Otáčkoměr u Lanosu

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Už sem to tu několikrát psal že sem tam žádný čidlo dodávat nemusel a taky mám S výbavu ta elektrika je v tomhle případě kupodivu kompletní jen sem zapojil zásuvky a už to ukazovalo. Na motoru je jedno jediné čidlo na klikovce a nezáleží jestli to auto má otáčkoměr nebo ne a nebo jestli je to 1,5 nebo 1,6
Reklama
 

Uživatelský avatar
šemík
Příspěvky: 82
Registrován: stř zář 10, 2003 08:31
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od šemík »

Petrm , takže ty jsi vyměnil komplet palubku nebo jenom v té palubce vyměnil palivoměr za otáčkoměr a teploměr za ten kombinovaný palivoměr-teploměr ?
Daewoo Lanos 1.5 žádný tuning.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

To byl můj první pokus ale tyhle součástky potřebují ještě jiný ten zadní bílý plast a jiný tištěný spoj a šrouby protože je tam jiná rozteč na díry těch přístrojů který přiděláš a vlastně i napájíš právě přes šrouby skrz ten tišťák já měl přístup k těm dílům za pár korun ale jinak je lepší vyměnit celej přístrojovej štít někde z vrakoviště a je po srandě 8)
Uživatelský avatar
šemík
Příspěvky: 82
Registrován: stř zář 10, 2003 08:31
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od šemík »

To máš pravdu, ale Lanosů na vrakovišti asi moc nenajdeš. Teď ale nevím, jestli je to dobře nebo špatně. :D
Daewoo Lanos 1.5 žádný tuning.
danyo
Příspěvky: 24
Registrován: ned pro 07, 2003 03:07
Bydliště: CR

hm...

Příspěvek od danyo »

Ja mam rok vyroby 2002, vybava...no teraz si nespomeniem ako bola oznacovana - zakladna bola S ?? :? Ja mam zakladnu a plus. Takze asi S+ ? No ved nejde teraz o oznacenie, nemam otackomer a manik v jednom daewee mi povedal ze ma namontovanie bude stat nehorazne prachy, ze tam musia vymenit elektroniku, natahat kable a neviem co... :( ale zvyknu tam odrbavat tak sa mi to nejako nezda. Neviete mi pls povedat ci na takejto vybave staci zakupit novu pristrojovku a pripojit, alebo mal ten typel pravdu a budem musiet vsetko prerabat ?

richiprofi: kde si si to nechal montovat ?
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Pokial ma pamat neklame tak to Petrm spominal, ze ziadne kable tahat netreba len si staci kupit pristrojofku kde je otackomer vyhodit staru a vsetko pozapajat a jeto 8) Mne napriklad lupoce motorcek co pocita ujdeny km a treba vymenit cely tachometer cca 2000sk :cry:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Já nevím ale čtete taky starší příspěvky ??? Tam sem se o tom několikrát dost podrobně rozepsal 8)
Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

petr: postriiilet ich je nutno :lol:
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

To né ale mě připadá že každý kdo sem přijde napíše co má za problém ale už dál nezjišťuje jestli sme to tu už neřešili to bysme to mohli psát furt do kola ;)
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

petrm píše:To né ale mě připadá že každý kdo sem přijde napíše co má za problém ale už dál nezjišťuje jestli sme to tu už neřešili to bysme to mohli psát furt do kola ;)
a ako je to s tym tachometrom??? :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

A teraz Petra klepne :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

A fakt jsou tam všechny kabely? Do jednoho? :lol: :lol: :lol:
danyo
Příspěvky: 24
Registrován: ned pro 07, 2003 03:07
Bydliště: CR

blabol

Příspěvek od danyo »

To je naozaj velmi pekne co tu vsetko pisete pani, je to skutocne dost k veci, viac by ma vsak zaujimala odpoved na otazku pre richiprofiho : KDE SI SI NECHAL OTACKOMER ZA "4000 fungl novej" NAMONTOVAT ???

To mi pomoze....Dikes :D
Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

danyo: no chcel som, ale akosi som sa este k tomu nedostal, kedze afto bolo rozbite, takze isli peniaze inam...ale aj tak tam asi pojdem dat palubku z kadetta alebo astry GSi, kedze na tachaci mam "len" 200kmh :?: :roll:
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Mě jen tak něco nerozhodí :!: :twisted: :roll: :( :shock: :x
Odpovědět

Zpět na „LANOS“