Pruziny z Kadeta

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
krtkuvdort
Příspěvky: 115
Registrován: čtv bře 08, 2007 09:23

Příspěvek od krtkuvdort »

Mam takovej dotaz... mam na Nexii 15" kola 195/55 a pri 4 osobách v autě mi zadek škrtá (mám udělaný i kulatý lemy). Neznáte někdo nějakej způsob jak toto vyřešit? přemýšlel jsem, že do těch zadních pružin narvu tenisáky. Domnívám se, že při koupi sportovních pružin by auto bylo ještě níž a škrtalo to víc... Předem díky na odpovědi..
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

krtkuvdort píše:Mam takovej dotaz... mam na Nexii 15" kola 195/55 a pri 4 osobách v autě mi zadek škrtá (mám udělaný i kulatý lemy). Neznáte někdo nějakej způsob jak toto vyřešit? přemýšlel jsem, že do těch zadních pružin narvu tenisáky. Domnívám se, že při koupi sportovních pružin by auto bylo ještě níž a škrtalo to víc... Předem díky na odpovědi..
Jeden můj známý měl stejný problém....má Opel Astra Sedan a tyky mu to při plném zatížení škrtalo.....dal tam pružiny a tlumiče z Astry Combi a bylo po problému...zadek je sice výš, ale vypadá to pěkně a hlavně je pohoda...
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
krtkuvdort
Příspěvky: 115
Registrován: čtv bře 08, 2007 09:23

Příspěvek od krtkuvdort »

njn, jasny, ale do Nexie asi pruziny z Astry nepudou, nebo jo? Muzete mi nekdo plz poradit nejaky reseni? Bojim se toho, kdyz koupim sportovni, tak se snizi a budou drhnout jeste vic....
Uživatelský avatar
zovi
Příspěvky: 54
Registrován: čtv dub 26, 2007 22:33
Bydliště: Hlohovec - SK

Příspěvek od zovi »

Ja som mal na nexii 205/15" a vyriešil som to zdvojenými podložkami pod pružiny jemne sa to zdvihlo a nešlo to tak hlboko dole a neškrelo gumy o blatníky.
Leganza 98 bordová 17" 215/45, LPGdo 10L Lovato - minulosť. Pôvodne cez Tico, Nexiu a Leganzu k autíčku s veľkým A !!!
Pribudla znova Nexia GTX LPG stieborná !
Bajo
Příspěvky: 49
Registrován: úte říj 03, 2006 21:21
Bydliště: Engerau (BA obvod 5)

Příspěvek od Bajo »

krtkuvdort píše:Mam takovej dotaz... mam na Nexii 15" kola 195/55 a pri 4 osobách v autě mi zadek škrtá (mám udělaný i kulatý lemy). Neznáte někdo nějakej způsob jak toto vyřešit? přemýšlel jsem, že do těch zadních pružin narvu tenisáky. Domnívám se, že při koupi sportovních pružin by auto bylo ještě níž a škrtalo to víc... Předem díky na odpovědi..
Mas nexiu Sedan???
Ja mam sedan, a mam obute 195/50 R15 - skrka mi to kvoli tomu ze pruziny su uz unavene.
Idem to riesit tak ze som kupil sportove pruziny o -30mm a zaroven podlozky od Weitecu na zadnu napravu so zdvihnutim o +30mm, takze by som mal ostat na standarde.
Jo a ja sem se rozhodol, ze nebudem mat 5 miestne auto ale iba 2 :) takze dalsia moznost riesenia :lol:
Nexia 1.5 OHC, vzduch filter Green,. radio a repro Kenwood, podsvieteny interier na cerveno.
Uživatelský avatar
krtkuvdort
Příspěvky: 115
Registrován: čtv bře 08, 2007 09:23

Příspěvek od krtkuvdort »

Bajo píše:
krtkuvdort píše:Mam takovej dotaz... mam na Nexii 15" kola 195/55 a pri 4 osobách v autě mi zadek škrtá (mám udělaný i kulatý lemy). Neznáte někdo nějakej způsob jak toto vyřešit? přemýšlel jsem, že do těch zadních pružin narvu tenisáky. Domnívám se, že při koupi sportovních pružin by auto bylo ještě níž a škrtalo to víc... Předem díky na odpovědi..
Mas nexiu Sedan???
Ja mam sedan, a mam obute 195/50 R15 - skrka mi to kvoli tomu ze pruziny su uz unavene.
Idem to riesit tak ze som kupil sportove pruziny o -30mm a zaroven podlozky od Weitecu na zadnu napravu so zdvihnutim o +30mm, takze by som mal ostat na standarde.
Jo a ja sem se rozhodol, ze nebudem mat 5 miestne auto ale iba 2 :) takze dalsia moznost riesenia :lol:
:-D jasny mno, ale i ve 4rech se to docela da, ale pri 100km/h to uz skrta na vetsich dirach. Jsem právě přemýšlel, že koupim sportovní max -20mm, nebo tam dam z GSi, nebo z kombi Kadetta. Ale u tech -20mm se bojim, ze si nepomuzu :(
btw: Mam Hatchbacka... Obrázek
Uživatelský avatar
Rumcajz
Příspěvky: 329
Registrován: ned zář 25, 2005 18:22
Bydliště: Martin, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rumcajz »

zdar... ako tak pozerám tak to hodím sem..
.. doma sa mi váľajú jedny WEITEC-i na Kadetta (jednoročné)
.. zníženie -40mm
.. cena 3000KC + dohoda

caoo

Obrázek Obrázek
Espero 2.0l na 1.5l TP,, 15" elektróny, new music, new sanie, new výfuk, new vačka z 1.8...
Espero 2.0l na 1.5l TP, LPG (legal), ABS, klíma, airbag, akože drevo, modré,..(koža, vyhr.sedadlá) .. PREDANÉ 68tis
Espero 2.0l na 1.5l TP full výbava, ... PREDANÉ 75tis
Omega MV6 ... no coment ...
Uživatelský avatar
krtkuvdort
Příspěvky: 115
Registrován: čtv bře 08, 2007 09:23

Příspěvek od krtkuvdort »

Uz mam plan jak to elegantne vyresim :)
koupim nejakyho GSi Kadetta 2.0 16V a dam si do Nexinky Motůrek, sedačky, ramena, brzdy, a podvozek :lol:
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

..ty...
a si si isty ze ti to skrtaa o lem ..
a nie o vnutornu stranu blatniiiku ..??
ja som musel zaklepavat aj falc aj vnutorny blatniik... trochen..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
krtkuvdort
Příspěvky: 115
Registrován: čtv bře 08, 2007 09:23

Příspěvek od krtkuvdort »

JRD McLAREN píše:..ty...
a si si isty ze ti to skrtaa o lem ..
a nie o vnutornu stranu blatniiiku ..??
ja som musel zaklepavat aj falc aj vnutorny blatniik... trochen..
Je to určitě o lemy... páč na kole ze strany po jednom takovym hupu do díry jak prase v 5ti lidech byla na kole nová odřenina na straně právě od lemů.
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

..mmm..
no ja som to mal tiez na bocnej strane pneu..
ale bolo to od vnutorneho blatniku..kedze lemy som mal uz zaklepanee..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

krtkuvdort píše:Ok, díky moc za odpovědi. Mám totiž možnost koupit sadu od firmy THEMA na (cituji): Opel Kadett D všechny do r. 8/82 (ale ne pro kombi) - 35mm. Za 600Kč. Tak bych do nich šel :)
AHOJ JAK SI DOPADL STEMI PRUZINAMI MAM MOZNOST MIT TY SAME JEN ZA JINOU CENU TAK BYCH CHTEL VEDET ZDA TO MA CENU TLUMICE BUDU NECHAVAT PUVODNI BUDE AUTO SNIZENE??? O TECH 35MM DEKUJI
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Ahoj lidi muzu mit tyhle pruziny sportovní pružiny Thema - výrobce SRN
Opel Kadett D

snížení o 35mmza vybornou cenu nevite jestli pujdou a nebudou delat neplechu na nexii gl 3dver s pneu R14 185x55 dekuji
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Kdyby chtěl někdo pružiny na Nexii -30mm,tak jsou k mání. Mě to keclo moc,tak jsem je zase vyndal. Jsou to Inter Aloy a stáli 2490. Byli jednou na autě a nechám je za 2000.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

hosi tak co budou sedet ty pruziny na me nexii hatbchck 3dver dekuji rok vyr. 95 pruziny sou thema sportovni na opel kadett snizeni o 35 mm vyrobce srnmoc diky specha celkem
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“