Kalos tuning

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Jojo, ten tmavej vubec nevypada jak auto z Koreje :shock:

Myslim, ze spatny roky ma daewoo za sebou a ted uz to budou jen cim dal kvalitnejsi auta, viz. nova Nubira 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak kdyby tohle jezdilo po silnici tak by se asi spoustu lidí ohlídlo :lol: :lol:
Boris

tuning na SEDANA

Příspěvek od Boris »

prosim vas nevie niekto kde by som nasiel nejake foto vytuningovaneho KAlosa Sedana? :roll: alebo kde by sa daly zakupit spojlery?? ak mate mozte mi aj poslat foto kalosa aj s upravovou alebo vlstneho ako ste si ho upravili!!! na cvoky8@post.sk
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: tuning na SEDANA

Příspěvek od milosh »

Boris píše:prosim vas nevie niekto kde by som nasiel nejake foto vytuningovaneho KAlosa Sedana? :roll: alebo kde by sa daly zakupit spojlery?? ak mate mozte mi aj poslat foto kalosa aj s upravovou alebo vlstneho ako ste si ho upravili!!! na cvoky8@post.sk
Ja jeste nevidel ani upraveny hatchback, natoz sedan. Ale na netu se jiste neco najde 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Hanyz

Aveo

Příspěvek od Hanyz »

Chlopi, ne všechny Avea v USA mají dvoubarevný vnitřek. Jsou k mání i LS verze se šedivou palubkou, tak jako u nás.
Čaute
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

To Hanyz: Diky za info. A ja ho chtel nechat poslat ze Statu :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tuning na SEDANA

Příspěvek od Ivan »

Boris píše:prosim vas nevie niekto kde by som nasiel nejake foto vytuningovaneho KAlosa Sedana? :roll: alebo kde by sa daly zakupit spojlery?? ak mate mozte mi aj poslat foto kalosa aj s upravovou alebo vlstneho ako ste si ho upravili!!! na cvoky8@post.sk
Kašli na už upravená auta - uprav si svoje, jak chceš, aby vypadalo!

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Mno, to je ale rozdil, co udelaji jen vetsi kola a snizeni 8)
Tohodle uz bych za nexii klidne vymenil :lol:
A kdyz ted na to koukam, tak presne tyhle kola ja mam na svym auti :)

Obrázek
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Boris

tuning

Příspěvek od Boris »

No tak co ma niekto informacie kde by sa daly zohnat tuningove spojlery na KAlosa? a kade ake doplnky??? Neviem to nikde najst.. a pozrite sa vsade je tyningovany len Hb a co tak nejaky ten sedan???
Diki
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: tuning

Příspěvek od milosh »

Boris píše:No tak co ma niekto informacie kde by sa daly zohnat tuningove spojlery na KAlosa? a kade ake doplnky??? Neviem to nikde najst.. a pozrite sa vsade je tyningovany len Hb a co tak nejaky ten sedan???
Diki
Videl jsem naky spoilery na nejakem nemeckem webu, tusim http://www.daewoo-club.de

Co se tyce tuneni sedanu, to mas tezky, HB se vzdy tuni lip, sedan je spis pro rodinu :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Mě se líběj ty světla jako parkovačky tomu svítěj ty tři proužky co sou na místě běžného blinkru ;) ale to je jen u hatchbacku sedan má jiný přední světla :cry:
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

Ondro, nebuď s tím černo-bílým interiérem tak uchylnej, Ty bys to nacpal taky všude :) Jinak kalos je fajn, ale zklamal mě interiér, teda hlavně výplně dveří. Ty jsou dobré do nejlevnějšího Matize, ale ne do tohohle, moc plastu a málo barev. Tady by se mohli Korejci od Škodovky učit... H
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

budeš se divit ale když jsem se rozhodoval jestli sedan nebo hatsback tak u mě zvítězil krátkej protože měl hežčí přední masku i zadek. No a takhle jdu jednou ulicí a jdu a řikám no jo už zase vidim KALOSE konečně zase po dluhý době hezký auto. MLO TO PŘEDEK Z KRÁTKÝHO A VON TO BYL SEDAN CHVÍLI SEM NA TO KOUKAL A PAK SE MI CHTĚLO BREČET!!
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

DYŤ ŘIKÁM ŽE JDE HODIT NA HB STŘEŠNÍ KŘÍDLO Z OCTAVIE COMBI!!! AKORÁT MUSÍŠ MÍT SERVIS KDE TI UDĚLAJ OBTISKY KASTLE A PODLE TOHO TI TO KŘÍDLO OBROUSEJ!! KŘÍDLO+LAK+OBTISKY+PRÁCE CCA 4500,-
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

tady něco pro sedany!

Příspěvek od schomi »

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „KALOS“