Manín pryč a co bude dál?

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

Hanzy píše:Tak jdem do toho dloho jsem na zadnem srazu nebyl tak kde kdy v kolik?????Nejlip nekde prostred CR a batoh uz neberu... :lol: :lol: :lol:

Hanzy, batoh ber radši sebou. Kdo by tě pak vezl domů ??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Ja jsem se nikdy nestratil a domu vzdy dostal.Vsak bych prespal ne nekde mozna i s nekym... ;)
A hezky to mam nacvicene i v aute na vychodoceskem srazu sice sam ale i tak to slo... :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo R. »

Hanzy píše:Kdo si to dovolil?!Co to je za hajzla!!! :lol: :lol: :lol:
Dej si facku :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Dam mu az ho chytim!!! :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Iveta píše:
Ivoš píše:Ale no tak, Ivetko :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: Ale i auto má hezký ;) :lol: :lol: :lol: :lol:

Ivošku, ty dobře víš že jsem myslela auto ,, žluťáska ". ;) Nebo ty to ladíš k barvě auta :?: Na to pozor , bo stříbrná jde špatně umýt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jde to v pohodě, musíš to umět ;) :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Hanzy píše:To vis my co nejsme na perniku tak nezpivame a ja se zivim praci a ne ze zmacknu vic tlacitek na klavesnici!!! :lol: :lol: :lol:
A mas to ty ourado!!! :lol: :lol: :lol:
Ty si neuvědomuješ, že moji rodiče dělají taky účetní práci...sice náročnější než já, ale dělají a když tohle budeš říkat, tak mi nedovolí s tebou kamarádit a už s tebou nebude kamarádit nikdo ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

dej si facku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Iveta píše:To - Petr Soukup, chytám tě za slovo a doufám že přijedeš na Baldovec. Už bych konečně ráda viděla toho tvého ,, žluťáska ". ;) :roll:
Budu se moc snažit a pokud to půjde jen trošku,tak dorazím. Hele a kdyžtak Ivoš touží po těch Pardubicích,co to udělat v Hradci Králové? Nebo někde poblíž,z Prahy je tam člověk ted docela rychle. :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Petr Soukup píše: udělat v Hradci Králové? Nebo někde poblíž,z Prahy je tam člověk ted docela rychle. :lol:
Hele, další takovej: Udělejte mi sraz někde za barákem, možná se přijedu podívat :lol: :lol: :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Vojto bacha tady se rozdávaj facky a teraz ma napadá že máš u mne vroubek Obrázek
Vojta

Příspěvek od Vojta »

-peha- píše:Vojto bacha tady se rozdávaj facky a teraz ma napadá že máš u mne vroubek Obrázek
Ještě s tím počkej, třeba nějakej génius u nás v parlamentě vyřeší důchodovou reformu tak, že likvidace důchodce nebude trestná. Pak se můžete vyřádit :lol: :lol: :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ále nie na teba by som sa nevedel ani trocha hnevať vlastne som rád že si taký srandista neznášam mrzouty a nafoukaný lidičky já mám rád takový éra ako sme tady na fóre no a Ty si hviezda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Vojta píše:
Petr Soukup píše: udělat v Hradci Králové? Nebo někde poblíž,z Prahy je tam člověk ted docela rychle. :lol:
Hele, další takovej: Udělejte mi sraz někde za barákem, možná se přijedu podívat :lol: :lol: :lol:
Tak to tedy neeeee. Mě nevadí jet i 200 km za dobrými lidmi,jen nesmím být v práci. :(
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

-peha- píše:Ále nie na teba by som sa nevedel ani trocha hnevať vlastne som rád že si taký srandista neznášam mrzouty a nafoukaný lidičky já mám rád takový éra ako sme tady na fóre no a Ty si hviezda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pepo,ty si môj človek,ja tiež radšej všetko z humorom a obrátiť na srandu,než by sa mal človek urozčuľovať,ani ja neznášam morousov a nadutcov.
:D :D :D :D :D
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Vojta píše:
Petr Soukup píše: udělat v Hradci Králové? Nebo někde poblíž,z Prahy je tam člověk ted docela rychle. :lol:
Hele, další takovej: Udělejte mi sraz někde za barákem, možná se přijedu podívat :lol: :lol: :lol:
To sa tak rieši,keď namám možnosť,alebo aspoň čas niekam cestovať,ZORGANIZUJEM TO SÁM,tam kde a kedy to najviac vyhovuje mne,tak som to ja robieval ešte v Oldies klube.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Inak uvažujem o založení slovenského Matiz-klubu,ako si mi,Vojto,poradil v maile,resp. Matiz+Tico+Spark,ale neviem či by sa to vôbec podarilo zrealizovať,či by som našiel ešte pár nadšencov s ktorými by sme to zrealizovali,aby to nebol len "ONEMAN BAND" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „Srazy“