3. ruplá žárovka za 5 měsíců

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No já jsem zaznamenal jedinej problém se žárovkou a to bylo u SPZ osvětlení....původní odešla (jen jedna ze 2) asi po 6ti letech. Dal jsem jinou a vydržela asi 14 dní....před měsícem jsem konečně dodal novou...svítí víc než ta druhá :D ,ale pořád drží :D ...a pak u Sedana levé zadní světlo....když jsem to sundal, vypadalo to docela spáleně....očistil jsem to a dal novou žárovku....a drží... ;) nějak mě to přivádí k názoru, že není žárovka jako žárovka.....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Já zatím měnil pouze jednou žárovku u SPZ a jednu v hlavním světlometu. Za 8 let slušný výkon.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Mne dnes prdla Nightvision alebo ako sa to presne volá, ktorá má vraj + 90%. Takže teraz mi svieti jedna ako predtým dve! :lol: Len ma štve že ich mám len cca 2 mesiace a 800.- Sk je v pr..li. Ak má niekto záujem tú 1 darujem.
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

Me taky po nejakem case zacly odchazet zarovky. Ted tam mam odporove kabely (maj je oktavky a fabie), cena par stovek. Svetla zapinam az po rozjezdu, nikdy ne po nstartovani (praskaly po nastarovani pri rozjezdu nejcasteji). A ted mam klid. Kupuju levne zarovky H7 tesla a siti ok.
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
Uživatelský avatar
lubinob
Příspěvky: 216
Registrován: pon zář 10, 2007 10:48
Bydliště: Senica

Příspěvek od lubinob »

Mam Nubi sice len pol roka, ale este som nemenil nic, teda ak nepocitam, ze som vpredu po uprave elektriky k svetlam vymenil H4 za Narva +30%, ale tie co tam boli svietili obidve...
A este mi odisli predne parkovacky, ale nie obycajne ziarovky, dal som tam biele ledky a tie toho moc nevydrzaly, no a osvetlenie SPZ nesvietilo uz pri kupe auta... :D
Nubi 1,6 SX combi, r.v. 97, LPG Lovato, klima - PREDANÉ
ŠKoda Octavia II 1,9 TDi Elegance Plus 2008
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no jen zopakuju co uz jsem parkrat rikal.zarovky jsou 12v a pokud je palubni napeti 14,5 a vic nekdy se da namerit i 14,7 a servismani rikaj ze to je v pohode tak se pak neni cemu divit ze zarovky nevydrzi.ono to pekne sviti ale bohuzel jen chvili.priznam se ze kdysi jsem koupil u pumpy nejake neznackove zarovky a ty vydrzely vecne.ale s palubnim napetim 14,1.
vsecky dnesni moderni zarovky s xenonem a buhvi cim jen zatezuji vlakno a to proste odejde driv.i kdyz vyrobci rikaji ze to naopak chrani(ale jen 2 mesice)
takze zmerte dobijeni a a uvidi se.podle elektrikare je bezpecne napeti do 14,4bez zateze a v zatezi tak 14v
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Podle mně Daewroolet celou elektriku i světla na Lacetti sedanu zmrvil. Když sem dal do potkávaček odporový dráty tak svítim 2 metry před auto a málem mně vyrazili z technický. :twisted: I když bez drátu sem svítíval 2,5 metru. Prakticky po dálnici jezdim jenom v zíávěsu za autama, kterejm to svítí.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

Krtek píše:Podle mně Daewroolet celou elektriku i světla na Lacetti sedanu zmrvil. Když sem dal do potkávaček odporový dráty tak svítim 2 metry před auto a málem mně vyrazili z technický. :twisted: I když bez drátu sem svítíval 2,5 metru. Prakticky po dálnici jezdim jenom v zíávěsu za autama, kterejm to svítí.
me to svitilo stejne i pred tim nez jsem tam dal odporove draty. a ani delka sevetla se nezmenila. tase mi meni vzdy po vymene zarovky. posledne jsem svitil do nebe tak sjem to musel snizit sroubovakem +- na uroven druheho svetla. ono staci jemne pritlacit aby se odhaknl ten drat co drzi zarovku a cely svetlomet se presteluje. je to na kokot.
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
Odpovědět

Zpět na „KALOS“