Vnitřní světlo

Moderátor: Blue Lanos

Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

A mne zase zacalo trochu zatekat cez antenu :( Predtym som dotiahol ten srob zvnutra, co to cele drzi o strechu, ale ked leje dlsiu dobu, zase mi kvapka na paku :) . Myslel som najprv, ze to tecie popod tesnenie antenneho uchytu na streche, ale asi to tecie dakde stredom, kde je antenny kablik. Skusim tam natlacit ciernu gumovitu hmotu z tuby, cim sa sparuju vane a sprchove kuty ;)
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

To tieklo aj mne....silikon to vyriesil.
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Prave som ho dal, tak dufam ze bude pokoj ;)
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
ss2men
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 08, 2006 14:06

Příspěvek od ss2men »

Rado píše:To tieklo aj mne....silikon to vyriesil.
Mne to tiež tečie hlavne keď umývam strechu, skúšal som povoliť skrutku na anténe a ani sa nepohla. Skúsim natlačiť silikón z vnútra svetla.
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Skrutka na antene nesla ani mne povolit, ale neva, lebo antenou nehybem hore a dole. Z vnutornej strany nad svetlom je jeden krizovy srob, ten sice ide dotiahnut, ale nema ziaden vplyv na zatekanie. Silikon som dal cierny, ale normalka z hornej strany. Prstom som najprv naniesol tenku vrstvu dokola okolo toho gumoveho tesnenia, co prilieha k plechu strechy, ale aj tak dnu kvapkalo. Tak som to natlacil rovno zhora do spoja samotnej anteny a puzdra anteny. Ona ta svina voda ide prave stredom, zrejme kadial vedie antenny drot, takze bude treba to cele zasilikonovat. Nemam sice teraz moznost dvihnut antenu dohora, ale naco....Trochu bude treba davat pozor pri odkrucani anteny, aby som nou dohora nepohol. Hlavne som ju tam nenasroboval na fest, aby isla lahko dolu pred umyvarkou.
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“