Sraz severní Morava 2008

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
jirka48
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 30, 2009 08:31

Příspěvek od jirka48 »

Tak je fakt, že si naší Pražáci vyzkoušeli z každého menu něco :) Je fakt, že na Moravě máme levno :) Tuž nekupto :lol:

Jajuska95: A co jsi prosím tě dělala, že si jela po chodníku? ? ? Co jsi viděla tak zajimavého ? :)

A stejně nejlepší hláška: "To jsou ale velké kozy! " - Všichni ostatní víme, že mamča od Filipa myslela kozy, které se pásly na kopečku :) A že jich i bobků tam bylo habaděj :P :lol:
Reklama
 

Boris Mahdal
Příspěvky: 35
Registrován: stř led 28, 2009 13:57

Příspěvek od Boris Mahdal »

Nic zajimaveho na nem nebylo, ale asi bych nedojela v poradku do prace, kdybych neuhla, protoze mi nedal prednost kamion, tak bych nedopadla dobre, Matiz to prezil bez ujmy a ja taky, i kdyz je to neprijemny zazitek..
jurašek
Příspěvky: 72
Registrován: sob úno 14, 2009 19:08

Příspěvek od jurašek »

Jajuško: Hlavně že je vše v pořádku s tebou i s matýskem... ;)mimochodem,doufám ,že mě jednou svezeš,ještě jsem v tom nejel,vlastně ani nic jinýho nedělal.. :lol: ani neseděl. :oops:
Boris Mahdal
Příspěvky: 35
Registrován: stř led 28, 2009 13:57

Příspěvek od Boris Mahdal »

To Buben: Tak snad to jeste vyjde, protoze uz dlouho Matizka mit nebudu, bohuzel pujde do jinych rukou, ja budu mit pak Daewoo Lanos.. Podle toho kdy bude pristi sraz...
jurašek
Příspěvky: 72
Registrován: sob úno 14, 2009 19:08

Příspěvek od jurašek »

Jajuska95 píše:To Buben: Tak snad to jeste vyjde, protoze uz dlouho Matizka mit nebudu, bohuzel pujde do jinych rukou, ja budu mit pak Daewoo Lanos.. Podle toho kdy bude pristi sraz...
Jéje, to abych si pospíšil, no když to nevyjde tak mě sveze někdo jiný, no ne?Uvidíme... ;)
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

[quote="myška"]Tak je fakt, že si naší Pražáci vyzkoušeli z každého menu něco :) Je fakt, že na Moravě máme levno :) Tuž nekupto :lol:

Tak už jsme také doma - v PRAZE!!!To je jasný všechno na Moravě je levnější....Jinak super sraz - nové tváře,prima lidi a hlavně poděkování organizátorovi Filipovi (SKYLINE GTR) a jeho mamince za bezva překvapení viz (oheň v přírodě,kozy - obzvláště ty velké,svatba a večerní nádherné červánky) prostě se pozná správný organizátor.
Nechci chválit pouze organizátora,ale všechny účastníky srazu - díky kterým jsme strávili prima odpoledne!!
Tady jsou fotečky ke stažení ... http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/800 ... .36MB.html
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Tak jsem právě zhlídnul fotky od obou kluků a musím uznat, že je to moc pěkný místo. Tak to příště naplánujte na léto ;) rád se tam podívám ;)
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
REBEL

Příspěvek od REBEL »

je to tam fakt pekny priste bych dojel iva by to tam zas rozjela :lol:
jurašek
Příspěvky: 72
Registrován: sob úno 14, 2009 19:08

Příspěvek od jurašek »

J.Bad píše:
myška píše:Tak je fakt, že si naší Pražáci vyzkoušeli z každého menu něco :) Je fakt, že na Moravě máme levno :) Tuž nekupto :lol:

Tak už jsme také doma - v PRAZE!!!To je jasný všechno na Moravě je levnější....Jinak super sraz - nové tváře,prima lidi a hlavně poděkování organizátorovi Filipovi (SKYLINE GTR) a jeho mamince za bezva překvapení viz (oheň v přírodě,kozy - obzvláště ty velké,svatba a večerní nádherné červánky) prostě se pozná správný organizátor.
Nechci chválit pouze organizátora,ale všechny účastníky srazu - díky kterým jsme strávili prima odpoledne!!
Tady jsou fotečky ke stažení ... http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/800 ... .36MB.html
Taky jsem si zasouložil pochvalu?? Děkuji :lol:
jirka48
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 30, 2009 08:31

Příspěvek od jirka48 »

Si piš že jo. Ale je fakt, že se vždycky dají v každém městě místa, kde jsou dobré ceny :P A to i v Praze
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

REBEL píše:je to tam fakt pekny priste bych dojel iva by to tam zas rozjela :lol:
Tak to jedu :lol: :lol: :lol: už se těším
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
REBEL

Příspěvek od REBEL »

neboj na pristim sraze bude zase sranda abys nemusel strihat video
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Snih se nam blizi chtelo by to naky srazik s lyzi... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Teď jsem si uvědomil,že jsem ani nepoděkoval za srazík! Nebyl jsem doma. Jinak všem moc děkuji bylo to fajn ! ;)
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Sraz severní Morava 2008

Příspěvek od rudla »

Chtělo by ten sraz ve Štramberku po 3 letech obnovit. Navrhuji termín 22.10.2011 - je to sobota :PP: Tehdy to bylo super.
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Odpovědět

Zpět na „Srazy“