prace :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od hladolef »

Taky jsem byl mile prekvapen,ale neco takoveho,existuje v Jesenikach.Nacepujete si pivo,opecete si klobasu,atd.a zaplatite do kasicky,
http://www.jeseniky.net/index.php?obl=1 ... 1&pol=2657
Přílohy
Lesni Bar
Lesni Bar
Snimek_152.jpg (229.36 KiB) Zobrazeno 2761 x
Lesni Bar
Lesni Bar
Snimek_148.jpg (178.16 KiB) Zobrazeno 2761 x
Lesni Bar
Lesni Bar
Snimek_154.jpg (207.93 KiB) Zobrazeno 2761 x
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od 666 »

To je u nás? To jsem z toho v šoku :shock:
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

DOVOLENÁ 2011

Příspěvek od Slam »

Jsem po dovolené a musím říct, že Egypt je pro Daewoo/Chevrolet země zaslíbená, protože to tam je podle mého zjištění suverénně nejvíc zastoupená značka (druhý pak je nejspíš Hyundai díky modelu Verna (Accent), kterých je tam fůra jako taxíků). Nejvíc je tam bezpochyby zastoupen Lanos (ať jako Daewoo nebo Chevrolet), často jako taxi. Určitě tomu napomáhá, že se tam Daewrolety přímo vyrábí (viz zmíněný Chevrolet Lanos). Potkal jsem i Nexie, hodně Nubir (2. generace), ale několikrát i Lacetti (Nubira III), Epicu, Sparka, Captivu a Cruze je k vidění také dost často... Dokonce jsem v Hurghadě potkal 2x i Leganzu! Černým Chevroletem Lanos jsem se i vezl. Škodovku jsem potkal jako Favorita, Felicii, Superba II, ale nejvic je tam Octavií 2. a 3. generace, Fabii jsem viděl jen v autosalonu.

Obrázek
Daewoo Leganza v Hurghadě

Obrázek
Chevrolet Lanos v Hurghadě

Obrázek
Chevrolet Lanos v Hurghadě

Obrázek
Daewoo Nubira II v Hurghadě

Obrázek
Daewoo Nubira II v Hurghadě

Obrázek
Chevrolet Cruze a 2x Chevrolet Aveo v Káhiře

Obrázek
Daewoo Nubira II v Káhiře poblíž Sfingy
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od hladolef »

Přílohy
Segesta.JPG
Dorise Templ
(247.23 KiB) Staženo 243 x
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od milosh »

Co mafie, zadnej problem? :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od hladolef »

Tak neco, co jsem fotil.Milosi..pruvodkyne nam rekla,ze mafiani sedi ve Vatikanu.
Přílohy
Hera tempel-Selinunte.JPG
Hera-Tempel I (sog. "Poseidon-Tempel")
Selinunt (Σελινοΰς, ital. Selinunte) ist eine archäologische Fundstätte in der süditalienischen Provinz Trapani auf Sizilien. Die Fundstätte befindet sich auf dem Gebiet der Gemeinde Castelvetrano an der Südküste Siziliens unmittelbar am Mittelmeer.
(107.25 KiB) Staženo 211 x
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od milosh »

Tak jsem po letech narazil na toto tema, Ivo R., muzes napsat jak bylo v ty Francii, jak daleko k mori, a tak? Diky.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od Ivo R. »

Ve Francii super , jezdíme tam ke známé , je to češka, která tam žije více jak dvacet let. S manželem mají velkou tvrz asi tak patnáct km od Avignonu, kde pronajímají apartmány. K moři je to asi sto km po dálnici.
http://goo.gl/maps/fSLt5
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: DOVOLENÁ 2010

Příspěvek od milosh »

kolik to je km a na kolik vyjde myto? vypada to fakt moc pekne.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „POKEC“