Maximalka

Moderátor: Blue Lanos

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak to si uhodil klinček po hlavičke :lol: :lol: :lol: Ja som to už tiež videl 1,6 Octávia mastila podla tacho 210 km/h :lol: :lol: :lol: Jo a stála pri tom na mieste :lol:
Reklama
 

Vojta

Příspěvek od Vojta »

stefan píše:Ste samovrahovia ???
Ešte si to foťte v tej rýchlosti a nedržte volant !!!
Takto rýchlo som ešte ani ja Esperko neprehnal a to
dva krát väčšie auto.
Radšej sa tu pretekajte kto má nižšiu spotrebu.
Každou tuto fotku většinou dělají spolujezdci, ne řidič. A nevím, jakou má souvislost velikost auta s rychlostí. Asi Ti to dvakrát větší auto tolik nejede :lol: :lol: :lol:
A pokud někdo nevěří těm fotkám, nemusí.
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Vojta píše:
stefan píše:Ste samovrahovia ???
Ešte si to foťte v tej rýchlosti a nedržte volant !!!
Takto rýchlo som ešte ani ja Esperko neprehnal a to
dva krát väčšie auto.
Radšej sa tu pretekajte kto má nižšiu spotrebu.
Každou tuto fotku většinou dělají spolujezdci, ne řidič. A nevím, jakou má souvislost velikost auta s rychlostí. Asi Ti to dvakrát větší auto tolik nejede :lol: :lol: :lol:
A pokud někdo nevěří těm fotkám, nemusí.
co ja vim, fotil to ondras :lol: 8)
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

dedo.miki píše:Tak týmto fotkám nemusí človek veriť,nakolko sa dá na mieste dosiahnuť maximálka a to dokonca bez naštartovania auta.Takto sa totiž pritáčaju Km u firemných áut.
verit nemusis, ale ten "zazrak" ti tu kazdy druhy ukaze na pockani ;) :D :lol:
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Taky jsem minimalne trikrat zkousel maximalku, po rovine 160, ale z mirneho kopecka tesne raficka olizne 170 a pak omezovac.
Už bez Matesa
sepo
Příspěvky: 148
Registrován: stř črc 04, 2007 17:28
Bydliště: ruzomberok

Příspěvek od sepo »

no ja som tiez takto prehanal Matizka po dialnici az pokial nezasiahol obmedzovac no a po takychto zasahoch obmedzovaca za odmenu mi pred mesiacom zacal zhasinat za jazdy a trapim sa s tym doteraz :roll: :roll: :roll: :roll:
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

No musím přidat taky jeden příspěvek.Mám 1,0 a při cestě Praha - Beroun tak před Berounem je kopec na dálnici a tam mi Matýzek ukázal 175 a pak už to nešlo - nehledě že jsem začal mít strach je to přece jenom malé auto a na tyhle rychlosti není stavěnej.
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Ja jsem kdysi jel s Matizem tusim tachometrovych 170km/h ;) Jo a auto se chovalo v pohode, ptz jsem tam mel snizene sportovni pruziny :D
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“