montaz centralu

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: central na 100%

Příspěvek od Pajin »

paja truhlik píše:
aumirek píše:jo není problém pokud to máš hotové tak možná tak 2 hodky ale napiš kdy by jsi přijel at jsem doma
jj neboj pisnu ti zatim dik pak s edomluvime vic cau a diky
tak tedy ahoj lidi teprve ted sem skoncil s praci od osmi hruza no nic predtim sem sy udelal na 1 hodinku volno akoukl na ten centra avyslo stoho ze to potrebovalo jen doladit ted funguje taqk jak ma takze my to nemusis montovat moc diky a cau zas nekdy :D
Reklama
 

aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

jsem říkal největší problem seřídit ono se to potom háda a dotahni ty šroubky fest jsou to dost vélké rázy a jak se trochu povolí pohne se to a dost problém
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

aumirek píše:jsem říkal největší problem seřídit ono se to potom háda a dotahni ty šroubky fest jsou to dost vélké rázy a jak se trochu povolí pohne se to a dost problém
jj dotahl jsem to fest v navode psaly seridito s koliky nahore(otevreno) tak sem to tak udelal abyl problem na svete ted sem to vyladil s koliky dole(zavreno) a je vse vpohode aklidne to bezi zatim nevzdy plati toco je cerne na bilym :lol: 8)
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Ahoj lidi tak zase otravujuja vim koupil sem si dálku na central nakej univerzalni zase znacky "max keyless entry system" nevím jak to mam napojit tak prosím jestly by někdo nevěděl jak nato byl bych vám moc vděčný děkuji
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

paja truhlik píše:Ahoj lidi tak zase otravujuja vim koupil sem si dálku na central nakej univerzalni zase znacky "max keyless entry system" nevím jak to mam napojit tak prosím jestly by někdo nevěděl jak nato byl bych vám moc vděčný děkuji
nejhorší problém natahat dráty vlastní zapojení zvládne podle toho plánku i dítě jedinej problém snad seřídit dobře ty táhla
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

no draty tahat nemusim mam vepredu jak uridice tak u spolujezdce serva tak to pichnu na ridice ale nevim kam zapojit aby svitily svetla smerove atd kam stemi ostatnimi kabliky vim mam ktemu taky planek ale snej to vazne moc nechapu
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

no ty světla se napojí do té řídící jednotky 2 dráty a na směrovky v tom plánku by to mělo také bejt
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

ahoj tak dalkac uz mam napojeny a funguje jen nemam napojene nato smerovky nevim kde to mam napojit a z dalkace vede jen jeden drat fialovej chtel sem to napojit na pojistkovou skrin ale neumim sedostatt do te svorky jetam blbej pristup pak sem skousel to napojit rovnou na zarovku tak tam to bylo ok ale svitila jen jedna strana pak sem skousel to napojit i na vystrazne ale asi to byly jie kontakyt bo mi zacly blikat kontrolky tak nevite nekdo kde to mam napojit????
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

podle mne na ta výstražná ale jinej drát a mělo by to bejt i v tom návodu nakreslené už si to nepamatuji
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

ja mam v planku k dalce napsane fialovy drat na smerove svetla bez obrazku j tamn mam jen texty zadne nakresy
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

takže ten fialovej bys měl zapnout na ty varovné ale musíš najít na kterej dá se říct že ten fialovej je jako vypinač na ty varovné a on tam pustí jen to bliknuti a zase vypne
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

ahoj o vim ze fiialovy na varovny ale nevim kde ho mam dat vim i ze ne nacerny kablik od varovnejch musim to dat na zelenej ale nevim kde
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

ted teda nechápu víš že máš dát na zelenej u varovných takže v čem je problém
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

no nevim kam se naten kablik napojit v jakem umisteni skousel jsem to k pojistkove skrini a le tam sem se nedostal blbej pristup
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

no tak musíš zjistit odkud přesně kam vede a napojit ho tam kde máš nejlepší přístup já tuším jem ho napojil přímo na konektor co jde k vypinači
Odpovědět

Zpět na „TICO“