Aveo sedan 1,4 sx platinum - už ho mám

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

eypo
Příspěvky: 7
Registrován: ned dub 08, 2007 11:56
Bydliště: ostrava

Příspěvek od eypo »

dik zatim nic nesviti
Reklama
 

bubo
Příspěvky: 27
Registrován: čtv bře 15, 2007 14:06
Bydliště: Bratislava

Avejko 1,4 platinum

Příspěvek od bubo »

Tak zatiaľ úplne bez problémov. Check zatiaľ nesvieti. Ja som s ním nemal problém ani u kalosa. Akurát musím ísť na výmenu predného skla. Nejaký kameň mi v ňom spravil prasklinu a zväčšuje sa. Fotky dodám.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Jo kdyz jsme u te vymeny okna a jde to z pojistky, pozor na to, ze jakmile to je do tri mesicu od uzavreni, tak platite pulku ze svyho, to ja jen jako, ze kdyby nekdo nekdy..tak je lepsi pockat ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
bubo
Příspěvky: 27
Registrován: čtv bře 15, 2007 14:06
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od bubo »

Tak to si ma veľmi nepotešil. Ak je to stou poisťovňou tak.
Inak moji :( :( fasa servisáci dali mi dole čelné sklo a potom zistili, že ho nemajú tak mi moje avejko trčí týždeň v servise a čaká na sklo.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

No u nas to tak je, pak napis co a jak... :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

bubo píše:Tak to si ma veľmi nepotešil. Ak je to stou poisťovňou tak.
Inak moji :( :( fasa servisáci dali mi dole čelné sklo a potom zistili, že ho nemajú tak mi moje avejko trčí týždeň v servise a čaká na sklo.
To si na tom ešte veľmi dobre.Mne tiež rozobrali prevodovku na KALOSE a skoro 4 týždne som čakal na ložiská z maďarska...No druhú bombu som dostal ,keď som sa spýtal na záruku.Chcel som vedieť,či sa mi predlžuje zár.doba o tie dni,čo máš auto v servise.-odpoveď znela-NIE!!!
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Muco píše:
bubo píše:Tak to si ma veľmi nepotešil. Ak je to stou poisťovňou tak.
Inak moji :( :( fasa servisáci dali mi dole čelné sklo a potom zistili, že ho nemajú tak mi moje avejko trčí týždeň v servise a čaká na sklo.
To si na tom ešte veľmi dobre.Mne tiež rozobrali prevodovku na KALOSE a skoro 4 týždne som čakal na ložiská z maďarska...No druhú bombu som dostal ,keď som sa spýtal na záruku.Chcel som vedieť,či sa mi predlžuje zár.doba o tie dni,čo máš auto v servise.-odpoveď znela-NIE!!!
a jeste nevic na ten vymeneny dil, co ti tam dali je uz zaruka pouze 3 mesice, kdyz ti ho i namontovali ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Majú to premyslené-to treba uznať... :((
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
srneček
Příspěvky: 106
Registrován: čtv říj 05, 2006 10:40
Bydliště: Oslavany, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srneček »

Akri píše:
Muco píše:
bubo píše:Tak to si ma veľmi nepotešil. Ak je to stou poisťovňou tak.
Inak moji :( :( fasa servisáci dali mi dole čelné sklo a potom zistili, že ho nemajú tak mi moje avejko trčí týždeň v servise a čaká na sklo.
To si na tom ešte veľmi dobre.Mne tiež rozobrali prevodovku na KALOSE a skoro 4 týždne som čakal na ložiská z maďarska...No druhú bombu som dostal ,keď som sa spýtal na záruku.Chcel som vedieť,či sa mi predlžuje zár.doba o tie dni,čo máš auto v servise.-odpoveď znela-NIE!!!
a jeste nevic na ten vymeneny dil, co ti tam dali je uz zaruka pouze 3 mesice, kdyz ti ho i namontovali ;)
V ČR je ze zákona záruka na výrobky 24m a na práci 3m, pokud ti namontují díl a během 3 měs se rozbije, tak reklamace, no problem, pokud se rozbije po 3m, ale dříve než za 24m, tak se posuzuje proč se rozbil - pokud se rozije z důvodu špatné montáže - problem => záruka na práci už skončila, pokud je to zmetkovým dílem - pak oprava ze záruky dílu. Jinak pro první případ je perfekní poděkovat a jelikož oni sami ti musí dát papír, že to špatně namontovali (pokud jdeš do stejnýho servisu), tak jim na základě toho papíru můžeš dělat "pěknou" reklamu a v mnoha případech ti raději ten díl vymění i na svoje náklady než, aby jsi jim tu "reklamu" dělal.
Dále ze zákona se záruka prodlužuje o dobu, kdy je výrobek v záruční opravě, ale platí to jen pro zákonem danou záruční dobu - tedy prvních 24 měš., prodloužená záruka už se řídí jen dohodou mezi zákazníkem a prodejcem.
CHEVY AVEO 1.2 sedan 2006
dříve KADETT Caravan 1.4i /1.6i 3dv
Škoda 120L
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

srneček píše:
Akri píše:
Muco píše: To si na tom ešte veľmi dobre.Mne tiež rozobrali prevodovku na KALOSE a skoro 4 týždne som čakal na ložiská z maďarska...No druhú bombu som dostal ,keď som sa spýtal na záruku.Chcel som vedieť,či sa mi predlžuje zár.doba o tie dni,čo máš auto v servise.-odpoveď znela-NIE!!!
a jeste nevic na ten vymeneny dil, co ti tam dali je uz zaruka pouze 3 mesice, kdyz ti ho i namontovali ;)
V ČR je ze zákona záruka na výrobky 24m a na práci 3m, pokud ti namontují díl a během 3 měs se rozbije, tak reklamace, no problem, pokud se rozbije po 3m, ale dříve než za 24m, tak se posuzuje proč se rozbil - pokud se rozije z důvodu špatné montáže - problem => záruka na práci už skončila, pokud je to zmetkovým dílem - pak oprava ze záruky dílu. Jinak pro první případ je perfekní poděkovat a jelikož oni sami ti musí dát papír, že to špatně namontovali (pokud jdeš do stejnýho servisu), tak jim na základě toho papíru můžeš dělat "pěknou" reklamu a v mnoha případech ti raději ten díl vymění i na svoje náklady než, aby jsi jim tu "reklamu" dělal.
Dále ze zákona se záruka prodlužuje o dobu, kdy je výrobek v záruční opravě, ale platí to jen pro zákonem danou záruční dobu - tedy prvních 24 měš., prodloužená záruka už se řídí jen dohodou mezi zákazníkem a prodejcem.
Mne bylo receno, ze ta zaruka je jen 3 mesice, i na dil, jakmile ho pry namontuji, neni uz to ta klasicka zaruka 24 mesicu, ale jen 3.
Ale hadat se nechci, jen rikam, co mi bylo receno, kazdopadne to je slendrian :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
srneček
Příspěvky: 106
Registrován: čtv říj 05, 2006 10:40
Bydliště: Oslavany, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srneček »

To je právě to, že oni ti napovídají spoustu věcí a většina lidí to vezme, těch pár co ví že to tak není se rozdělí na dvě skupiny jedna se na to vykašle, jelikož naše soudy ... no kapitola sama pro sebe a ta malá skupina, která jde do soudu vyhraje, ale je tak malá, že se vyplatí dotoho jít a pak to celé zaplatit, jelikož je to pořád levnější než uznávat reklamace všem.
CHEVY AVEO 1.2 sedan 2006
dříve KADETT Caravan 1.4i /1.6i 3dv
Škoda 120L
E.xentry
Příspěvky: 10
Registrován: čtv črc 26, 2007 21:35

Příspěvek od E.xentry »

Dobrý večer tak dnes jsem podepsal kupní smlouvu na aveo sedan sx platinum . Má být příští týden tak jsem zvědavej. Sice neměli barvu jakou jsem chtěl , ale jenom stříbro tak uvidíme jak bude vypadat. Jinak prej až koncem října prej nemaj ani kolo
martincakl
Příspěvky: 89
Registrován: čtv čer 07, 2007 08:49
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martincakl »

E.xentry:

Tak to gratuluji...
Nicméně s tou barvou jsi mohl počkat..
Žena chtěla sunset orange...prodejce říkal tak 3 měsíce že budeme čekat..,já jsem tedy chtěl barvu co byla skladem...,to prý by bylo do týdne..Nakonec mne žena ukecala..a po 3 týdnech volal prodejce že auto mají na prodejně..Tu 3 měsíční lhůtu prý říkají každému,ale většinou je to o mnoho dříve..A to auto nebylo ani na skladu v ČR,ani v Evropském skladu..,takže mi to v konečném důsledku přijde velmi rychlé..
Chevrolet Aveo 1,2 sedan-sunset orange metalíza
Uživatelský avatar
bandolik
Příspěvky: 178
Registrován: čtv bře 15, 2007 19:32
Bydliště: Třinec :-)

Příspěvek od bandolik »

E.xentry píše:Dobrý večer tak dnes jsem podepsal kupní smlouvu na aveo sedan sx platinum . Má být příští týden tak jsem zvědavej. Sice neměli barvu jakou jsem chtěl , ale jenom stříbro tak uvidíme jak bude vypadat. Jinak prej až koncem října prej nemaj ani kolo
gratuluji a vítám v klubu :-) a přeji aby ti ho dodali co nejdřív
od 07.04.2007 CHevrolet AVEO 1,2 sedan,sunset orange ,2xabg,abs,central,el. okna, 14 alu.disky Dotz Imola,podsvícení zelený neon
Prostě supr kárka :-)
ex: Daewoo Espero 2,0i v plné palbě

člen AVEO FANKLUBU
E.xentry
Příspěvky: 10
Registrován: čtv črc 26, 2007 21:35

Příspěvek od E.xentry »

Děkuji za přivítání do klubu . a hned bych se zeptal na nástřik podběhů (je to nějakej plastisol nebo něco podobnýho) když jsem to omrk tak na straně blatníku není . tak nevim jestli to mam stříknout. Nemáte s tim nějaké zkušenosti ? :cry:
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“